Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknoturk
Gerçek Adteknoturk
Doğum Tarihi20 Eylül 1983
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Evidea.com 17 Temmuz Dev Sepet Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İndirim yüzdeleri görünür olmuş ürünlerde. Henüz avantajlı bir fiyat göremedim bildiğim ürünlerde.... Mesaja git »
XİAOMİ AKILLI AYAKKABI 299 LİRA!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bi ara "Google virüs çıkarsa sorgulamam anında indiririm" dedirtecek kadar yenilik bombardumanı yapıyordu. Şimdi Xiaomi sırt çantasından, elektrikli s... Mesaja git »
Kredi kartımdan habersiz para çekilmiş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuyu açtıktan sonra yeni gelen asıl kartları hiç internet alışverişinde kullanmadım. Sadece sanal kartları kullanıyorum artık. Bu arada Finansb... Mesaja git »
A101 Yudum Egemden sızma zeytinyağı 17,50 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkese merhaba, klasik belki de sıkıcı bir uyarı olacak ama market markalarının güvenilirliğinden, ürettikleri yağda karışım olabileceğinden siz de ş... Mesaja git »
Sıcak -> Vodafone TL yükle A101 hediye çeki -alt limitsiz- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İki adet kod kullanıldı sorun çıkmadı.... Mesaja git »
Merhabalar, bildiğiniz gibi bankalar mesai saatleri dışında döviz ve altın kurlarındaki makası açıyor alım satımda. Yani mesai saatleri dışında çok da... Mesaja git »
chicco travel sistem bebek arabası 1100tl heryerde 1500 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bebek arabası araştıranlar siz de benim araştırmalar sonucu gibi Chicco Liteway Plus ile Bebeconfort Maia arasında kalacak şöyle bir bilgi paylaşayım.... Mesaja git »
Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Rica ederim. Siz "sadece sapını gönderdiler" yazınca, bunu okuyanlar, facebook'tan insanları kandıran sahte ürün gönderen ya da hiç ürün... Mesaja git »
Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dikkatiniz için tebrikler. Senede 1-2 defa büyük indirimleri paylaşıyorum. Spotbalık ve Sportcity çalıştığım firmalar. Kendim de hem balık hem kara av... Mesaja git »
info@spotbalik.com.tr'ye sipariş numaranızı ve konuyu yazarsanız yardımcı olurlar. DH forumdan diye no düşerseniz ben de takipçisi olurum.... Mesaja git »
Arkadaşları

serkanim

It's My Life

TheCryhack

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109