Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semih_izmir
Gerçek Adsemih cesur
Doğum Tarihi2 Kasım 1986
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD A12 işlemcili HP 15-CD012NT'yi nasıl bilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
16 GB DDR4-1866 SDRAM (2 x 8 GB) yazıyor hp'nin kendi sitesinde fakat 1866 mhz ddr3'e tekabül ediyor benim bildiğim ddr4'lerin daha yüksek oluyor... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Uyumadınmı sen daha çocuk yarın okulun var oysa Nokia modemi bana verdi Vodafone ilk kullanan kişi sayılırım..5Ghz bandı var ve ayrıca Gpon terminali... Mesaja git »
1 litre zeytinyağı 17.5 tl başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Soğuk sıkım değil o yüzden çöp..Ayrıca Sinekten yağ cıkaracaksan bile kaliteli ürün beğen..Mesela perşembe günü 750 ml Organik ve sızma zeytinyagı in... Mesaja git »
Xiaomi Mı 4a.....599 TL.. A101 içerir başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Abi N11'i banamı ögretiyorsun ayda kaç bin liralık alişveriş yaptığimi buraya yazacak kadar aciz bir kul değilim..Sen haklı ol yeterki bana cevap yazm... Mesaja git »
N11 kurallarini gayet iyi biliyorum Cep telefonu fırsat dışındadır Nokta...... Mesaja git »
Cep telefonu ve aksesuarları diyor körmüsün... Mesaja git »
Grundig 55 VLX 7730 SP 55" 4K UHD Uydu Alıcılı sıcak fırsat başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Genelde 4K tv'ler 4 çekirdekli olur ama bu malesef 2 çekirdekli..Ben 11 kasımı bekliyorum...Şahsi fikrim tv alınacaksa Lg markasıni tek geçerim... Mesaja git »
Karıncaların Şok Eden Özellikleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Link kullanılmıyor...... Mesaja git »
tchibo severler kipaya başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Migrosdada aynı fiyat... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dikkatli bakarsan zaten 1 tanesi telefon üzerinden yapilan test yani dolayisi ile Wifi ile...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.110