Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
togi1975
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zotac GTX1060 AMP! Edition Maximum Overclock Değeri başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dostum, core voltajı %99 's çekmek riskli değil midir? bende de aynı kart var en fazla %50 ye çektim..... Mesaja git »
Tekten kastın, oyuna girip yalnız başına takılmak ise, bu oyunu almanı tavsiye etmem, serverlarda mangasız olanlar bir mangaya girmeleri için adminler... Mesaja git »
Seçtiğin ayara bağlı olmak ile birlikte medium / high (dikkat ultra değil) ayarlarda 55-60 fps ile oynarsın, full serverlarda.. Alıp deneyerek (iade ş... Mesaja git »
OYUNLARDA TURK GORUNCE GIZLENIYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Size tavsiyem, multiplayer oynuyor iseniz takım oyunu talebinin fazla ve adminlerin aktif olduğu, hardcore mekanikleri olan oyunları tercih edin..Toxi... Mesaja git »
Yeni gelen 9.9 patch ile oyunda AMD ve ortalama altı sistemlerde daha fazla olmak ile birlikte 20-30 FPS artış oldu. Denemek isteyen arkadaşlar için b... Mesaja git »
oyundan desktop a atma hataları başladı sizde de aynı problem var mı?... Mesaja git »
Merhaba, Öncelikle oyun optimize bir oyun değil.. Muhtemelen işlemciniz fps kısıtı yaratıyor.. Bunu anlamanın yolu chat paneline stat unit yazmanız..... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Markette kutu satan varsa alanda olmalı..Bir kısmını pazardan satın almıştır.... Mesaja git »
Amd Vega FE testleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gördüğüm özellikle BF1 videosunda 4K da, 1080 ni geçtiği ama kartın 80 C civarında çalıştığı idi.. Buna göre yorumumu yaptım..... Mesaja git »
Amd Vega FE testleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
AMD kart 80 C de çalışıyor, bu arada bu kart 64 versiyonu..56 değil, o henüz çıkmayacak..GTX 1080 'i geçmiş görünüyor..Ama sıcaklıklar felaket.. F... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Kingston DDR4 8GB Hyperx FURY Black 2133MHz Bellek Modül (HX421C14FB/8) SATILIK
Alıcı: 0mBuStMaN
Tarih: 18 Ocak 2017; 1:00:12
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109