Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
theabir
Bir Önceki Kullanıcı AdıT2W4D
Gerçek AdEnes A.
Doğum Tarihi15 Şubat 1990
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 189
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DoBaLaK Klan Üyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
hocam diablo 3 yeni başladım ama nasıl katılım sağlaya bilirim yardımcı olabilir misiniz ?... Mesaja git »
Sizin paylaşmış olduğunuz linkten sipariş verdim not olarak "Hi as $20 product price." yazdım. Umarım fiyatı bu şekilde belirtirler.... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Merhaba arkadaşlar oyunu dün satın aldım bir arkadaş ile beraber kasıyoruz. Şuan için 35 olabildik ancak hızlı level almak gibi bir şey mümkün mü ? On... Mesaja git »
diablo 3 10. sezon başlangıç saati başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Merhaba arkadaşlar oyunu dün satın aldım bir arkadaş ile beraber kasıyoruz. Şuan için 35 olabildik ancak hızlı level almak gibi bir şey mümkün mü ? On... Mesaja git »
Hocam öncelik olarak hızlı dönüşünüz ilginiz alakanız için teşekkür ederim. Custom options kısmını anlayamadım orada ne gibi değişiklik oluyor. Blue,... Mesaja git »
Merhaba hocam, Linki aşağıda belirtiyorum. Kampanya sayfasında 41 $ olarak görünmesine rağmen renk seçenekleri ile oynayınca 48 $ oluyor, anlayamadı... Mesaja git »
Hocam merhaba ck104 almak istiyorum ama seçenekler bar china eu gibi yardımcı olurmusunuz hangisini tercih etmeliyim ?... Mesaja git »
2006 yılından itibaren forumu aktif olarak kullanıyorum portalı bu konu sayesinde ilk kez gezme fırsatı buldum, bilmem anlatabildim mi :) Bence for... Mesaja git »
Antivirüs Firmasında Çalışıyorum Soruları Alayım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hiç kullanmadım... Mesaja git »
Anladım hocam bilgisayar için koltuk ihtiyacım var 1 haftadır bakıyorum da gönderimi yok neyse takip edeceğiz artık :)... Mesaja git »
Arkadaşları

-PiToN-

El Cazador

Supervisor_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) PS4 PRO ( 2 GÜNLÜK - TR CİHAZ - 1550 TL )
Alıcı: delta666
Tarih: 30 Kasım 2016; 20:36:54
Yorum
Arkadaşa ilgisi için teşekkür ediyorum. 1 adet ps4 pro alışverişim oldu sıfırından hiç bir farkı yok ürünün, kendisine güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) iphone 5s
Alıcı: ay.oz
Tarih: 29 Eylül 2016; 9:47:36
Yorum
Teşekkür ediyorum, güzel bir alışveriştip
İmza
Sokakta yürürken taş gibi kız görürsünde bunun sevgilisi kim acaba dersin ya işte o sevgili benim.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Ses Sistemi
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109