Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Do It Yourself
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Fiyat için teşekkür ederim bende eşimin aracına taktırmayı düşünüyorum cruise, ancak fiyat yüksek geldi forumda "cou_" isimli birisi 700 tl ye takıyor... Mesaja git »
BMW 5.20i FAN SESİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Motor sıcaklığı optimum ısıya ulaşmadan yani motor soğuken açıyorsa fan müşüşürü arızalı olabilir (fanın sensörü ısıyı olduğundan fazla algılıyor ve f... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bende bilemedim zıplama fazla havadan, arkayı atma da diş derinliği ve sertleşmiş hamurdan olur onu biliyorum sadece. Eğer havalarına bakmadıysan onla... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Zıplaması havasının çok olmasından kaynaklanabilir, ya da jant eğri olabilir. Muhtemelen havası çoktur (kendi aracım sport plus ve önler 33 arkalar 36... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Anladım modeli marka sanmışız o zaman teşeklürler bilgi için. En yakın zamanda ben de değiştireyim ucuz da bir şeymiş.... Mesaja git »
Söylediklerinize katılıyorum yalnız ufak bir düzeltme yapayım orjinal kayış benim araçta Contitech marka yazıyor. Birde 30k da garantiden zin... Mesaja git »
Evet o kanallar hakikaten bozuk para koymak içinmiş bende senelerdir ne işe yaradığını çözememiştim, defalarca söktüm taktım orta konsolu, hatta o ka... Mesaja git »
Hiçbiri ingilizceyi türkçeye doğru bir şekilde çeviremez, imkansız. Onun yerine ingilizceyi adam akıllı öğrenip diğer tüm dilleri ingilizceye çevirere... Mesaja git »
İphone 4s batarya değiştirmem lazım başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Önce Google'a "iphone 4s batarya" yazıp istediğin herhangi bir bataryayı satın al. (30-40 TL arası fiyatları) orjinal diyene falan bakma... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Tuşlardan birisi klimanın iç hava dolaşımını açıp kapatıyor, diğeri de multimedia arası geçiş yapıyor, aslında deneyerek kolayca anlaşılabiliyor ama. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078