Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semiramist1
Gerçek AdUmut Keltek
KonumIstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Açıkçası neye inanacağımı şaşırdım. Bundan dolayı amazon.de ile konuştum. Konuşmayı paylaşıyorum.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam merhabalar, Tesekkur ederim cevabiniz icin. Dell bilgisayarlari her zaman sevmisimdir, helios 300 ve gl502 bastan secenekler arasinda bile yokt... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhabalar, Bir bilgisayar almak istiyorum. Seceneklerimi uce indirdim diyebilirim inanilmaz kararsiz kaldim. Tavsiyelerinize acigim. Secenekler 1. ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Acer Helios 300 alan var mi? Varsa tecrubelerini paylasabilir mi? Dell Inspiron 1050ti versiyonu ile arasinda kaldim. Dell daha kaliteli gozukuyor anc... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Alacak oyun online oyun kalmadi PUGB ve GTA 5 disinda. Witcher 3, tomb raider vs gibi populer oyunlar disinda tavsiye edebileceginiz oyun var mi?... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam 42 ,42.5 giyiyorum. Cok kullanilan ayakkabilar oldugu icin biraz bahtsiz sayiliyorum... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bir kaç saattir amazondan sketchers arıyorum. Beğendiklerimin hepsi Türkiyeye yollamayı kesmiş, yollayanların fiyatları da Türkiyeyle aynı ya da 10-20... Mesaja git »
Almayin kesinlikle bu siteden. Olmayan urunu satiyorlar sonra bekletiyorlar surekli. Pesinden kovalamaniz lazim iade icin.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
DH-Amazon işbirliği projesi başladığının duyurulması, Benim kendi şahsımı ilgilendiren kısımları yazayım, Evet iyi niyet, ihmalkarlık, amatörlük (türl... Mesaja git »
Teşekkür ederim. Ben de Inspiron almak istiyorum. Fiyat olarak da çok hoşuma gitti. Aynı fiyat aralığında daha iyi markalar var ama Dell'in malzemesi,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.124