Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknoturk
Gerçek Adteknoturk
Doğum Tarihi20 Eylül 1983
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
İdeasoft Kullanıcıları Şikayet, Çözüm ve Destek Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Merhaba. Sitenizin türkçe karakterli halini alan firmanın İdeasoft'la olan bağı nedir acaba. Biraz daha detay verebilir misiniz? Genel olarak; Biz... Mesaja git »
ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ-2017 ... LİSTE EKLENDİ ... başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Teşekkür ederim cevap için. Era Jett yorumu gördüm o da 34x24 pişirme alanlıymış. Aksu T30 siparişi verdim. 80 liraya. Levrek, çupra, palamut pişirebi... Mesaja git »
ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ-2017 ... LİSTE EKLENDİ ... başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Çok güzel bir konu. Sadece balık pişirmek için üstten rezistanslı bir model alacağım. Era ve Aksu elektrikli ızgaralardan birisini alacağım sanrım. G... Mesaja git »
Fiyatı ucuz diye değerlendirmek isteyenler olabilir fakat bu ürünü tavsiye etmiyorum. 10 yıl kadar kullandığımız Sinbo'nun SJ 3119 modeli bozulunca yi... Mesaja git »
Herkese merhabalar, Sizlerin yardımıyla ihtiyacıma uygun bir havalı silah almayı düşünüyorum. Kendim de outdoor sektöründeyim ve hobilerimizde kullan... Mesaja git »
Cepteteb Masrafsız Bankacılık - Cepteteb Hesap (kısıtlama geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
CepteTeb faizi bugün 13,25 oldu fakat yenilenen cepteteb vadeli hesabım %13'ten yenilenmiş. Mesaj gelince kontrol ettim, mobil uygulamada ve sitelerin... Mesaja git »
Zoolz - Ömür boyu 100 GB ücretsiz bulut alanı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Online dosya yönetimi yok sanırım. Teşekkürker.... Mesaja git »
1v1y.com Marmo(n)t Mağdurları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Marmot olayı için yazmıyorum sadece, THH'ye başvuru zahmetli gelmesin kimseye. Durumu düzgün ifade ederseniz sorununuza çözüm bulabilirsiniz. En m... Mesaja git »
A101 3’lü prezervatif 1 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çin'den ucuz prezervatif siparişle ilgili konu vardı forumda 4 yıl kadar olmuştur. "300 tane sipariş verdim, "kiloyla prezervatif" ... Mesaja git »
A101 3’lü prezervatif 1 TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gençler Banat diye o kadar kötülemeyin. Colgate, Signal gibi firmaların diş fırçalarını Banat üretiyordu bir zamanlar. Büyük bir üreticidir, piyasaya ... Mesaja git »
Arkadaşları

serkanim

Turkay03

It's My Life

ugur_dn

TheCryhack

pcdiyari

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109