Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semiramist1
Gerçek AdUmut Keltek
KonumIstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
300 TL Gaming Mouse Öneri İsteği başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Memnun musujn hocam? G403 ve DA Elite arasinda kaldim. Rival 310 da secenekler dahilindeydi ama kararsizim.... Mesaja git »
steelseries 310 vs Razer Deathadder Elite başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Bende bu ikili arasinda gidip geliyorum ancak g403 u neden elediginizi anlayamadim. Steelseries 310 da orgu kablo olsa direk alacagim ama orgu kablo ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Witcher 3 31 ekimde daha dusuk bir fiyata duser mi sizce?... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (13 gün önce)
yanlislikla taslaklarda kalmis mesajda tamama bastim silerseniz sevinirim... Mesaja git »
VATAN BILGISAYAR YALANLARI konusunu başlattı (13 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Sizinle 1 aydır uğraştığım bir durumdan bahsetmek istiyorum. Ne yapacağımı gerçekten şaşırdım. Heyet kuruluna gideceğim galiba en ... Mesaja git »
Acer V Nitro Black Edition 860M 500GB SSD konusunu başlattı (13 gün önce)
Merhabalar, Ürünü yurt dışında yaşadığım zamanda Kanada'dan almıştım. Çok severek kullandım ancak artık oynadığım oyunları daha yüksek grafik ayarları... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Tesekkur ederim hocam. Almamayi daha uygun gordum oyleyse. Bioshock batman serilerini bitirince alirim... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
GTA V almaya deger mi? Hileciler hala oyunun gasp ediyorlar mi? Cok kararsizim alip almamak konusunda.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Tesekkur ederim hocam alayim o zaman... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Batmanin ilk 3 oyunu 23 liraya geliyor sizce deger mi? Acikcasi su ana kadar tek kisilik oyunlarda para vermeye deger sadece The Witcher 3 serisini go... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172