Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.Kitty
Gerçek Ad 
KonumAntalya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Kazanan Video eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Kaçırdık... Mesaja git »
Hocam mad max'e indirim gelecek mi acaba?... Mesaja git »
İkinci el DSLR Tavsiye 500-600TL civarı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sağolun hocam, sizlerin sayesinde.... Mesaja git »
İkinci el DSLR Tavsiye 500-600TL civarı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sony a3000 aldım. Geriye bir tek ablama hediye etmek kaldı. Yardımcı olan herkese çok ama çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Ben lensleri değişmiyor sanıyordum hocam kusuruma bakmayın. O makinelere de bakayım o zaman. Makine önerileri ve bilgilendirme için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Doğrudur hocam ama ablam hep bir dslr makineye sahip olmak istiyordu. Onun için dslr almayı düşünüyorum.... Mesaja git »
Teşekkürler hocam.Pentax Kr güzel görünüyor. Bulabilirsem alacağım herhalde.... Mesaja git »
Hocam ikinizinde dediği makinelere baktım ama pek ilgimi çekmedi açıkçası. En iyisi bir iki ay daha bekleyip biraz daha para biriktirmem herhalde.... Mesaja git »
Siilinsin konusunu başlattı (bir ay önce)
Silinsin... Mesaja git »
Arkadaşları

Citizen

naz_eg
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Steam %20 indirimli oyun PUBG 55 TL
Alıcı: Augustus Hill
Tarih: 28 Ağustos 2017; 13:14:54
Yorum
Teşekkür ederim. Önce parayı ben gönderdim, oyunu anında hediye olarak gönderdi. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: Path of Exile Harbinger Exalted 4 TL
Alıcı: mayfearguideyou
Tarih: 25 Ağustos 2017; 22:54:10
Yorum
Kendisinden harbinger liginde 26 exalt satın aldım ödemeyi ilk ben yaptım. İlgili orbları çok hızlı bir şekilde tarafıma verdi. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum dürüst satıcı!
İmza
Şimdi çok iyi anladım ki, Zübük bir tane değil, biz hepimiz birer zübüğüz.
Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor. Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra, kendi zübüklüklerimizin bir tek Zübük’te birleştiğini görünce ona kızıyoruz(...)
Aziz Nesin

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.082