Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknoturk
Gerçek Adteknoturk
Doğum Tarihi20 Eylül 1983
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar daha önce de yazmıştım, tekrar belirtmek isterim. Hepsiburada bu kampanyayı satıcıların sırtına yükledi. Hem satıcının cebinden %20 %30 gib... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aslında iade talebi kayıtlarım ve firmalarla yazışmalarım var. Ekran görüntüsünü alıp şikayetvar'a yazsam olur. Siz bu kadar şaşırırınca aklıma geld... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Değerli motorlu taşıt sahibi forum üyeleri, sevgili Galyalılar! Motor yağı acaba arabama ne kullansam, ne uygun olur diye kulaktan duyma seçilmemeli.... Mesaja git »
Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İndirim için teşekkürler. Castrol 4t 10-50 siparişi verdim biraz önce YAMAHA YBR için. Üretim tarihi 2016-2017 ise yeterli benim için. Önümüzdeki ya... Mesaja git »
Hepsiburada Black friday 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar heves kırmak istemem ama HB'nin bu seneki kampanyasında yükü satıcıların çekmesi bekleniyor. Geçen sene indirimleri kendi bütçesinden k... Mesaja git »
İdeasoft Kullanıcıları Şikayet, Çözüm ve Destek Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba, XML'den aldığınız ürünlerin isimlerini XML aldığınız firmanın düzeltmesi gerekir. Distribütörlerinize bu konuda sürekli baskı yapın. Ürün isi... Mesaja git »
11 Kasım N11 Uygun Fiyatlı Ürünler başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Paylaşacağım.... Mesaja git »
Watsons Kişisel Bakım Ürünlerinde %40 İndirim 1-5 Kasım başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Şimdi ben de Akbank'a kayıt açtırdım, cevabınızla. Teşekkür ederim... Mesaja git »
Watsons Kişisel Bakım Ürünlerinde %40 İndirim 1-5 Kasım başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Axess'ten 20 lira puan yüklenmesi gerekiyordu. Anında yüklenir diyor axess mobil'de kampanya detaylarında ama puan yüklenmemiş. Axess puanı yü... Mesaja git »
Hep kullandığınız bildiğiniz ürünler varsa ve piyasa fiyatlarını biliyorsanız harika. Hep kullandığım bir stick rollon piyasada 14 lira en ucuz. Burd... Mesaja git »
Arkadaşları

serkanim

Turkay03

It's My Life

ugur_dn

TheCryhack

pcdiyari

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.234