Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Do It Yourself
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ses olarak ben bir fark hissetmedim shelle göre, aynı diyebilirim. Ses farkını castrolden mobil1 esp 5-30 a geçince hissettim sadece, baya azalmıştı a... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşın söylediğine katılıyorum. Türkiyede bırak zf şanzıman tamirini, orjinal zf şanzıman yağı bile yok. (Zf diye doldurma yağ iteklemeye çalışanım... Mesaja git »
F30 Performans Lastigi Onerisi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Pzero rft taksiye etmiyorum artık. Kuruda re050 den farksız, zor bulunuyor (özellikle yeni tarih bulmak piyango gibi, 2017 sonunda hala her yerde 2013... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kapı içinde hem ön lastik hem de arka lastik için iki basınç değeri vardır. Birisi ortalama yük için optimum lastik basıncı ( benim aracım e90’da ... Mesaja git »
BMW F20 F30 Yeni Tip M Direksiyon Satılık başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Merakımdan soruyuorum, direksiyon ile raf ömrü arasındaki ilişkiyi kuramadım. Nedir acaba espirisi?... Mesaja git »
BMW e90 320d fren balatası başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Ate, Jurid’in markası mı onu bilmiyorum ama Jurid ve Ferodo’nun Federal Mogul’un olduğundan eminim. Bu sebeple pahalı olan Jurid yerine daha hesaplı o... Mesaja git »
BMW 5 SERiSi G30- başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Sağı solu karıştırmışım ama anladığım kadarıyla iki tarafta da inmiyor. Önceki mesajda aklıma gelenleri de denediniz sanırım. Eğer ayna katlama da var... Mesaja git »
BMW 5 SERiSi G30- başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Dediğim gibi sizin araçta ayna katlama varsa ve inmiyorsa mutlaka yazılımda kapalıdır özellik (ama çok düşük bir ihtimal çünkü 2011 ve öncesi e90larda... Mesaja git »
BMW 5 SERiSi G30- başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
3 ihtimal var; ya başvericeksin, bir süre sonra gözün alışıcak, ya bir boyacıdan boya koduna göre 5-10 liraya biraz rötuş alıp 1 numara fırça ... Mesaja git »
BMW 5 SERiSi G30- başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Geçmiş olsun, Allah büyüklerinden korusun. Yalnız resimlerden anladığım kadarıyla sizin boya kalkmamış, diğer aracın boyası kalkmış sizin aracınıza bu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.100