Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cazoria
Gerçek AdSalvo
Doğum Tarihi21 Şubat 1996
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BESIKTASA HUKMEN MAGLUBIYET VE 1 YIL CEZA OTTO BARIC ORNEGI başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ulan madde atanları savunmuyoruz ki zaten. Geçmiş dönemlerde bizim yöneticilerimizin kafasını yarmışlığınız var. Sizin o provakatör oyuncularınız ve y... Mesaja git »
Ciddi bir konudur. Lütfen ciddi mesajlar bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
***DİKKAT BU CİDDİ BİR MESAJDIR*** Çocuğun hareketleri yanlış olabilir de sen kimsin lan? Öğretmen misin? Polis misin, nesin sen? Çok yakın arkadaş... Mesaja git »
Genelde bende kaçınırdım ama lisedeyken bir kaç farklı sevgilimle bindiğim olmuştu. Sevgililerim küçümseyerek bakmıyordu ama otobüstekiler tip tip bak... Mesaja git »
Polis TC mi aldı ne yapabilir ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kimliğini göstermesini istedin mi?... Mesaja git »
En Yakın Arkadaşımdan Şüpheleniyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Mercan dede eksik, sondan okumaya başlayınca çok rahat anlaşılıyor. Acemice bir girişim, sana puanım 4/10 kanka... Mesaja git »
Şenol Güneşin Dikişleri Sahte Diyenlere başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Şenol hocaya geçmiş olsun. Taraftarların yabancı madde atması tabi ki yanlış. Bir kaç taraftarın yaptığını tüm taraftarlara mal edemezsiniz. Benim izl... Mesaja git »
Kekemelik problemi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Küçükken aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum. İnsanların beni dinlemediğini hissederdim. Bence basit nefes ve diyafram egzersizleriyle ve insanlardan kaçm... Mesaja git »
bazen zaman atlamaları yaşıyorum gelir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Büyütülecek bir şey değil. Nefes farkındalığı antrenmanı yaparak anı yaşayabilir ve bu durumdan kurtulabilirsin... Mesaja git »
Kekemelik problemi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ailenle veya arkadaşlarınla konuşurken kekeliyor musun? Aşırı heyecandan dolayı kekeliyorsan psikoloğa görünebilirsin. Eskiden ileri derecede kekeley... Mesaja git »
cühenna cin musallatı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Cinlerin varlığını kanıtlamak zaten imkansız. Cinler her kültürde farklı isimlerle biliniyor olabilir. Kimisi hayalet der, kimisi hortlak der vs vs. E... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078