Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ali6511
Gerçek AdALİ YILDIZ
Doğum Tarihi1 Nisan 1982
KonumBursa,Orhangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ocak 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AXESS kartımı kapatmak için mhs,yi aradım 15 chip para verdiler kabul etmedim bende kapatmaktan da vazgeçtim ay sonu tekrar ararım diye düşünüyorum.... Mesaja git »
BURSA BACALI MANGAL 14.90 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam bursa da nerelerde var bu marketten sen hangi semtesin... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aynen hocam hizmet konusunda haklısın ama deniz işi beni cezbediyor marmarisin denizi çok güzel.... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam ben zaten BELEK.'ten dönüşte marmariste 3 veya 4 yıldızlı bir otelde 4 gece kalmayı planlıyordum ama o tarz oteller hep dolmuş bende BELEK.i ... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bilmediğimden soruyorum. altın ons fiyat olarak artıyor da gram fiyatına neden yansımıyor bu yükselme.... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Şu an itibari ile CLUB ASTERİA BELEK tatilimi iptal ettim ve GRAND YAZICI MARMARİS PALACE.ye rezervasyon yaptırmış bulunmaktayım. İnşallah pişman ... Mesaja git »
AMAZON GİYİM, AYAKKABILAR, AKSESUARLAR ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hayırlı olsun on numara düşünmüşsün başkan Ama konuda da sürekli giyim fırsatlarını arıyordum zati.... Mesaja git »
AMAZON GİYİM, AYAKKABILAR, AKSESUARLAR ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
-Şuan deneme olarak açılmıştır, zamanla gelişecektir, hem Ana Konunun yükünü hafifletecek hemde sadece bu kategorilerde ürün görmek isteyenlerin özel ... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Dijitürk dışında başka site filan yokmu arkadaşlar nerden izlemeyi düşünüyorsunuz teşekkürler.... Mesaja git »
Vodafone karakartal kampanyası 12 GB internet ( Yine yeniden ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Kampanya tekrar yapılacak detaylar henüz ortada yok . Bekleniyor. Az önce gelen mesaj : KaraKartalli, 12 GB'a kadar internet kazanma firsati y... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

cagataybas

Kuseyr

MühendisMurat

Hghuseyin

karaelmaslim

emekci35

FreeDoom

bootlader

master21

Hodri Meydan 41.89

osmann37

KARACABEYY

Seastar2016
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109