Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Do It Yourself
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
En detaylısı budur Ama yazlımı ve obd cihazı paralıdır. Kodlama dahil bir çok işlem yapılabiliyor (ecu güncelleme gibi bazı çok ileri düzey iş... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Eğer radyatöre yağ kaçtıysa, yağa da su karışmış olabilir. Yani yağ da bozulmuş olabilir. Yağ, yağ filtresi değiştirmekten zarar gelmez. Hatta bir eng... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Kıyaslaman için söylüyorum 2011 e90 lci 320d aracım 80k km de ppk var araçta ve şehir içinde en sakin kullanımda 35 kuruş en sert kullanımda da 55 kur... Mesaja git »
asus n55sf touchpad ve subwofer?? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben win10 da ses driverını yüklerken interneti kesiyorum (ki otomatik olarak windowsdan çekmesin driverı), ardından ses kartını aygıt yöneticisinden s... Mesaja git »
asus n55sf touchpad ve subwofer?? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Asusun sitesinden ses kartı driverını (win7 için var en son) yüklersen çalışacaktır. Ben win10 da bu şekilde kullanabiliyorum.... Mesaja git »
X3 Kar Lastiği önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1. Pirelli Sottozero 3 (ıslak ve viraj performansı çok iyi ayrıca çok sessiz) 2 Continental Winter contact ts 860 (fiyatı daha uygunsa alınabilir, s... Mesaja git »
Apple'a telefon yavaşlattığı için 1 trilyon dolarlık dava başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Adamların piyasa değeri ve nakit rezervleri toplamı 1 tirilyon dolar etmiyor ki, o nasıl bir davaymış öyle yav?... Mesaja git »
E KASA BMW'LER İÇİN OBD KABLOSU LAZIM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aliexpressde “dcan” olarak aratırsanız 40TL fiyat ile satılıyor, E kasa cic ünitesi hariç dcan kullanıyor. Ayrıca eğer bundan almaya karar verirseniz ... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güzelmiş aslında malzemesi falan da kaliteli, ama yorumlarda ve resimlerden anladığım kadarıyla ebadı biraz büyük. Cepte fazla yer kaplayabilir.... Mesaja git »
iOS 11 Ana Konu (iOS 11.2.6 Final Sürüm Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben sorunu daha beta sürümündeyken bildirmiştim. Bana gm sürümünde yeni uygulama sürümü yayınlanacağı ve sorunun giderileceğini söylemişlerdi. Şimdi t... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117