Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
despinaleaxo
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi12 Ekim 1998
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Roaccutane vs kullananlar bakabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
zoretanin kullanırken aynı sıkıntıyı yaşamıştım, ilacı kullanırken bol su içmeye özen gösterin hametan veya niveanın nemlendiricileri üzerine tanımam ... Mesaja git »
Sanaldan 4 aylık ilişkim bitti başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yok hocam neden troll olsun. Kafaya taktığım biri vardı böyle yalan olmasın 1 haftada unutamadım biraz daha uzun sürdü ama bir sabah kalktım bir öncek... Mesaja git »
Sanaldan 4 aylık ilişkim bitti başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
geçer usta, bir sabah kalkacaksın ve hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edeceksin... Mesaja git »
Rezalet gibi rezalet: Aras kargo başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
mro bi bak... Mesaja git »
Asosyal Olmaktan Şikayetçi Arkadaşlar...Buyrun Size Rehber başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de yaptıklarınızı yapıyorum ve insanlarla konuşmuyorum pek. Konuştuğum kişiler ise eskiden beri tanıdığım kişiler. Her türlü muhabbeti de yaparız,... Mesaja git »
simitcı murat amca öldü,günde 2 tl kazanıyormuş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
mro insanlar ne ara bu kadar kötü oldu yahu... Mesaja git »
İlk sene 30k iken bu yıl 2.5k idim. 30k bazılarına göre iyi olabilir ama kendi istediğim yere göre inanın kötüydü:)... Mesaja git »
cerrahpaşanın kedisi hakkında düşünceleriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam geçen yıl 100 bin civarlarında yapınca da kutladılar :) hava atmayı pek seven biri bence... Mesaja git »
cerrahpaşanın kedisi hakkında düşünceleriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sanmıyorum ama veterinerlik olabilir, onu da düşünüyordu... Mesaja git »
## BİLKENT 2017 ## - WP GRUBU KURULMUŞTUR! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
endüstri mühendisliğine yazar mısın hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

WeiLucas

Herr Professor

Wubba Lubba Dub Dub
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Bilkent University" Endüstri Mühendisliği 2017 Girişliler

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203