Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Selim_1905
Gerçek AdSelim
Doğum Tarihi12 Ekim 1990
KonumMalatya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hdd ile işlem yaptığımda ses geliyor o kadar başka rahatsız edici ses yok bende veya ben farketmedim.... Mesaja git »
HP OMEN 15-CE008NT KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam bende problem yok ancak ben 17 inç olan modelini kullanıyorum. Hoparlör de net hdd de sorun yok hareket ettirdiğimde kapanması gibi hiçbir sorun... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
True tone açık geliyor hocam ondan sarı ayarlardan istediğiniz gibi beyazlaştırabilirsiniz. Ama true ton açık olunca pili daha uzun gidiyor... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben karşılaşmadım fakat bende de bazen kilit ekranında saat vs hiçbir şey görünmüyor güncellemelerle düzelir büyük ihtimalle... Mesaja git »
bence de öyle ama deri olanında benzer bir olay ile karşılaşmıştım... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Turkcell sarı kutu diye bi şey yapmış kullanıcıları için sanırım sarı kutu ile alınca 400 lira indirim yapıyormuş... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam beyaz çok erken renk değiştirir gibime geliyor tabi kullanmadan söylüyorum bunu beyazını kullanmış olan arkadaşlar varsa daha net bilgi verebili... Mesaja git »
Sanmıyorum hocam daha ucuza bulamazsınız turkcell müşterisi değilim ben aldığımda en uygunu turk telekomdu o da 5950 tl... Mesaja git »
İki hün önceki güncellemeye de bugün diye yazılmıştı bende hocam yazılımsal bir sorun bu sanırım... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar hızlı şarj için hangi başlığı önerirsiniz ve markası apple olmazsa cihaz açısından sıkıntı yaratır mı... Mesaja git »
Arkadaşları

TurboBoosted

albani

tidus

disintegration

kvadankpakal

Theologist

alpercetinn

..ScReaM
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Artık korkun kalmadı, ÖZGÜRSÜN...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078