Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Domatore
Gerçek AdMert Özsoy
Doğum Tarihi1 Ocak 1993
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KUTULU PS4 OYUNLARI(KARGO ÜCRETSİZ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 sa. önce)
ASSASSINS CREED SYNDICATE SPECIAL EDITION (SIFIR, 2.BÖLGE) = 75 TL BIOSHOCK COLLECTION (3 OYUN BİR ARADA, SIFIR) = 85 TL DRAGONBALL XENOVERSE 2 (SIFIR... Mesaja git »
Satılık Kutulu Kitapçıklı PS4 Oyunlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Final Fantasy XV : 130 TL Dishonored 2 : 100 TL Deus Ex Mankind Divided: 60 TL Skyrim Special Steelbook Edition: 160 TL (Normal Kutusuda Dahil) Hepsin... Mesaja git »
İNDİRİM VAR..EXCLUSİVE PS4 VE VİTA OYUNLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Bitirdiğim veya digitalini aldığım oyunları elden çıkarıyorum. Şimdilik oynamadıklarım veya bitirdiklerim aşağıda satılıktır. Aksi belirtilmedikçe ... Mesaja git »
[SIFIR] [PS4] DISHONORED 2 / WATCH_DOGS 2 / JUST CAUSE 3 / THE ORDER :1886 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Arkadaşlar herkese merhabalar.Bu ilanda , SONY PS4 Oyunları ve PlayStation Network üzerinden satın alınmış oyunlarımı bitirdikten sonra , diğer oyuncu... Mesaja git »
Takaslık ya da Satılık Ghost Recon Wildlands başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Takas olarak Outlast Trinity ya da Resident Evil 7. Satış fiyatı 135tl'dir. Kargo ile Türkiye'nin her yerine gönderim yapabilirim ptt kargo da... Mesaja git »
Horizon Zero Dawn | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Az önce bitti rahatladım :D... Mesaja git »
Satılık az oynanmış Ghost Recon Wildlands başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Oyunu sıfır aldım ve sadece bir kaç saat oynadım,bana hitap etmediği için satıyorum,sıfırdan farkı yoktur...Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açı... Mesaja git »
PS4 THE ORDER TÜRKÇE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Herkese merhabalar arkadaşlar oyun çok temizdir. Kutusunda diskte deformasyon yoktur. için get ilanı mevcutturSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma a... Mesaja git »
Steam hesabımdaki bakiyeyi nakite çevirmek için istediğiniz oyunları oran indirimle satmaktayım. Ödeme işlemleri HAVALE/EFT olarak istemekt... Mesaja git »
Samsung 850 Evo Kapalı Kutu 350 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Satıldı.... Mesaja git »
Arkadaşları

xmen121

EsedullahK

Ma Vie Mes Regles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: FOR HONOR HESAP 50 TL
Alıcı: Sanalisyan
Tarih: 1 Mayıs 2017; 20:23:03
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş.Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILIK Star Wars Battlefront HESAP
Alıcı: Capoeira19
Tarih: 28 Kasım 2016; 16:38:40
Yorum
Güvenilir bir arkadaş.Ödeme sonrasında bilgileri gönderdi. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Satılık Uplay Hesabı (Assassin's Creed serisi ve Far cry primal)
Alıcı: exorcist33
Tarih: 3 Ekim 2016; 22:05:44
Yorum
güvenilir arkadaş teşekkürler
Genel Puan

Ürün: (satıldı)Division Gold Hesap SATILIK
Alıcı: andelip
Tarih: 31 Temmuz 2016; 13:16:19
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Garantisi bitti temiz Asus k55vd
Alıcı: EsedullahK
Tarih: 31 Mayıs 2016; 21:11:40
Yorum
Güvenilir Bir Arkadaşımızdır Gönül Rahatlığı ile Alışveriş Yapabilirsiniz :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.281