Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknoturk
Gerçek Adteknoturk
Doğum Tarihi20 Eylül 1983
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
chicco travel sistem bebek arabası 1100tl heryerde 1500 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bebek arabası araştıranlar siz de benim araştırmalar sonucu gibi Chicco Liteway Plus ile Bebeconfort Maia arasında kalacak şöyle bir bilgi paylaşayım.... Mesaja git »
Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Rica ederim. Siz "sadece sapını gönderdiler" yazınca, bunu okuyanlar, facebook'tan insanları kandıran sahte ürün gönderen ya da hiç ürün... Mesaja git »
Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dikkatiniz için tebrikler. Senede 1-2 defa büyük indirimleri paylaşıyorum. Spotbalık ve Sportcity çalıştığım firmalar. Kendim de hem balık hem kara av... Mesaja git »
Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
info@spotbalik.com.tr'ye sipariş numaranızı ve konuyu yazarsanız yardımcı olurlar. DH forumdan diye no düşerseniz ben de takipçisi olurum.... Mesaja git »
Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi konusunu başlattı (9 gün önce)
Herkese merhaba. Öncelikle konu eğer buraya uygun değilse yöneticiler konuyu uygun bir yere taşırsa sevinirim. sayfasında görebileceğiniz gibi, şu ... Mesaja git »
Nuvo Kapanıyor 10-06-2017 de başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hesap işletim ücreti ücretsiz yazmıyor bana onaylatmak istediği yazıda. Ücretsiz havale ve eft diyor? Onaylamadım, hak idda edemem hesap işletim ücret... Mesaja git »
GİLLETTE FUSİON PROGLİDE 1 SAP+5 BAŞLIK+JEL 40 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Haftada bir traş olurum. 24 adet Mach3 turbo, 10 adet Proglide başlığım var, tüketmem bir ömür alacak gibi. Hep güzel kampanyalar ile denk geldi ve ço... Mesaja git »
Eticaret XML Entegrasyon Firmaları ve Yazılım Destek Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sitemizdeki ürünlerin HB'de yayınlanması için Ayensoft kullanıyoruz birkaç aydır. İki sitemizden iki farklı panelimiz bulunmakta. Panelde listelenen ü... Mesaja git »
Eticaret XML Entegrasyon Firmaları ve Yazılım Destek Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar. Dediğiniz gibi eski konumuz 2011 yılında başlamış ve o günden bugüne yazılan şeyler çok değişmiş. Firmalar kendini geliştirmiş. Kendi sek... Mesaja git »
İdeasoft Kullanıcıları Şikayet, Çözüm ve Destek Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eticaret XML Entegrasyonu kullanıcılarının paylaşımda bulunduğu konumuzu da takibe alınız [link=https://forum.donanimhaber.com/eticaret-xml-entegrasyo... Mesaja git »
Arkadaşları

serkanim

It's My Life

TheCryhack

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.316