Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
menez323
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 22 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Konya nasi bi yer başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Konyalinin başkalarına karşı onyargisindan çok sizin Konya'ya onyarginiz var bir mini etekli yazın Konya'da merkezde dolaşsin bir de çarşaflı bir kadı... Mesaja git »
konya'lılar veya konya'yı bilenler bakabilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Mevlana,manzara icinse Akyokuş denen yerde çay içilebilir.Meram bağlarında çay içilebilir . Alaaddin tepesi dediğimiz yerde Selçuklu'dan kalma eserler... Mesaja git »
YurtDışından YGS-LYS Başvurusu Ve Sınav Giriş Yeri Sorunum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben Bosna hersekteyim geçen sene yerleştim internetten kaydoldum ve internetten ödeme yaptım Türkiye'de akraban varsa o da yapabilir . Türkiye'de kayı... Mesaja git »
Tabloyu kendim oluşturdum büyük ölçüde yetersiz ve eksik ama gene de fikir verebilir.Kendisi yazdığım kısımda yazarla ilgili soru çıkmış ya da cevapla... Mesaja git »
TS-2 kaça düşürebilirim yorum lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
TS-2 kaça düşürebilirim yorum lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Var ama birinci yılı okumak zorundayım hazırlık dışında ben bir ihtimal bir yıl erken geçerim diye tekrar girdim.Yurt dışında ÖSYM böyle bir şart koş... Mesaja git »
TS-2 kaça düşürebilirim yorum lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Saçma sapan bir yere yerleştim bahsetmek bile istemiyorum bu sene tekrar ygsye girdim daha iyi geçen seneye göre ama okul puanı kırılıcak bu sene yer... Mesaja git »
TS-2 kaça düşürebilirim yorum lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
TS-2 kaça düşürebilirim yorum lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Edebiyat 41 tarih 42.75 felsefe 24.5 coğrafyalar 10 net gibi bir şey çok önemliyse senin için foto atiyim şimdi telefondan arıyorum mesajı... Mesaja git »
TS-2 kaça düşürebilirim yorum lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ben geçen sene 220den 5e düşürdüm hamda ama tamamen sınava ve sana bağlı .Bir de ilk on bindeki filan adamların keyfine (YGS) onlar genelde lisede de... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063