Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Eebalkan
Gerçek AdEgehan Balkan
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Valla hocam telefonla oyun oynamadığıma zaten ısınmıyordu, bu zamana kadar da bir kasmayla karşılaşmamıştım o yüzden sanırım ben bir fark göremedim. ... Mesaja git »
Gelsin gelsin olmuyor böyle. Bu güncelleme pek bi işe yaramamış gibi geldi bana. Ses açıp kısarken eskisi gibi bağırmaması iyi olmuş. Başka da k... Mesaja git »
Cevaplarımız için teşekkür ederim. Problemi hallettim, internet ayarları bozulmuş düzeltince bir problem kalmadı. Ayrıca bu stamına modunu ne di... Mesaja git »
★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ | [M-6.0] TR FTF ROM ★ [N-7.0] geldi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Dostlar benim bir tane siyah z5 var bugun Wifi üzerimden pc kuklanmadan 6.0 güncellemesini yaptım ama mobil internete girmemeye başladı. Acaba p... Mesaja git »
Siyah Ekran ve Kapanmama başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam anlayamadım rgb kablo derken neyi kastettiniz?laptopun içinde herhangi bir çıkık kablo bulamadım.... Mesaja git »
Siyah Ekran ve Kapanmama konusunu başlattı (bir yıl önce)
Dostlar bilgisayarımı uzun zamandır açmıyordum bugun eve geldiğimde açmaya çalıştım fakat açamadım laptopun power tuşuna bastığım zaman bilgisayar açı... Mesaja git »
★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ | [M-6.0] TR FTF ROM ★ [N-7.0] geldi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Dostlar bir aya yakın bir süredir ben de z5 kullanıyorum, bir köşeye adımı yazarsınıx artık. Telefondan genel manada çok memumum ama bugün sarjım %51 ... Mesaja git »
Skullcandy Aviator (Alınık) konusunu başlattı (bir yıl önce)
Yeşik skullcandy Aviator arıyorum ikinci el sıfır farketmez İstanbul içi elden teslim... Mesaja git »
SKULLCANDY AVIATOR başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Forum ahalisi yeşil skullcandy Aviator arıyorum. İstanbul Yalova içi elden teslim alabilirim... Mesaja git »
Kulaklık konusunda her türlü yardımı benden alın başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
- 0-200 TL arası - Rock, senfonik metal, klasik müzik dinleyecebileğim - Sahnesi geniş, enstrüman ayrımı güzel - genellikle telefondan( Xp... Mesaja git »
Arkadaşları

SoeXL
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063