Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
murounius
Gerçek AdMurat TOPRAK
Doğum Tarihi27 Şubat 1983
Konumİzmir,Bayraklı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgiler için teşekkürler hocam.... Mesaja git »
Maşallah hocam ne key miş mübarek Bizde aldık bakalım. İnşallah sorunsuz kullanırız.... Mesaja git »
Hocam başka bir siteden öğrendiğime göre donanım değişikliği yaptıktan sonra donanınımı değiştirdim gibi bir seçenek çıkıyormuş. Onu seçip yola devam ... Mesaja git »
Hocam tamamdır. Direkt XMP yazıyordu. Profile 1 ve Profile 2 seçeneği vardı. Profile 1 yaptım. Yeniden başlatıp tekrar girdiğim de 2400 olarak görünüy... Mesaja git »
Güncellemelerin önemini biliyorum da beta diye acele etmedim. Şimdi şu XMP olayına bakayım dönüş yaparım hemen.... Mesaja git »
Benim merak ettiğim hocam ilerde donanım değişikliğinde bu keyler sorun çıkartırmı?... Mesaja git »
Bios güncel değil ama güncel sürümü beta da. O yüzden güncellemedim acelem yok diye. XMP olayı sadece x sürümlerinde yokmuydu. Hiç bakmadım o yüzden =... Mesaja git »
Linkteki Win 10 Pro keyi almayı düşünüyorum da daha önce alan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba? Bu key alınır mı? ... Mesaja git »
Merak eden arkadaşlar için yazıyorum. Ramler çalışıyor fekat 2133 Mhz de =)... Mesaja git »
Düzelttim hocam teşekkürler =)... Mesaja git »
Arkadaşları

CanUSeeThat

Rurounius
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.250