Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eray015
Gerçek Ad 
KonumAdana,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Win 10 C var D yok Acil yardım lütfen konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşlar merhabalar. Yeni toplama pc aldım. Uefi Windows 10 kurayım dedim fakat bi açtım C var D yok. Ne yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim... Mesaja git »
Çok teşekkür ederim saolun .... Mesaja git »
Ben bu laptop u alınca , mouse yi , kulaklık ı (usb) ve klavye takacağım bunlar için yeterli yer varmı yok gibi ? 1 tane usb 2.0 var 2 tane usb 3.... Mesaja git »
Valla hiç bilemedim hocam . Ben 2 sene sonra üniversiteye başlayacağım basladığım zaman duruma göre masaüstü alabilirim . Monster de tek sıkıntı o o z... Mesaja git »
Hocam bu model nasıl sizce attığınız dan daha iyi değil mi ?... Mesaja git »
Merhabalar 4000-5000 tl civarlarında bütçem var. Oyun için alacağım özellik olarak şunlar olsa 10 numara olur. Ssd+1tb hdd+17.3 inç +4 gb ekran kart... Mesaja git »
4000-5000 tl arası gaming laptop konusunu başlattı (4 ay önce)
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Bu hafta pc yi alacağım. Özellik olarak 1050ti + ssd+ 1tb hdd Ve en önemlisi 17.3 inç olmalı bu özelliklerde bir lap... Mesaja git »
Mt Revenge kask başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
MT revenge limited evo için vizör varmı sonradan alabileceğim ?... Mesaja git »
AOC g2460vq6 vs ASUS vg245he başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bende bu 2 monitör arasında kaldım ama nedense bana asus çok şık geliyor. O çerçevelerinin inceliği falan süper en iyisi vatan pc ye gidip görerek al... Mesaja git »
3800 Tl Bilgisayar Toplama başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Peki diyelim parçanın biri bozuldu sıkıntı olmaz mı ? Garantisi var mı ? varsa nasıl göndereceksin amazon a ? (Bende merak ediyorum ??)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.512