Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Domatore
Gerçek AdMert Özsoy
Doğum Tarihi1 Ocak 1993
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Satılık - Takaslık Prey. Sıfır ayarında tertemiz. Fiyat 100 tl... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Elimde 3 oyun var (Ps4) Watch Dogs 2 Shadow Of Mordor (Satıldı) Last Of Us (Satıldı) özelden yazınız takas düşünen varsa, oynamadığım oyunlar varsa ta... Mesaja git »
The Last Of Us Türkçe Altyazılı Ps3 30 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Last Of Us oyunumu satıyorum bitirip rafa kaldırdım çiziği yoktur.Türkçe altyazılıdır. Çanakkale içi elden diğer şehirlere kargo ile yollayablirim. Fi... Mesaja git »
Satılık: PS3 Oyunları (GÜNCEL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Oyunlar kutulu temiz ve sorunsuz durumda: 1. The Last of Us: 30 TL 2. Heavy Rain: 30 TL 3. Metal Gear Solid 4: 30 TL 4. Face Breaker: 30 TL 5. Mirror&... Mesaja git »
**Satıldı** / **Satılık & Takaslık** Shadow Of Mordor Ps4 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Satıldı Sıfır alındı, herhangi bir çizik yoktur, oyunu bitirdim ve satıyorum. Oynamadığım oyunlar ile takas düşünülür, özelden yazabilirsiniz. Fiyat:... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
Satılık LOGİTECH G533 Wireless DTS 7.1 Surround-Sound Gaming Mikrofonlu Kulaklık Ürün Amazon'dan alınma açılmamış kutusunda, tüm evraklarıyla sıf... Mesaja git »
Satılık: Injustice 2 (Ps4) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Oyun orjinal kutusundadır. Cd de çizik yoktur. Vereceğim iban no ya parayi yatırdığinız gün kargoya veririm. Kargo alıcıya aittir. Resim isteyenlere w... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
US psn de the order 1886 5 dolar ve batman arkham knight 10 dolar ordan alabılırsın istersen... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Hocam bi önceki indirimde Titanfall 2 almıştım yaklaşık 14 15 saat oynadım multide oldukça zevkli benim hoşuma gitmişti... Mesaja git »
Arkadaşları

xmen121

EsedullahK

Ma Vie Mes Regles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FOR HONOR HESAP 50 TL
Alıcı: Sanalisyan
Tarih: 1 Mayıs 2017; 20:23:03
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş.Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK Star Wars Battlefront HESAP
Alıcı: Capoeira19
Tarih: 28 Kasım 2016; 16:38:40
Yorum
Güvenilir bir arkadaş.Ödeme sonrasında bilgileri gönderdi. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Satılık Uplay Hesabı (Assassin's Creed serisi ve Far cry primal)
Alıcı: exorcist33
Tarih: 3 Ekim 2016; 22:05:44
Yorum
güvenilir arkadaş teşekkürler
Genel Puan

Ürün: (satıldı)Division Gold Hesap SATILIK
Alıcı: andelip
Tarih: 31 Temmuz 2016; 13:16:19
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Garantisi bitti temiz Asus k55vd
Alıcı: EsedullahK
Tarih: 31 Mayıs 2016; 21:11:40
Yorum
Güvenilir Bir Arkadaşımızdır Gönül Rahatlığı ile Alışveriş Yapabilirsiniz :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.092