Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halimyokk
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sizce hangisine başlamalı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
fringe başta güzel bir dizi sonra kötüye sarıyor kopma riskiniz var kopmazsanız tekrar toparlıyormuş fakat ben koptum unuttum dizide ne oluyordu şuan ... Mesaja git »
Arkadaşlar ben çok sık tualete çıkıyorum, gece gündüz, 1 saatte 5 kere çıktığım oluyor bazen uykumdan 7-8 kere uyandığım olmuştur küçük dışında çok ko... Mesaja git »
iş bulamıyorum ya çıldırıcam başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
askerlik yaptın mı ?... Mesaja git »
BU ŞARTLAR ALTINDA EVLENME İMKANI YOK [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Allah mutlu mesut etsim hayalimi yaşıyorsunuz :)... Mesaja git »
Öldürülmek üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
@root_echo Yallah Suriye'ye o zaman ... Mesaja git »
Türk Mutfağından Daha İyi Mutfak Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
20 Ülke gezdim bazılarında uzun süreler kaldım. Genel olarak gelişmiş ülkelerde evde yemek yapma kavramı pek olmadığı için mutfakları da kayboluyor Ai... Mesaja git »
hayatımda hiç yaşanmamış 6 sene var başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
guinesse başvursaydın bari boşa gitmemiş olurdu... Mesaja git »
bu sürekli yükseldiğin bir iş zaten sınavları oluyor her sektörde zorunlu fakat işin ağırlığına ve kişi sayısına göre şirketin tutması gerektiği a... Mesaja git »
Otobüste Yer İsteyen Hamile Bayana Yer Vermedim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yaptığın işten zevk alacak mısın ? bir kaç iş güvenlikçi bul muhabbet et yanlarına git öyle karar ver bence güzel meslek fakat ağzı açık gezmemek g... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094