Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Do It Yourself
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW PREMİUM SELECTİON KANDIRMACASI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaş her ne kadar haksız olduğu ya da abarttığı noktalar olsa da bence premium selection adı altında ayıplı sayılabilecek b... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Katılıyorum hava filtresinin ömrü en fazla 15000km. Ayrıca Mehle konusunda da katılıyorum, zaten orjinal ekipman üretici ve mann’dan bir tık daha ... Mesaja git »
BMW 3 SERİSİ E90 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Far şalteri auto konumunda ve idrivedan eve geliş aydınlatması (coming home) açıksa çalışması lazım aslında. (İdrive yoksa bc tuşundan dı ayarı sanırı... Mesaja git »
Standartla oem aynı sayılır, fark yok yani kötü olmaz belki iyi olabilir biraz.... Mesaja git »
Merhabalar, benim de 7 sene dayandı fabrika çıkışı osramlar. Benim 2011 LCI e90 araç ampuller d1s ti ve hepsiburadanın kendi sarıcısı olduğu “ph... Mesaja git »
Bmw 520i boşta gazla sallanma başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Belli bir miktara kadar sallaması normal, kaputu açıp birisine gaz veridirip sizde izlerseniz motorun yanal olarak hareket ettiğini görebilirsini. Ama... Mesaja git »
En makul şarj aleti alma yöntemi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Evet ttec kesinlikle taklit bir firma değildir, Tesan İletişim A.Ş’ne ait bir Türk firmasıdır ve bir çok ürünü Apple tarafından onaylıdır yani A... Mesaja git »
Ankara'da Klima Gazı Arayanlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Güzel yakalamışsın Amerikan malıymış.... Mesaja git »
En makul şarj aleti alma yöntemi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Benim tavsiyem orjinal Apple şarj aleti yerine bu konuda çok daha iyi olan markalara yönelmeniz. Özellikle Anker’i öneririm hem fiyatı uygun hem kalit... Mesaja git »
LASTIK ON BALATA YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ate balataların orjinalliğinden emin olabilirsen kesinliklr seramik öneririm. Ayrıca bulabilirsen Amerikan malı Akebono seramik balatalar var Amerikad... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125