Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Selim_1905
Gerçek AdSelim
Doğum Tarihi12 Ekim 1990
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vatan KDV indirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ssd falan da takılınca yer mi kalmıyor nedir ben de anlamadım ama usb girişleri oyunların steam üzerinden oynanması netteki oyunların iso kalıbında ol... Mesaja git »
her şey güzel de almışken insan 7700 olsun ister.... Mesaja git »
optik sürücü devri kapanıyor hocam artık üreticiler kullanmamaya başladı.Yeni bir bilgisayar incelemelerini falan beklemek lazım ya da vatan a gidip... Mesaja git »
ben de şu an inceliyorum http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-y520-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-15-6-gtx1050-4gb-w10.html bu ürün aklımda öz... Mesaja git »
KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok teşekkürler yardımlarınız için... Mesaja git »
Bacakta kırık olup olmadığını nasıl anlarız başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
geçmiş olsun röntgen e bakarak anlayabilirsiniz.... Mesaja git »
KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Viessmann Vitodens 050-T ile buderus gb062 arasından hangisi tercih edilmelidir servisleri hesaba katmadan? Viessman ın bu serisi ile ilgili fikirleri... Mesaja git »
teşekkürler o zaman buderus tercih edeyim gb062 tavsiyeleriniz arasında sanırım.tam yoğuşmalı ise onu tercih edeyim.... Mesaja git »
hocam vaillant ecofit start ile ilgili düşünceleriniz nedir? Edit: Detayları da yazayım ev 1. kat.Yalıtımlı 140 m2 civarı daire.Yer malatya proje ve... Mesaja git »
dün vatan pc ye gidip inceledim güzel cihaz olmuş marketlerde var şu an.... Mesaja git »
Arkadaşları

albani

tidus

disintegration

kvadankpakal

Theologist

alpercetinn

..ScReaM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Artık korkun kalmadı, ÖZGÜRSÜN...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.438