Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halimyokk
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar askerde kullanmak için ucuz yollu alabileceğim bir telefon arıyorum s4 mini geldi aklıma ikinci el alsam beni idare eder mi ? facebook inst... Mesaja git »
Müstakbel kayınpedere bayramda ne götürülür ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bi an baya mantıklı geldi ama yok ya ilk bayram ziyareti öküz demesinler sonra Kestane şekeri olabilir, baklava mı götürsem dedimde uçakta gitmez he... Mesaja git »
Müstakbel kayınpedere bayramda ne götürülür ? konusunu başlattı (3 ay önce)
İstanbulluyum müstakbel kayınpeder izmirli izmire gidicem yarın akşam ne götürülür ki... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gomisi çok sevdim genelde santraforlar topa çok kontrollü vurmazlar fırsatçıdırlar ama bu adam ayağını da vücudunu da çok güzel kullandı bu maç böyle ... Mesaja git »
rektoskopi olan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam sen doktoru ara 3 gün aç kalmak ne :) pazartesiden itibaren lifli ve kabız yapacak şeyler yeme tualete yakın bir yerde yap hocam... Mesaja git »
İmam hatipler uzun bir süredir neredeyse yok kadar az hatta bir dönem hiç yoktu, bilim adamı mı yetişti ? Acil durumlarda özel hastanelere bile para... Mesaja git »
komposto, çorba, yoğurt kompostoda sadece suyu yani meyvesi değil yoğurtuda akşamdan sonra yeme hocam ekmek kesinlikle yeme çorba içerken doymasan... Mesaja git »
çorba yasak değil katı çorbalar yasak yani mercimek bile içeceksen bol sulu olacak domates içebilirsin, parçacıklı çorba içemezsin gibi dediğim gibi s... Mesaja git »
doktor ne için istedi bilmiyorum fakat orada kanser bile olabilir erken müdahele çok önemli inan bana lavman en kolay tarafı sana litrelerce olanı... Mesaja git »
Tavsiyelere gelince 3-4 gün aç kalmana gerek yok 2 gün yeter ilaçları sakın aksatma eksik içme, kusmamaya çalış, çok karıştırma ilacı içerken bir şeyl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078