Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ali6511
Gerçek AdALİ YILDIZ
Doğum Tarihi1 Nisan 1982
KonumBursa,Orhangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MAKYAJLI YENİ NİSSAN QASHQAİ 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Şiddet.le DASING PACK diyorum hocam sonucta 140bn tl veriyorsunuz araca bir gösterişi bir albenisi olmalı. SKY PACK hiç yakışmamış bu araca kötü göste... Mesaja git »
1000 TL lik Correfoursa alışverişinize 250 TL hediye puan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
125 TL lik alışverişe 25 TL 250 TL lik alışverişe 50 TL 500 TL lik alışverişe 125 TL 1000 TL lik alışverişe 250 TL Correfoursa kartı olan arkadaşl... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba 3 haftadır kullaniyorum mi box.u asiri memnundum taki bu aksam surekli yaninda bulunan wifi.yi gormemeye baslayincaya kadar. Boyle bir problem... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben rulo havlu aldim hatta kampanyali di 30tl.den 22 kusur.e dusmus birde benim kodla %30 oldu 16tl kusur odedim ciktim. İlk basta kasiyer beceremedi ... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kasiyer menü 13 numaralı tuştan yapacak islemi bena da aynisi oldu bir kac telefon gorusmesi yapti sonra 13 numarali menuden indirimi kullandirdi.... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ben bu videoya bakarak yaptım açıklama kisminda apk.lar da var.... Mesaja git »
Tuvalet Kağıdı - Kağıt Havlu Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kulanacak arkadaşlar kasiyere mutlaka soyleyin bilmiyorlar çünkü. Kasada menü 13 tuşuna basarak yapacaklar.... Mesaja git »
Tuvalet Kağıdı - Kağıt Havlu Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
BANA BAK uygulamasında şöyle bir indirim var.... Mesaja git »
Tuvalet Kağıdı - Kağıt Havlu Kampanyaları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Arkadaşlar böyle bir başlığa ihtiyacımız var:)... Mesaja git »
2018 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bende öyle düşünüyorum hocam tekne için tavsiye edeceği.niz isim varmı. Birde fiyatlar nasıl.... Mesaja git »
Arkadaşları

Archelot

turkuaz50

cagataybas

Kuseyr

MühendisMurat

larenuf

Hghuseyin

karaelmaslim

tugberk16

emekci35

FreeDoom

bootlader

master21

ggPatriot

osmann37

KARACABEYY

Seastar2016
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105