Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.Gwynbleidd
Bir Önceki Kullanıcı Adı.Kitty
Gerçek AdGeralt of Rivia
MeslekWitcher
İlgi AlanlarıSorceresses & Monsters
KonumAntalya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
DONANIMHABER'E DEMOKRASİ GETİRİYORUZ! başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
nicos- secret love... Mesaja git »
Yaşım 24 ve 44 Yaşında Dul Bir Bayanla Evlendim başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Canan Karatay Ekşi Sözlükte başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hiçbir doktor bu kadının söylediklerine katılmaz, katılıyorsa yanlış yerdedir,eğitimini tamamlamamıştır. Bizim fakültede bu kadının dediklerini haklı ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Terraria da güzel oyundur sıkılmadan saatlerce oynayabilirsiniz,tavsiye ederim.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Path of exile'a bir bak ilgini çekebilir.... Mesaja git »
Canan Karatay Ekşi Sözlükte başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
buradaki sorulara yanıt veremeyen, medyada daha fazla yer almak için sahte bilgilerle halkı yanlış yönlendiren "doktor". Hala bu kadına ina... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dying light enhanced edition 36 liraya satılıyor sitede keşke bir baksaydın. Steamde indirim zamanları 39 liraya düşüyor zaten. Ne zaman bu arkadaş i... Mesaja git »
Ozan hocam sayesinde hrk üzerinden bir adet minecraft windows 10 kodu satın aldım. Çok hızlı ve sorunsuzca gerçekleşti. İyi günler, hayırlı satışlar... Mesaja git »
i7 8550u vs i5 7200u yardım lazım başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Evet hocam,dokunmatik ve 360 derece dönebilen ekrana sahip laptoplar arasında seçim yapıyorum onun için biraz kısıtlı.... Mesaja git »
i7 8550u vs i5 7200u yardım lazım başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Oyun fazla oynamayacağım belki birkaç indie oynarım. Dediğiniz gibi 8.nesil olanı almam daha doğru olacak herhalde. Yardım ettiğiniz için teşekkür ed... Mesaja git »
Arkadaşları

Citizen

naz_eg

Theologist
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Steam %20 indirimli oyun PUBG 55 TL
Alıcı: Augustus Hill
Tarih: 28 Ağustos 2017; 13:14:54
Yorum
Teşekkür ederim. Önce parayı ben gönderdim, oyunu anında hediye olarak gönderdi. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: Path of Exile Harbinger Exalted 4 TL
Alıcı: mayfearguideyou
Tarih: 25 Ağustos 2017; 22:54:10
Yorum
Kendisinden harbinger liginde 26 exalt satın aldım ödemeyi ilk ben yaptım. İlgili orbları çok hızlı bir şekilde tarafıma verdi. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum dürüst satıcı!
İmza
Şimdi çok iyi anladım ki, Zübük bir tane değil, biz hepimiz birer zübüğüz.
Bizim hepimizin içinde zübüklük olmasa, bizler de birer zübük olmasak, aramızdan böyle zübükler büyüyemezdi. Hepimizde birer parça olan zübüklük birleşip işte başımıza böyle zübükler çıkıyor. Oysa zübüklük bizde, bizim içimizde. Onları biz, kendi zübüklüğümüzden yaratıyoruz. Sonra, kendi zübüklüklerimizin bir tek Zübük’te birleştiğini görünce ona kızıyoruz(...)
Aziz Nesin
Hakkında
“People," Geralt turned his head, "like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves. When they get blind-drunk, cheat, steal, beat their wives, starve an old woman, when they kill a trapped fox with an axe or riddle the last existing unicorn with arrows, they like to think that the Bane entering cottages at daybreak is more monstrous than they are. They feel better then. They find it easier to live.”

"İnsanlar,” Geralt başını karşı yöne çevirdi, “canavar ve canavar hikâyeleri uydurmayı severler. Bunu yaptıkları zaman kendi canavarlıklarını görmezler. İçkinin dibine vurduklarında, sahtekârlık, hırsızlık yaptıklarında, karılarını kayışla dövdüklerinde, yaşlı büyükannelerini aç bıraktıklarında, tuzağa düşmüş bir tilkiyi gübre yabasıyla delik deşik ettiklerinde ya da dünyada yaşayan son tekboynuzu ok yağmuruna tuttuklarında gün ağarırken kulübelerin arasında dolanan Bane’in onlardan daha kötü biri olduğunu düşünmek işlerine gelir. Böylece yüreklerine su serpilir. Yani yaşamak kolaylaşır."

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.143