Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
theabir
Gerçek AdEnes A.
Doğum Tarihi15 Şubat 1990
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 200
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 bin limit verdi 2 dk içerisinde onaylandı.... Mesaja git »
Asus Mid Tower Siyah Gaming konusunu başlattı (7 sa. önce)
Kutu fatura mevcut. Sıfır gibidir çizik darba kırık çatlak yok. Psu yok sadece kasa. Fiyat: 250 TL... Mesaja git »
Tüm parçaların garanti kutu ve faturası mevcut. Kasanın plekside ufak kılcal bir kaç çizik var ledli kullanımda dahil belli olmuyor. Aynı bilgisayarı ... Mesaja git »
(SATILDI) Logitech Bluetooth Adapter konusunu başlattı (2 gün önce)
Kutu fatura mevcut sıfır gibidir, kozmetik olarak 9/10 olarak değerlendirebilirsiniz. Fiyat:xx TL... Mesaja git »
Metro Turizm Çalışanları Tarafından Darp Edildim (DAVA AÇILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Karaktersiz terbiyesiz bir metro çalışanı daha şaşırdık mı ? Tabi ki şaşırmadık.... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu Belgeleri Açıklıyor [SON DAKİKA] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
takip ediyoruz etmesine de ülke gündemine bakar mısınız haber kanallarında KK istifa edecek mi o tartışılıyor diğer kanallar da ise diziler... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu Belgeleri Açıklıyor [SON DAKİKA] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hazır olun beyler internet erişimi kesilebilir. Pardon güncelleme yapılabilir.... Mesaja git »
Avengers: Infinity War l 27.04.2018 l Fragman!!! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Fragmanı beğendim, en sevdiğim karakter olan Thor 'un fragmanda çok az yer alması ve merak uyandıran bir görüntü ile çıkması beni heyecanlandırdı. Gen... Mesaja git »
Acil Doktoruyum başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kısa bir süre önce açık yaradan acile getirdiğimiz hatamızın ameliyatı için 7-10 gün süre verdiler. Yarayı detaylı belirtmek gerekirse pompalı tüfek y... Mesaja git »
Need for Speed Payback (Çıktı)[PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
oyunu en ucuza nereden alabiliriz.... Mesaja git »
Arkadaşları

-PiToN-

El Cazador

Supervisor_

HAAltuntas

AvriL<3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) PS4 PRO ( 2 GÜNLÜK - TR CİHAZ - 1550 TL )
Alıcı: delta666
Tarih: 30 Kasım 2016; 20:36:54
Yorum
Arkadaşa ilgisi için teşekkür ediyorum. 1 adet ps4 pro alışverişim oldu sıfırından hiç bir farkı yok ürünün, kendisine güvenebilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: (SATILDI) iphone 5s
Alıcı: Benzodiazepin
Tarih: 29 Eylül 2016; 9:47:36
Yorum
Teşekkür ediyorum, güzel bir alışveriştip
İmza
Sokakta yürürken taş gibi kız görürsünde bunun sevgilisi kim acaba dersin ya işte o sevgili benim.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Ses Sistemi
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125