Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cazoria
Gerçek AdSalvo
Doğum Tarihi21 Şubat 1996
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmperia.bz Global Farm Server 1-120 Yeni Sistemler başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Oynayan varsa mavi bayraktan SaLvo nickine ulaşabilirler beyler. Şuan 4-5 kişiyiz yakında ejdere vs başlayacağız... Mesaja git »
Hamileyken üç bayanın saldırısına uğradım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kesin olmayabilir. Darp raporu olumsuz çıkmış. Görgü tanıklarının size yardımcı olmaları gerekiyor veya kamera görüntüsü vs bulmanız gerekiyor. Bu sür... Mesaja git »
Anne ve babam çok üzücü hayatlar yaşıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam o lafı duyduktan sonra yerinde olsam bir dakika bile durmazdım o evde... Mesaja git »
10 gundur sigara icmiyorum hala canim istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ne kadar boş durursan, canın sıkılırsa, moralin bozuk olursa o kadar çok içiyorsun. Oyalanacak bir şeyler bulmanı öneririm... Mesaja git »
Günde 12 saat uyumak normal mi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
5-6 saat uyusam yine iyi Şuan 31 saattir uykusuzum, işteyim ama gram uykum yok. Her sabah mevsim yaz ise hafif soğuk, kış ise ılık duş alıyorum ayı... Mesaja git »
Günde 12 saat uyumak normal mi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Oldum olası erken uyanamayan ve çok uyuyan tipleri anlayamamışımdır. Ben zamanım boşa gitmesin diye haftanın 5 günü 3-4 saat uyuyorum, geri kalan günl... Mesaja git »
1,80 olup kendini uzun sanan insanlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Günlük boy konusuna hoşgeldiniz... Mesaja git »
ADC için şampiyon önerir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tris çok iyi durumda şuan... Mesaja git »
Hamileyken üç bayanın saldırısına uğradım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Öncelikle geçmiş olsun. Bu tip insanlarla konuşarak anlaşamazsınız. Polisin böyle konularda yardımcı olduğuna hiç şahit olmadım şahsen. Hamile bir kad... Mesaja git »
Sosyal Medya Psikolojimi Bozmaya Başladı. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bende pek sosyal medya kullanmıyorum. 2008 yılında üye olduğum facebooku 2014 yılından beri aktif olarak kullanmıyorum, öyle boş boş duruyor. Bir ara ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098