Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
menez323
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sozel 360 binden 20 bine ? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Yetişir hemen başlarsan tarihle edebiyat tamam galiba ?... Mesaja git »
Amerikadayim, burda ne is yapabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Kardeşim ilk olarak tekrarlıyorum su ergen çocukları sakın dinleme yok çiğ köfteci acicakmissin yok fırsatlar ülkesi dilen filan bir alay çoluk çocuk... Mesaja git »
Amerikadayim, burda ne is yapabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kardeşim sırf cevap vermek için giriş yaptım öncelikle bu sorunun cevabını çok yanlış yerde arıyorsun 12 yaşında çocuklar burda sana ahkam keser anlam... Mesaja git »
420 tl burs yetmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kardeş o KYK kredisinden bahsediyorsan öncelikle burs ve kredi arasındaki farkı acilen öğrenmen lazım.Onun dışında elden bir şey gelmez ikinci el bir ... Mesaja git »
gurcustan da gazino da gelen hesap 3tl başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Senden tek isteğim orda Türk'üm deme... Mesaja git »
LYS EDEBİYAT BENİM HİKAYELERİM başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
LYS EDEBİYAT BENİM HİKAYELERİM konusunu başlattı (24 gün önce)
Çalışırken yaptığım hikayelemelerden bir kısmını buraya atıyorum içlerinden bazılarını beğenebilirsiniz sizinkileri de atın belki birilerine faydası d... Mesaja git »
LYS EDEBİYAT PRATİK BİLGİLER 56 YAPACAĞIZ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
son up... Mesaja git »
LYS EDEBİYAT PRATİK BİLGİLER 56 YAPACAĞIZ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Up up yazdık o kadar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102