Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halimyokk
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1 saat çok uzunmuş, sıkılmadan izleyen var mı Bırakmak istemememin tek sebebi, iş yaparken aralarda güzel kafa dağıtıyor, bir şeye çok sinirlenince ... Mesaja git »
Türkiye TL kazanıp Dolar harcanan bir ülkedir. başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
.. dedi TL kazanıp TL harcamak için ülkeye zerre kadar katkı sağlamamış arkadaş .. (lafım seçmenleri genelleyenlere) her partinin gazete (hatta artık ... Mesaja git »
Yemin ettim bir gün arabam olursa toplu taşımaya 1 kez bile binmicem başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
öyle deme, arabam var fakat toplu taşımayı tercih ediyorum, artık çoğu yere rahat gidiliyor mobiett uygulamasıda rotayı gösteriyor çok karışık ve yoru... Mesaja git »
10-15 kg vermek istiyorum. abur cuburu kesmek yeter mi? başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
mesajların tamamını okumadım başkası yazdı mı bilmiyorum ama eve giderken bir durak önce in bir durak öteye git, araban varsa uzağa park et yürümüş o... Mesaja git »
Dünyanın Düz Olduğunu İspatlayana 50 Bin TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
1.) Rusyadan Kanadaya ve Avrupadan Amerikaya gemi olduğuna göre tam olarak dünyanın bitiş noktasının neresi olduğunu iddia ediyorlar ? 2.) Dünya düz... Mesaja git »
Gıda fiyatlarındaki korkunç artış. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kardeşim alış veriş yaptığın yeri acil değiştirmelisin bu söylediklerin 30 TL'ye alınabilir içlerinde en pahalı sanırım ceviz onuda marketten kuruyemi... Mesaja git »
İstanbulda doğdum İstanbulda yaşıyorum evimle işim arasında 35km mesafe var, kusura bakmada hiç New York'a gidip orada her gün metro kullandın mı ki İ... Mesaja git »
Bunlar senin sözlerindi şimdi linke tekrar bak Attığım linke göre 2017 ve 2018 yıllarında Tüfe değil Üfe yüksek yani ap açık sallıyorsun %45 tüfe dah... Mesaja git »
Alışveriş sıklığı ve miktarı 70 milyon vatandaş için farklıdır, dilerseniz ipsos gibi araştırma şirketlerinde bu değerler vardır çok akıllı muhalefet ... Mesaja git »
https://kpmgvergi.com/PratikBilgiler/Pages/Ufe-Tufe-Oranlari.aspx sadece gülüyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078