Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semiramist1
Gerçek AdUmut Keltek
KonumIstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kalan oyunlara mi sadece erisiyoruz? Yoksa ay sonunda gelecekler de hesabimiza geliyor mu onu anlayamadim... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İlk başta malum mecralardan oynayıp öğrenip sonradan almayı planladım şu an. Bu tarz oyunları seveceğimi düşünüyorum ancak yine de bi deneyeyim öğrenm... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Tesekkur ederım hocam cevabın için. Metroyu ve tomb raiderı da alayım o zaman.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Heart of Iron IV mi alsam Eu4 mu cok kararsiz kaldim. Tomb Raider'in 2013 de cikan oyununu cok ovmusler onu alasim var. Birde Metro serisini herkes co... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynen oyle hocam hepsinin ayri bir anisi var. Keske oyunlardan eskisi gibi keyif alsam... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Sonbahar İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Belki koleksiyonerim Saka bir yana oradaki oyunlarin cogunu oynadim korsan olarak. Parasini hakettigini dusunduklerimi orjinal olarak aliyorum. Kucuk... Mesaja git »
Onerebileceginiz oyun var mi ?... Mesaja git »
Cok tesekkur ederim hocam on bilgilendirme icin. Iyi ki Camper killer olayini soylediniz bilmiyordum, istemeden yapabilirdim. Yakin cevresinde dolasir... Mesaja git »
Aldim hocam tesekkur ederim tavsiye icin... Mesaja git »
Dead by Daylight mi friday 13th the game mi sizce ikisi arasinda gidip geliyorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094