Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semih_izmir
Gerçek Adsemih cesur
Doğum Tarihi2 Kasım 1986
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni kişilere Ont ve modem veriliyor.Biz eski kullanicilar Router+Ont olan dandik kombin cihaz verildi.Ağustos ortası gibi değişecekmiş biz eski müş... Mesaja git »
Mastürbasyon Saç Döker. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kim kime vuruyo birazda bana vurun... Mesaja git »
Vodafone FiberMax hizmetinizde. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
200 mbps'lik pakete ne oldu ?... Mesaja git »
Görmedim öyle bi ibare ama 2009 yapımı olduğunu gördüm....[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/2194967/b8880e3e-fc0e-4028-a523-023dfd1e7575.j... Mesaja git »
Benimde geldi... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
100 mbit paketi alirsan şayet 10 upload degerin oluyor.Tabi Vodafone FiberMax'da geçerli bu konu yani Vodafone'nun kendi Fiber alt yapısı varsa..... Mesaja git »
Ben kendime almadım ayın 10.'da arkadaşimin doğum günü var ona aldım .Benim bileğim çok ince bana yakışmaz .Hiç aklımda yoktu hiçte anlamam ama cidde... Mesaja git »
Umarım almişsinizdir çünkü en son ürünü ben aldım.Şu an sepete ekleyince ürün stokta yoktur diyor..... Mesaja git »
Cok tabi ama yapacak bişey yok.İzmire Server kurulunca düzelicek değerler..... Mesaja git »
Ping her zaman stabil şekilde 1 mi çikiyor? FrankFurt 30 Ms falan sanırım?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.131