Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Do It Yourself
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Evet söylediğiniz gibi CIC yazılımı 03/2010 dan güncel değil ise usbden güncelleme yapılamıyormuş. Dvd alıp 3 parça halinde yazabilirsiniz yada halih... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayırlı olsun aracınız. Harita güncellemesi usb ile yapılıyor yalnız haritayı internetten bulsanız bile ( büyük ekran cic için en güncel versiyon "Bm... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
1.18i 3 silindirin tüketim verilerine baktım karma olarak [4.8-5.2] ...... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Herkese iyi günler, Servis sonucu araçta herhangi bir sorun olmadığına kanaat getirildi. Arıza söyledim diagnosa da çıkmadığını söylediler fakat ... Mesaja git »
Merhabalar Öncelikle yanlış mesajı alıntılamışsınız galiba, aracı servise götürecek olan benim ve evet aracı çok yaktığı için götüreceğim bu ilk... Mesaja git »
Türkçesi şunum gibi bişey sanırsam "hesaplanan hava kütlesi ölçülenden daha yüksek" silince geri geliyor. Ayrıca bu gün kıyaslamak için e90 ... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hatırladığım kadarıyla girmez çünkü hasar bir karıştan epey büyük ve 3 parçada. Geçmiş olsun bu arada.... Mesaja git »
Anladım yani diyorsunuz ki küçük motor uzun yolda basmaya gelmiyor. Araç 13binde bu arada. Şehir içinde trafikte hava alanından ümitköye 9.5lt ortalam... Mesaja git »
Merhaba eşime borusandan premium 2. El f20 1.16d lci aldık, alır almaz 500km yola çıktık gidişte 140-150 ortalama hız ile yarısı comfort yarısı eco pr... Mesaja git »
Run Flat Lastik & BMW başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Teşekkür ederim önerin için, haklısın aslında normal lastiğe geçmek de bi seçenek ama bana runflat çok güvenli geliyor. Özellikle uzun yolda yüksek hı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.062