Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknoturk
Gerçek Adteknoturk
Doğum Tarihi20 Eylül 1983
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 105
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
CB 250R Kalkışda Zorlanma başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cb 250r facebook grubunda sorunu paylaşırsanız iyi olur. Yeni motor olduğu için sorunlar yeni yeni ortaya çıkıp çözüm bulunmaya çalışılıyor kullanıcıl... Mesaja git »
CBR250R 2016 Debriyaj - Ön Fren Manet Hk. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Gruplarda manet değişimi yapanlardan, orijinal manete göre frenlemede performans kaybı yaşadığını söyleyen yorumlar okudum birkaç kere. Özellikle kısa... Mesaja git »
CB 250R Kalkışda Zorlanma başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Öncelikle servise gidip kontrol ettirmeniz tavsiyem. Gidon değişip manetler sökülünce debriyaj ayar vidasının ayarı değişmiştir. Genel kontrol olarak... Mesaja git »
Gittigidiyor tekrar hediye çeki vermeye başladı! 02.07.2018 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
100e 20 gelmiş. tşk haber verdiğiniz için.... Mesaja git »
Tavşan Bubu Büyük - 99TL (+kargo) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
3+1 ve daha az odalı evlerde oturanlar için hep zarar bu tür oyuncaklar. İşgaliye parası ödese yeridir bu ayıcıklar. Yeğenimde benim aldığım ve hediye... Mesaja git »
GİTTİGİDİYOR AZ ÖNCE İNDİRİM KUPONU YÜKLEDİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
80e 20 ile bir sipariş verdim, sipariş tamam dedi. 5 saattir provizyonda bekliyor. 20 lira kuponum kullanılmamış gibi duruyor halen Başka birşey daha ... Mesaja git »
Windows 10 wifi kopma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konuya ben de dahil olayım. 15 günlük Lenovo IP 520 bilgisayarım var. Win 10 Pro kurdum. Şu sorunu 3 kere yaşadım. 1-Bilgisayarda uğraşırken, inter... Mesaja git »
Lenovo IP520'de, i7 8550u ve i5 8250u fiyat farkı 355tl. Değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
SSD için yer yok. Lenovo v330 konusundan etkilenip bütçeyi yükseltip İP520 aldım. Ssd ihtiyacım yoktu, ödediğim paraya en iyi donanımı almaya çalıştım... Mesaja git »
Lenovo IP520'de, i7 8550u ve i5 8250u fiyat farkı 355tl. Değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba. Bilgisayar güç olarak fazlasıyla yetecektir bana. Adobe tasarım programları ve oyun olarak PUBG çalıştırdım şimdilik. PUBG'yi yüksek ayarda o... Mesaja git »
Satış kapandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bir adet PUBG hesabıma hediye olarak geldi. Teşekkür ederim, iyi satışlar.... Mesaja git »
Arkadaşları

serkanim

Turkay03

It's My Life

ugur_dn

TheCryhack

pcdiyari

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125