Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semiramist1
Gerçek AdUmut Keltek
KonumIstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
M.2 SSD Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
NVMe arayuzlu olup olmadigini nerden ogrenebilirim? Urunum bu https://www.acer.com/datasheets/2014/4876/VN7-591G/NX.MQLAA.002.html... Mesaja git »
Bilgisayar problemleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Problemimi hala çözemedim. Vakum soğutucu aldım. Bilgisayarın işlemci sıcaklığını ve ekran kartı sıcaklığını 10 derece düşürmesine rağmen pek bir deği... Mesaja git »
M.2 SSD Tavsiyesi konusunu başlattı (4 gün önce)
Merhabalar arkadaslar, Bilgisayarima M.2 SSD ariyorum. Fiyat performans olarak iyi bir urun ariyorum. Windowsu ona kurarak daha hizli acilis saglamak ... Mesaja git »
Fiyat performans olarak iyi bir M.2 SSD ariyorum. Tavsiyesi olan var midir?... Mesaja git »
Acer Aspire V17 Nitro (Acer Bu Sefer Yapmış) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Fiyat performans olarak iyi bir M.2 SSD ariyorum. Tavsiyesi olan var midir?... Mesaja git »
Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Bende nanokatologdan Noctua NT-H1 termal macun sipariş vermiştim. Ürünün altında saat 16 dan önce verilen siparişler aynı gün kar... Mesaja git »
Noctua NT-H1 nerden bulunur başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Cevabiniz icin tesekkur ederim. Urunu uyguladim bende 8 derecelik bi azalma soz konusu. Noctua ya aliexpressteki urunlerin orjinalligi konusunda mail ... Mesaja git »
Noctua NT-H1 nerden bulunur başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
İade işlemlerini gerçekleştirip inventus adlı siteden siparişimi verdim. Koşuyolunda mağazalarından elden alabiliyorsunuz. Bu da linki hiç bir problem... Mesaja git »
Noctua NT-H1 nerden bulunur başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu siteden alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum. Ürün Pazartesi gün ki kargoyla gelecek dediler. Pazartesi günü defalarca aradım gelmedi biz de bekli... Mesaja git »
Noctua NT-H1 nerden bulunur başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kargo halen gelmedi. Persembe gunu verdigim siparis, bugun sali. Ki persembe ve cuma gunleri aramis olmama ragmen ulasamadim. Pazartesi gunu canli des... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.086