Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cazoria
Gerçek AdSalvo
Doğum Tarihi21 Şubat 1996
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sigara, açık alanlarda YASAKLANMALI ! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Şu duyarınızı birazda araba egzozları, fabrika bacaları veya sabahları başından aşağı parfüm şişesini boşaltanlar için kasabilir misiniz? Tüm sigara i... Mesaja git »
Paslanmışım sanki,ne yapmalıyım başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Oyun sezon 5 te olduğu gibi değil şuan. Sezon 5 te rahatça tek başına oyun taşınabiliyordu. Takım savaşına döndü şuan... Mesaja git »
Kog'Maw başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Niye hortlatıyosunuz olm asırlık konuyu... Mesaja git »
Oyuna yeniden başlamak için en iyi server başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Turkey serverı gayet güzel. Piyasa ufaktan oturmaya başladı. Dün vadiye gittim bir tane bile bot görmedim hepsini banlamışlar, pazarda hiç ork dişi gö... Mesaja git »
Yayıncılara bağış yapan,para kazandıranlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Şahsen ben gidip bir yayıncıya bağış yapmam veya fanatik bir şekilde takip etmem ama insanların parasını nereye harcadığı bizi ilgilendirmez. Parası v... Mesaja git »
Ruh Bekçisi Udyr almaya değer mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bana da kutudan çıkmıştı 6 aydır ganimetler kutusunda bekliyor. Udyr hiç oynamam, açmaya değmez diye düşünüyorum ama silmeye de kıyamıyorum :)... Mesaja git »
Yeni rünler yüzünden oyunu bırakacak var mı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bence riotun hedeflediği şey tüm heroları aynı anda metaya sokmak. Şu anahtar kabiliyetlerin geldiği sezon başı efsane güzeldi mesela. Her şey op di. ... Mesaja git »
Yeni rünler yüzünden oyunu bırakacak var mı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bence gayet güzel bir yenilik olacak. Oyuncular metadaki şampiyon, build, rün ve kabiliyetleri ezberleyip ona göre maç oynuyorlar. Bu yeni sistem her ... Mesaja git »
Metin2 Turkey (TR Etkinlik Serverı) konusunu başlattı (10 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, Forumda beni daha önceden belki tanıyan vardır. Wom2 den tut metin2 sg ye kadar bir çok metin2 serverı ve bir çok pvp serverı dene... Mesaja git »
Sezon sonu ödülü için takım başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
4 pre girilmiyor diye biliyorum, yanlış mı hatırlıyorum? Yoksa 3 müydü?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109