Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.Kitty
Gerçek Ad 
KonumAntalya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 24 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo k6 note hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Peki hocam sağolun yükseltirim bir ara... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
Hocam ben de yapsam mı diye düşünüyorum ama yorumlarda batarya ve dokunmatik sıkıntısı çekenler olduğu için risk alamadım.... Mesaja git »
2 hafta önce 2 tane lenovo k6 note aldık. Ön ve arka kamerası bence iyi. İkisinde de ses sorunu yoktu. Buradaki yorumların doğrultusunda android 7 gün... Mesaja git »
Lenovo k6 note hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Sağolun hocam, bildirim ışığını kapatması biraz düşündürüyor ama yine de alacağım.... Mesaja git »
Lenovo k6 note hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Çok teşekkür ederim hocam... Mesaja git »
Lenovo k6 note hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Ekranı tam kapatan kırılmaz cam bulabilen var mı?... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Evet, rica ederim. Discovery pack de geldi.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ben etkinleştirdim Ekleme: Steamde Eso'ya sahiptim, Siteden morrowind etkinleştirdim.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

Citizen

naz_eg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Steam %20 indirimli oyun PUBG 55 TL
Alıcı: Augustus Hill
Tarih: 28 Ağustos 2017; 13:14:54
Yorum
Teşekkür ederim. Önce parayı ben gönderdim, oyunu anında hediye olarak gönderdi. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: Path of Exile Harbinger Exalted 4 TL
Alıcı: mayfearguideyou
Tarih: 25 Ağustos 2017; 22:54:10
Yorum
Kendisinden harbinger liginde 26 exalt satın aldım ödemeyi ilk ben yaptım. İlgili orbları çok hızlı bir şekilde tarafıma verdi. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum dürüst satıcı!
İmza
Şimdi çok iyi anladım ki, Zübük bir tane değil, biz hepimiz birer zübüğüz.
Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor. Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra, kendi zübüklüklerimizin bir tek Zübük’te birleştiğini görünce ona kızıyoruz(...)
Aziz Nesin

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145