Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
halimyokk
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dükkanı soydular..Zararımız büyük. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
kameraları kendin nasıl taradın ?... Mesaja git »
İmamhatip lisesinde çalışıyorum varsa sorunuz alayım başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
çok yanlış yere yanlış bir konu açmışsın sen ne kadar anlatırsan anlat anlamazlar boşver sil konuyu gitsin ... Mesaja git »
Havale ile internetten sipariş başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
havale ile bile ödeme yapacaksanız sitenin kredi kartı ödeme seçeneğinde 3D secure özelliği var mı bakın yoksa söylemeyin Parayı alıp ürünü yollama... Mesaja git »
BIKTIM BU KADINLARDAN TARTIŞTIM KİM HAKLI ??? BIKTIM. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
çok uzun la okumam ben bunu... Mesaja git »
...:::Akıl verin, nasıl geçinilir...:::: başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Telefon*2=100 tl, elektirk=100 su=50 Nedir abi 3 kişi yaşadığımız evde daha 50 TL gelmedi su TV, ışık açık bırakmazsan buzdolabın tasarruflu is... Mesaja git »
STSL 2016-2017 28. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 23 Nisan | 19.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şansımıza . Şanslarına . Futbolcunuza teknik ekibinize yönetiminize .... Mesaja git »
STSL 2016-2017 28. Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe | 23 Nisan | 19.00 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sizinle duygularımı paylaşmaya girdim Normalde maçıda izlemeyecektim ama kafede maruz kaldım Sizin futbolculuğunuza sıcayam... Mesaja git »
Bacakta kırık olup olmadığını nasıl anlarız başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Şişmiş hocam 9 şubatta oldu olay rapor aldı iş yerine bu ay sonunda dönecekmiş 2 ay diyebiliriz sanırım... Mesaja git »
Bacakta kırık olup olmadığını nasıl anlarız başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Valla bilmiyorum ki hocam ama buz koymuştu şişmese koymazdı heralde arayıp sorayım dedim açmadı... Mesaja git »
Avrasya Tüneli geçiş cezası başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bence BİMER ya da benzeri yerlere şikayet edin bu durumu Normalde HGS'de bakiye olmasa bile bakiye yüklenince otomatik çekmesi gerekiyor bana hep ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109