Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scholar77
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
bende almahı düşünüyordum hepsiburadadan almayı acaba sen hepsiburada satıcılı mı aldın bide fiyatı ne kadardı... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
neresi ingilizce... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
gözle görülür hiç değişiklik yok klavye gitti orantısız bir şekilde kenarda duruyor onu bir türlü ayarlayamadım... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yeni bir güncelleme geldi cihaz arap emirlikleri 328 mb boyutunda... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
menü ikonunu ayarlardan ekleyebiliyorsun kaldırmadan önce bence deneyin... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
fener simgesine değilde fener yazısuna tıklayınca açılıyor menü... Mesaja git »
ilk sayfaya baktım farklı birşey bulamadım önceden yükleyebiliyordum mesala dün touchwize güncelle vermişler fakat ben apk sını yükleyemedim önceden y... Mesaja git »
son s8 uygulamalarını artık yükleyemiyoruz galiba son güncellemeleri ne yaptıysam olmadı paket çakışıyor hatası alıyorum sizde denediniz mi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar venim telefonum ithalatcı garantili 2 tane sıkınıtm var birincisi kalem bozuldu telefonu ithalatcı garantili olup servisten ücretsiz değişt... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ilk denemeyi ölçü alıyor hiç boşuna kurcalamayın bekleyin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.107