Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
teknoturk
Gerçek Adteknoturk
Doğum Tarihi20 Eylül 1983
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 105
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Salomon (Gore-Tex) Gri Erkek Outdoor Ayakkabısı 369 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Askerde verilen klasik kışlık ve yazlık botlardı. Ben bir sıkıntı yaşamadım, rahattı ve su geçirmiyordu kesinlikle fakat sonuçta postal. Tabanı sert k... Mesaja git »
Salomon (Gore-Tex) Gri Erkek Outdoor Ayakkabısı 369 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kıyaslama soranlar olmuş. Flo klasik kundura ayakkabıda 41-42, Nike spor ayakkabıda 43, Salomon'da 43 1/3 beden giyiyorum. 43,5 yerine 43,33 bede... Mesaja git »
Şehir içi 100 kmde kaç litre yakıyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Trafiği yoğun olmayan küçük ilçede, klima hep açık yaz tüketimi. Megane 3 SW 1.5 dci 6.2lt Opel Astra H 1.3cdti Easytronic 5.5lt... Mesaja git »
Windows 10 wifi kopma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Harddisk tıkırtısı standart ona alıştım ama wifi ile ilgili bazı ağları görmeme gibi durum oluyordu bende de. Performans vw güç ayarlarını normale... Mesaja git »
Windows 10 wifi kopma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Keşke daha önce yazsaydım son durumu. Bilgisayarla ilgili sorunum güncelleme ile kalktı. Realtek çipsetli kart okuyucu veya bir başka donanımın sü... Mesaja git »
Ölücü Fırsat - 3$'lık kupona Koşun bitmeden başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler.... Mesaja git »
A4 tech g3-200n v-track kablosuz mouse a101 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fare simetrik zaten, hem sol hem sağ elde aynı. Ebat kıyaslaması yapayım almayı düşünenler için. M185-M195 modelinden iri. M310 modelinden hafif ... Mesaja git »
A4 tech g3-200n v-track kablosuz mouse a101 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Son 2 logitech farem çift tıklama arızası verince en az 70tl verip logitech alacağıma bu farelerden 2 tane aldım. Logitech'lerim tam garantisi bitince... Mesaja git »
Roebuck 505 Silah bakım seti 20 Lira (kargo dahil 28 lira) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ballistol Universal'i diyorsunuz sanırım. Bu yağı öncelikli kullanma sebebim "Food safe" olması yani gıda gibi tüketilebilir. Piyasadaki... Mesaja git »
Carrefoursa fairy ürünlerinde %25 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Fiyatlar aşırı zamlandı 2 hafta içinde. GG sitesinden sipariş geçmişimde şunlar var; 240 adet Fairy limonluyu 114'ten aldım 220liraya çıktı sat... Mesaja git »
Arkadaşları

serkanim

Turkay03

It's My Life

ugur_dn

TheCryhack

pcdiyari

BARIŞ55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109