Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ftrhüseyin
Gerçek AdHüseyin Güvendik
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ben bir ay önce bu bütçeye 2016 model 1.2 Tsi manuel Jetta aldim.(64.500tl) Şimdilik memnunum.Degerlendirmek isterseniz aklınızda bulunsun.... Mesaja git »
45 Bin Liraya Araba Tavsiyesi Lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Astra classic dizel Fiat Bravo dizel Lancia delta dizel Megane 3 dizel Bu ara bakindigim temizinden denk getirirsem alacagim araçlar size de tavs... Mesaja git »
SON 6 AYDA 2.EL HANGİ ARACİ KACA ALDİNİZ VEYA SATTİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Geçen hafta 2015 Focus sedan benzinli manuel titanium 71000'e sattim.Arac hatasızdi.... Mesaja git »
Megane 2 (max 31-32 bin tl) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hb düşünürseniz otomatik 1.6 dynamique aracım satılık Ankara dayım ;)... Mesaja git »
Megane 2 (max 31-32 bin tl) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hb düşünürseniz otomatik 1.6 dynamique aracım satılık Ankara dayım ;)... Mesaja git »
2015 Hatasız Trend x Focus 68 Eder Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Genelde bu araba alınır mı denildiğinde başka bir araç tavsiye etmek çok hoş olmuyor ama ben bir Focus kullanıcısı olarak size o fiyat bandında şayet ... Mesaja git »
Cruze almak mantıklı mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aslında son bir buçuk yıldır piyasası hızlanmaya başladı diyebilirim.Ozellikle 45 bin TL altında kalan otomatik LPG'li Cruze çabuk elden çıkıyor bilgi... Mesaja git »
2015 Hatasız Trend x Focus 68 Eder Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beyaz renk trend x Focus dizel şirketten cikmamissa alın iyi irdeleyin derim bir de trend x dizel yanılmıyorsam 90 HP.... Mesaja git »
Ibıza 1.5 Tsi'a geçmek mantıklı olur mu? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Segment değiştirmeden guiletta 1.4 170 HP deneyebilirsiniz temiz 2. El mis gibi binilir performansı da sizi limitleri zorlamak açısından ibizadan daha... Mesaja git »
Arkadaşlar fikirlerlerinize ihtiyaç var (2004 Renault Megane HB) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Megane 2 hb 1.6 otomatik dynamique 2005 model aracı bir seneden fazladır kullanıyorum.Memnunum şehir icinde bizi A noktasından B noktasına götürüyor.G... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109