Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cazoria
Gerçek AdSalvo
Doğum Tarihi21 Şubat 1996
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hayaldi, gerçek oldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
10-20 ping bizi bozar yav hiç alışmamışız düşük pinge. Oyun oynarken arka planda video falan açarım ping 49a olsun diye... Mesaja git »
Oyunu okuyorum ama o an refleks gösteremiyorum-unutuyorum- başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tecrübe, el alışkanlığı ve pratik. Başka açıklaması yok Zamanla oluyor... Mesaja git »
Lolde kırmızı veya mavi takımda olmanın avantajı var mıdır ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kırmızı takımdayken bot lanede oynamak çok can sıkıcı. Bu yüzden adc oynarken sürekli lane iterek oynarım kırmızıda, en azından ortada tutmaya çalışır... Mesaja git »
Taze kan başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
taze kan ne?... Mesaja git »
Oyun Sarmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tamamen ortamla alakalı bence. Arkadaşların bırakınca veya olmayınca bir tadı kalmıyor... Mesaja git »
Plat oldum qnqlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Tebrikler dostum. Rumble güzel çar öneririm... Mesaja git »
Solo Full Tank Veigar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Üst koridor oynamayı denedim. Üst koridora alınma sebebi rahat stack kasmak. Üst koridorda sadece uzaktan q ile farm yapmaya bakacaksın aksi takdirde ... Mesaja git »
Elom çok kolay düşüyo başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Beyler esnekte kümem gümüş 1. Bu sabah ranked atarken full dia, plat ve challengerların arasına düştüm. Sebebi nedir?... Mesaja git »
LOL FPS SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Benim laptopta da 8 gb ram 740m ekran karti var. Geçen format attım normalde 160 fps alan pc 60a dustu. Nvidia nin internet sitesinden guncel driveri ... Mesaja git »
TR'deki Playerlarda Olan Zeka Düşüklüğü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşım o zaman smurf hesapta oynama. O seviyelerde bu gibi durumlar çok normal. Herkes senin gibi smurf değil. Yeni oyuncular bazı şeyleri idrak et... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.328