Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ali6511
Gerçek AdALİ YILDIZ
Doğum Tarihi1 Nisan 1982
KonumBursa,Orhangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 36 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
morhipo da fabrika urunlerine indirim gomlekler 19.9 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Fabrika ürünleri çok kalitesiz dikkat edin bu yaz 4 tishırt aldım 3.ü defolu çıktı 2 şort aldım 3 yıkanadan sonra renk attı Boyner.den almıştım %60 in... Mesaja git »
DH AMAZON ALIŞVERİŞ KONUSU - ÜRÜN PAYLAŞIMI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Ürün paylaşımı bu konudan yapılacaktır. Atılan ürünlerin süper indirimli olması zorunlu değildir bunu dikkate alınız. Genel paylaşım olarak başlanacak... Mesaja git »
Migros'tan Alınan Kodla Pegasus'ta %35 İndirim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
20 Eylül'den itibaren Migros kasalarından 5 tl'ye alınacak olan kodla Pegasus'un kış uçuşlarında, her şey dâhil fiyat üzerinden %35 indiri... Mesaja git »
Columbia,North Face mont tavsiyesi kis icin!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Arkadaslar baslikta da belirttigim gibi kis icin mont arayisindayim.Tavsiye edebileceginiz kullandiginiz saticilar var ise burada paylasarsinsaniz fay... Mesaja git »
GOLD.COM.TR SAATLER IPHONE 6 XPERIA Z5 PRE HEDİYELİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sakın bulaşmayın arkadaşlar her taraf şikayet kaynıyor. Bi ızgara aldım 1 ay oldu ortada yok bankaya başvurdum para için harcama itirazı yaptım tek ... Mesaja git »
16-30 eylül gittigidiyor - axess 100 tl chippara kampanyası başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Kampanya Koşulları - Akbank Chip-Para Kampanyası (16 -30 Eylül) Kampanyadan ne kadar Chip-Para kazanabilirim? 16-30 Eylül 2017 tarihleri arasında Axes... Mesaja git »
N11 - 11.11 kampanyası geliyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
İhtiyaç listelerinizi hazırlayın :) Geçtiğimiz yılın en uğurlu günü 11.11'de, 11 otomobil dahil olmak üzere to­plam 450 bin ürün satıldı. Bu tarihi... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben 2 gün önce alış veriş yaptım kipadan hopi geçerli deyil dedi kasiyer hatta hopi nedir diye bana sordu mal bende uygulamayı gösterdim kendisine... Mesaja git »
Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Kampanya Ekim Ayı sonuna uzatılmıştır..50 krşdan 50 tl ye kadar ücretsiz yakıtlar Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton IceTea kapak ve açma halkalarında...... Mesaja git »
Deniz Bonus ile Faizsiz Ücretsiz Otomatik Fatura Talimatlarınıza 50 TL’ye Kadar Bonus! Deniz Bonus kredi kartıyla 01 Eylül - 30 Eylül 2017 tarihleri a... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

cagataybas

Kuseyr

MühendisMurat

Hghuseyin

karaelmaslim

emekci35

FreeDoom

bootlader

master21

ggPatriot

osmann37

KARACABEYY

Seastar2016
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109