Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
puzo
Gerçek AdLevent Sarıkaya
Doğum Tarihi14 Mayıs ****
İlgi Alanlarıbasketbol,sinema,teknoloji....
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"another application might be using the microphone" Hatası!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu yandex navigasyondan kaynaklanan bir hata. Güncellemesini yaparsanız düzelecektir.... Mesaja git »
Merhaba, 3 ekim gidiş - 7 ekim dönüş İstanbul -Amsterdam ucak bileti için tekliflerinizi beklemekteyim. Şimdiden teşekkürler... Mesaja git »
Ucuz havayolu firsatları - Yurtdışı başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Önce marisma sonra flasdiss nickli kullanıcı aynı telefon numarasını vererek bileti indirimli alabilecegini soyledi. Once marisma nickiyle yuzde 50'ye... Mesaja git »
28 aralık gidiş - 5 ocak donus istanbul-hamburg seyahati icin tekliflerinizi beklemekteyim arkadaslar... Mesaja git »
merhaba arkadaşlar, 28 aralık gidiş-5 ocak donus,istanbul-hamburg bileti için tekliflerinizi bekliyorum. Ekran goruntusu uygun olan saatlere ve en u... Mesaja git »
: NBA 2K11 (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
patch i yukledim az evvel de yukarıda anlatılan yontemi yaptım ama bende sadece patch dosyası cıktı, sonra cıkması gereken o ilaç çıkmadı.bi yerde yan... Mesaja git »
: 5800 XM Radyo'da Donma Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
v.40 tan once yoktu bu problem. 40 ile geldi. son versiyonu yukleyince geçebilir diye tahmin ettim ama nafile. v.50de de devam ediyor aynı problem... Mesaja git »
: Avea 150 kontor yükledim (: başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
konuyla biraz alakasız gibi olacak ama sıcagı sıcagına sormak istiyorum; benim hattım bugun itibari ile arama yapmaya kapandı,son kontor yukleme tar... Mesaja git »
: N90 ALMANIN ZAMANI MI YOKSA BEKLEMELİ Mİ ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Sadece N90 icin degil butun telefon modelleri icin beklemek en iyi cozumdur.Yani pahalılar icin.Bu parayı verdigine pişman olabilirsin bir sure sonra.... Mesaja git »
: Nokia 6630-6680-6681-6670-6600 Serisi Telefonlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: KOBE-DJ aka GRYPHON Selam millet KINGSTON veya STROMAX 1GB'lık DV RS MMC'den şikayeti olan var mı acaba?Kasmaya neden ol... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Get busy livin' or get busy dyin'...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125