Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknoturk
Gerçek Adteknoturk
Doğum Tarihi20 Eylül 1983
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
İdeasoft Kullanıcıları Şikayet, Çözüm ve Destek Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ana ürün stoğuna ve varyanlarının stok toplamının yansımasında sıkıntı yaşanıyor sık. Varyantların stoğu olmasına rağmen ana ürün vitrinde stok dışı g... Mesaja git »
İdeasoft Kullanıcıları Şikayet, Çözüm ve Destek Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar konudaki ilk mesaja adet yeni sorun daha ekledim. İdeasoft kullanırken acı tecrübe yaşamamanız için paylaşıyorum. ŞİKAYET 13 Web teması ve ... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Herkese merhabalar. Yazılanları, tavsiyeleri okudum fakat kullandığım Nokia MD-50w hakkında bilgi göremedim. Bu hoporlörü kullanıyorum, sesinden memnu... Mesaja git »
Beybi Marka Nitril Eldiven (1 Çift) Kargo Dahil 2.25TL -HB başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu klasik iş eldiveni. 350 modeli elin üst kısmını da biraz kaplıyor. Islak, çamurlu, elinizi biraz ıslak maddeye daldırdığınızda ıslatmayacak bir hiz... Mesaja git »
Beybi Marka Nitril Eldiven (1 Çift) Kargo Dahil 2.25TL -HB başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gross ölçü birimi kullanılır bazı ürünlerde. 12 tane 1 düzine 144 adet yapar ve bir grosstur. Firma 2 grossa denk gelecek paket hazırlamış demekki. ... Mesaja git »
HammerHead 7.2V-Lion Otomatik Çivi Çakma Makinası 29.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
7.2 olan en zayıf olanı. Bu markanın diğer modellerini izledim videolardan, biraz büyük çivilerde iş yapmıyor üstten yükleniyorlar uzun sürüyor. İnce ... Mesaja git »
HammerHead 7.2V-Lion Otomatik Çivi Çakma Makinası 29.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Badem çekirdeği, fındık kırmak için alınır mı ne dersiniz?... Mesaja git »
BANKALARA GÖRE E-TİCARET SİTELERİ GÜNCEL SEKTÖR LİSTESİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Rezerve. Ekleyeceğim.... Mesaja git »
Outdoor Ürünleri İle İlgili Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Rezervedir. Outdoor sektöründeyim, çalıştığım firmalar veya çevremdeki firmalardan sıcak fırsatlar olursa ekleyeceğim.... Mesaja git »
Kredi kartımdan habersiz para çekilmiş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhabalar. Kağıtlık bir işim olmadı, sözlü olarak talebimi aldılar, yasal prosedürü okudular. Sanırım en fazla 180 günde sonuçlanır gibi bişey söyled... Mesaja git »
Arkadaşları

serkanim

It's My Life

TheCryhack

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.191