Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Selim_1905
Gerçek AdSelim
Doğum Tarihi12 Ekim 1990
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Arkadaşlar şu takılmaya çözüm bulanilen oldu mu? Bende hala devam ediyor ve gözüme daha çok takılmaya başladı.... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bendeki 17 inç olanı. Bunda var ama hiç kullandım mı hayır. Çok önemli bi + değil bence... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
15 inç olanda dvd okuyucu yok mu hocam netten bulamadım bi şey... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aynı minik takılma oluyor hocam ilerdeki güncellemelerden sonra da düzelmezse bi çözüm bulmak lazım hp destekten... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tamam hocam bilgi için teşekkürler... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam fraps kurdum da bende 60 fps nin üstüne çıkmıyordu... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam fps yi nasıl ölçüyorsunuz ben bulamadım program vs bi şey... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bence de hocam bi de fan açıyor ilk zamanlar fan sesi gelmiyordu. Sürekli farklı farklı uygulamalar 40-50 cpu kullanıyor.... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar benim pc de ilk açılışda dahi işlemci kullanımı yüzde 65 ve aşşağı düşmüyor. Fan da sürekli açık.Sıcaklık değeri kendi kendine 72 ye çıkıyo... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Teşekkürler hocam güncelliyim o zaman... Mesaja git »
Arkadaşları

TurboBoosted

albani

tidus

disintegration

kvadankpakal

Theologist

alpercetinn

..ScReaM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Artık korkun kalmadı, ÖZGÜRSÜN...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121