Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eray015
Gerçek Ad 
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rainbow six siege'de cpu %100 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Görev yöneticisinden bakıyorum da rainbow dan fazla yiyen yada fazla yiyen hiçbir şey yok .... Mesaja git »
Rainbow six siege'de cpu %100 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Rainbow six siege'de cpu %100 konusunu başlattı (2 ay önce)
Öncelikle sistemim Gtx 1050 ti + i3 7100 + corsair 2133 mhz 8gb ram var sistemimde.Son 2-3 aydır rainbow da low da bile kasıyor. Testlere bakıyorum mi... Mesaja git »
Pc birden kasmaya başladı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Evet gtx 1050 ti var dediğinizi önceden yaptım biraz düzeldi ama son 2 gündür gene oluyor... Mesaja git »
Pc birden kasmaya başladı konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşler merhaba.Önceden rainbow six siege de 60-100 arası fps değişirken şimdi ise 45 e kadar düşüyor.Ayarlara girip mesela high den very high e al... Mesaja git »
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [ANA KONU] (Rehber ilk mesajda) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben de de Starter var 60 saat oynadım daha 6 tane operatör var . Acaba sürüm yükseltme var mı ?... Mesaja git »
Win 10 C var D yok Acil yardım lütfen konusunu başlattı (10 ay önce)
Arkadaşlar merhabalar. Yeni toplama pc aldım. Uefi Windows 10 kurayım dedim fakat bi açtım C var D yok. Ne yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim... Mesaja git »
Çok teşekkür ederim saolun .... Mesaja git »
Ben bu laptop u alınca , mouse yi , kulaklık ı (usb) ve klavye takacağım bunlar için yeterli yer varmı yok gibi ? 1 tane usb 2.0 var 2 tane usb 3.... Mesaja git »
Valla hiç bilemedim hocam . Ben 2 sene sonra üniversiteye başlayacağım basladığım zaman duruma göre masaüstü alabilirim . Monster de tek sıkıntı o o z... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078