Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ftrhüseyin
Gerçek AdHüseyin Güvendik
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Uzun yol 100-120 km/h yakıt tüketimi başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Konya-Karapinar-Eregli-Pozanti-Mersin-Silifke-Gulnar-Ermenek-Taskent-Hadim-Cumra-Konya bu güzergahta 280 TL yakıtla 912 km yol katettik.Arac 2014 golf... Mesaja git »
Sıfır Araç Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hyundai sitesine bir bakmanizda fayda var.Elantra 1.6 otomatik benzinli o fiyatlarda idi.İbiza vb. yerine tercih edilir.... Mesaja git »
Focus vs Megane?? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cevaplar için herkese teşekkürler hepsini değerlendireceğim.Test sürüşü bu haftasonu planına dahil ettim amacım testten önce edinebildigim detayları e... Mesaja git »
Focus vs Megane?? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaslar merhabalar.2015 model 1.2 TSI Jetta kullanıyorum aracımı satıp dizel otomatik C sedan bir araca geçme planım var. ..Focus 2015-2017 model 1... Mesaja git »
Focus vs Megane?? konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaslar merhabalar.2015 model 1.2 TSI Jetta kullanıyorum aracımı satıp dizel otomatik C sedan bir araca geçme planım var. ..Focus 2015-2017 model 1... Mesaja git »
Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Britax romer king2 9-18 kg hakkında deneyimlerimizi paylaşmak isterim.Koltuk oturma alanındaki emniyet kemeri tokası oturma alanını daraltacak gibi hi... Mesaja git »
Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
8,5 aylık kızımıza Hb dan Romer King 2 modelini 799 TL ye aldım.İlk izlenimim iyi yatış acısı da yeterli geldi.Aklimiza takılan tek sorun oturma alanı... Mesaja git »
Ankara Renault Usta başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ankara'da iken Megane 2 bakımları için Kurtay otoya gidiyordum tavsiye ederim.Neyin ne olduğunu ne kadar tutacağını önceden belirtip onay almaları,gen... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Biz de kizimizin mama sandalyesini sadece yemek yemek için oturulup yemek yedikten sonra kalkması gerektiğini şimdiden yerleştirmek adına konforlu ,ya... Mesaja git »
Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Versafix modeli baya indirime girmiş hb de sanırım isofix artısı ile onu tercih edeceğiz.King 2 ats ile versafix arasında sadece isofix ve kemer bağla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.048