Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semih_izmir
Gerçek Adsemih cesur
Doğum Tarihi2 Kasım 1986
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Konu sahibi olarak bir üzüntümü dile getiriyorum maleaef Upload değerleri 5 mbps olarak güncellendi ..Eskiden 10 mbps olarak alınan değerler artık 5 o... Mesaja git »
Urunude sok kullanma tarihi yazmiyor bende sende yaziyormu?... Mesaja git »
Arkadaşlar son tuketim tarihi veya uretim tarihi yazmiyor sizde durum nedir?... Mesaja git »
Eşcinsel bir çifti el ele görseniz başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ben kordonda çok dolaştım el ele...İzmirden sevgiler..... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güle güle kullan bu arada 5Ghz bandında 200 mbps değerini goruyormusunuz?... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Turk telekom alt yapisini kullaniyorsunuz siz...... Mesaja git »
Şimdi tekrar açıp isteyin Nokia modemi mecbur degiştirmek zorundalar bana özel olduğunu sanmıyorum... Tarifeniz sizin 100 mbps paketmiydi?... Mesaja git »
Vodafone'nun kendi fiber alt yapısını kullanan müşteriler modemde değişiklik yapma hakkına sahip değiller.Siz sanırım vdsl kullaniyorsunuz... Mesaja git »
Tabikide Vodafone degişti ücretsiz bir şekilde..Dışardan modem alamazsınız zaten sistem hata verir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141