Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cazoria
Gerçek AdSalvo
Doğum Tarihi21 Şubat 1996
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 dk. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (19 dk. önce)
Arkadaşlar merhaba, Parfümde pek marka bilmiyorum. Erkek için önerebileceğiniz kokuları yazabilir misiniz?... Mesaja git »
Şampiyon Tasarımım - İsimsiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Camille/Kayn/Akali/Talon gibi olmuş. Daha farklı mekanikler tasarlayabilirdin... Mesaja git »
Size Riotun Yaptığı Haksız Banı Gösteriyorum EDIT: Yeni Bilgiler başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Böyle ban atmaları çok saçma değil mi? Sezon öncesinde arkadaşın bana hediye ettiği B5 hesabı ödül alması için kısa sürede G5 yaptım ama ban yemedim. ... Mesaja git »
Alfa erkek misiniz , beta erkek misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Helal olsun herkes dürüst davranmış. Herkes alfa çıkar diye düşünüyodum ama baya beta varmış aramızda... Mesaja git »
2018 TOMORROWLAND 20-22 TEMMUZ başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Hocam yaklaşık 4-5 yıldır organizasyonu takip ediyorum. O zamanlar yaş ve para durumu pek müsait değildi şuan imkan varken gitmek istiyorum. Aklımda b... Mesaja git »
Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Lycan yeni güncelleştirmede güçsüzleşti. Yeni server olduğu için lycan itemi bulmakta zor. Tavsiye etmem pek... Mesaja git »
Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu aralar pek giremiyorum DC gelmek isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilir. 3-5 güne atarım linki bu aralar eve pek gelemiyorum... Mesaja git »
Katarinaya karşı nasıl oynanır başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mid oynuyorsam ve karşıma kata picklenmişse counter pick çekip rahatıma bakıyorum. Menzilli veya ultisini bozacak bir şeyler almak yetiyor. Lanede kes... Mesaja git »
Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Video çekerken sağ üstte harita açık olmalı, video içinde oyuncunun nickini ve tarihi gözükecek şekilde yazmalısın ve en kısa sürede göndermelisin. TR... Mesaja git »
Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Valla hocam zehir piyasası öyle bir piyasa ki ya 99 won vereceksin ya kendin basacaksın o yüzden riske girmek şart. Server yeni olduğu için yüksek ort... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078