Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cazoria
Gerçek AdSalvo
Doğum Tarihi21 Şubat 1996
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Edgar Davids Lucian başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Parası bitmiş... Mesaja git »
Sinir Kontrolü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öncelikle sinirine hakim olmayı öğrendiğin zaman daha iyi oynamayı da öğreniyorsun. Negatif enerji saçan kişilerle ikili diyaloğa girme, bas muteyi ge... Mesaja git »
Azir'in Durumu Nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Çok sevdiğim bir şmapiyon ama malesef ki çöp etti riot. Drift çekemez olduk... Mesaja git »
Lol nasıl daha iyi bir oyun olur başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Oyunun adını da Edep of Legends yapsınlar olmaz mı?... Mesaja git »
Riotu Dolandırmak Mümkün başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ek olarak çalıştığın banka herhangi bir bankayı dolandırmaya meyilli olduğunu veya bu olaya sempati duyduğunu bilse ne olurdu çok merak ediyorum... Mesaja git »
Bu önerdiğin taktiği yapsan veya ödemeyi yaptıktan sonra geri çeksen bile sonuç olarak hesabın ban yiyecek ve yine zararda olan sen olacaksın bankacı ... Mesaja git »
Adamın hitap şeklinde yanlış olan ne var ki? Gayet güzel bir şekilde anlatmış olayı sana. Ayrıca senin yaptığın sadece riotu değil, bankayı dolandırma... Mesaja git »
İnsan evladı arıyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bende aynı senin gibiyim Oyunu çok sık oynamıyorum, ara sıra giriyorum. Eğlenmek için oynadığım zaman kanser oluyorum. Lig atlamaya oynadığım zaman r... Mesaja git »
Yeni şampiyonun geliştirebilidiği eşyalar 🐣 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu heroyu gerçekten çok beğendim. Dotada bir hero vardı, ulti basınca dağ taş demeden gidiyodu. Ona benzettim biraz. İp biriktirip çıktığı gibi almayı... Mesaja git »
Kayn çok güçsüz değil mi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Çok saçma bir hero. Riot resmen adc oynamayalım diye çıkarmış bu heroyu. Flaş şifa at kaçmaya çalış ulti atsın içine girsin. Tam kesicem de girsin duv... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.359