Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rüzgar26
Gerçek AdTayfun Özdağ
Meslekemekli ve tehlikesiz red :)
İlgi AlanlarıDremboks Linux yazılımlar ve Tv teknik konular
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
3 D HDMI KABLO DİYE BİR ŞEY YOK HOCAM YADA 3 D LNB HEPSİ İLETİR... Mesaja git »
HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
HDMI ARC HDMİ KABLOSU İLE BAĞLANIYOR VE TV KUMANDASI İLE SES YÜKSELTME ALÇALTMA YAPILABİLİYOR HOCAM ANCAK BAZEN SES KENDİLİĞİNDEN YÜKSELME YAPABİLİYOR... Mesaja git »
EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmeniz... Mesaja git »
PHILIPS HT 2163 B SES SİSTEMİM VAR OPTİK BULUTUT HDMI BAĞLANABİLİYOR ANCAK OPTİC VE HDMI BAĞLANTIM OLDUĞUNDA TV KUMANDASI ETKİN OLMUYOR .BULUTUT İLE D... Mesaja git »
Nerede o var onu arıyorum işte kayıt süresini belirleyeceğimiz yer belkide... Mesaja git »
Kayıt yapmak istiyorum TV Hılevel 950 şöyle uyarı veriyor ''Daha fazla zamanlıyıcı eklenemez -Hiç bir program bilgisi yok'' daha önce kayıt yaparken ... Mesaja git »
Yayın kalitesi ile ilgili olabilir hocam teşekkürler pvr giray hocamın dediği gibi pek kullanışlı değil demek tıme shiftten zamanlama yaparak kayıt ya... Mesaja git »
Resimdeki vestelin 9300 modeli kumanda şu an satışta ve 20 TL. HILEVEL 48 UHD TAM UYUMLU Demek istemiştim.... Mesaja git »
vestel 9300 ve fiayatı 20 tl hılevel 48 birebir uymaktadır mimleon... Mesaja git »
Muhteşem analiz ve yorum teşekkürler arkadaşım.Daha önce Pıhlpıs kullandım inanın bin pişman olarak zorla il ticaret mahkemesi ile değiştirip Vestel 9... Mesaja git »
Arkadaşları

giraygokirmak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İLİM İLMİ BİLMEKTİR İLİM KENDİNİ BİLMEKTİRY.E

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078