Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ftrhüseyin
Gerçek AdHüseyin Güvendik
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
45 Bin Liraya Araba Tavsiyesi Lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Astra classic dizel Fiat Bravo dizel Lancia delta dizel Megane 3 dizel Bu ara bakindigim temizinden denk getirirsem alacagim araçlar size de tavs... Mesaja git »
SON 6 AYDA 2.EL HANGİ ARACİ KACA ALDİNİZ VEYA SATTİNİZ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Mart ayında 2005 model 150.000 km de 2 parça boyalı Opel Merivayi 26750 ye sattım,Mayıs ayında 2012.Kia Rioyu 34900 e 2 parça boyalı olarak aldım km 8... Mesaja git »
SON 6 AYDA 2.EL HANGİ ARACİ KACA ALDİNİZ VEYA SATTİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Geçen hafta 2015 Focus sedan benzinli manuel titanium 71000'e sattim.Arac hatasızdi.... Mesaja git »
Megane 2 (max 31-32 bin tl) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Megane 2'nin 1.6 Dynamique veya Authentique modelleri nasıldır? Forumda konu açmıştım önceler mondeo demişlerdi ama çok masraflı olduğunu öğrendim da... Mesaja git »
Megane 2 (max 31-32 bin tl) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hb düşünürseniz otomatik 1.6 dynamique aracım satılık Ankara dayım ;)... Mesaja git »
Megane 2 (max 31-32 bin tl) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hb düşünürseniz otomatik 1.6 dynamique aracım satılık Ankara dayım ;)... Mesaja git »
2015 Hatasız Trend x Focus 68 Eder Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Genelde bu araba alınır mı denildiğinde başka bir araç tavsiye etmek çok hoş olmuyor ama ben bir Focus kullanıcısı olarak size o fiyat bandında şayet ... Mesaja git »
Cruze almak mantıklı mı ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Chevrolet Avrupa ve TR'de satışı bıraktı ama yedek parça olayında sıkıntı yok. Otomatik benzin+LPG sınıfında Cruze'lar F/P kralı şu anda. 40 bin TL a... Mesaja git »
Cruze almak mantıklı mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aslında son bir buçuk yıldır piyasası hızlanmaya başladı diyebilirim.Ozellikle 45 bin TL altında kalan otomatik LPG'li Cruze çabuk elden çıkıyor bilgi... Mesaja git »
2015 Hatasız Trend x Focus 68 Eder Mi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar yaklaşık 10 gündür araba arayışındayım. Bi tane buldum anlaştık gibiyiz ama tam onayı vermedim. Araç 2015 beyaz dizel Trend X 54.000 km.d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094