Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
togi1975
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
oyunu steam oncesi kickstarter sırasında alanlara veriyorlar bedava olarak..... Mesaja git »
İngilizce oynanan her server diye bilirim, amerikan serverlar hariç - ping yuksek - (RIP, Mumblerines vb..- Aktif oyun oynanan Türk server yok şu and... Mesaja git »
V11 de bradley gelecek, buyuk bir ihtimal ile v11 in bu ay içerisinde çıkarılması bekleniyor.. Yalnız optimizasyon bu oyunun en buyuk sorunu..... Mesaja git »
Sende büyük oranda gpu kaynaklı olacaktır. Türk serverı var , Squad MAK serverı , genelde akşamları ve hafta sonları dolu olur. Klanlar var SQMAK AT... Mesaja git »
Ram ve işlemcin oyun için yeterli.. fakat 1050ti seni zaman zaman , 80 kişilik serverlarda , orman yoğun veya şehir haritalarında 45-50 fps civarların... Mesaja git »
RPG en az kullandığım silah, aldığımda genelde araç peşine düştüğümden takım oyunundan kopuyorum..Genelde de aracı vuramadan yanındaki piyade ve araç ... Mesaja git »
120 TL civarı FPS için mouse tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer mouse almadı isen ; Claw grip tutuşlu elin ayasına tam olarak oturan özel tasarımlı ve özelliklerine göre oldukça ucuz olan aşağıdaki mouse öner... Mesaja git »
Ben fiyat konusunda dediklerinize katılmıyorum, EFT, AAA bir oyun mu önce bu konuyu bir masaya yatıralım.. Bu oyun benim mantığıma göre indie bir oyun... Mesaja git »
onun bir ayarı yok , bilinçli olarak oyle yapıldığı soyleniyor, geliştiriciler tarafından..Yalnız oyun içerisinde ayarlardan oyunun cash datasını sıfı... Mesaja git »
Yüksek olarak deneyin bir farklılık olup olmadığını görmek açısından..En yüksek seçeneği olmayabilir zaten..Gerçek zamanda veya yüksek olarak ayarlaya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Kingston DDR4 8GB Hyperx FURY Black 2133MHz Bellek Modül (HX421C14FB/8) SATILIK
Alıcı: 0mBuStMaN
Tarih: 18 Ocak 2017; 1:00:12
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125