Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semih_izmir
Gerçek Adsemih cesur
Doğum Tarihi2 Kasım 1986
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2 KAT MONEY KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Benim money bonusum var dün 30 lira ve üzeri alışveriş yaptım 20 money yatması gerek 10 yatmış..... Mesaja git »
Survivor 2018(Anket Sıfırlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Nagihan'ın her ne kadar psikolojik sorunlarıda olsa yırtıcı bi kartal gibi yuvasına düşkün bir Anne bu birinci faktör...Konsey sırasında onun yanık ağ... Mesaja git »
Türk Telekom Sil Süpür Kazan ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Sacmaliga bak kullanım.süresi 1 gün...... Mesaja git »
Yok böyle bir oran %16 CEPTETEB Vadeli Hesap Faiz Oranları başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
16.5 oldu dostum Gunluk marifetli hesap (3 ay hoşgeldin faizi)... Mesaja git »
Bana biraz salliyorsun gibi geldi 161 km olayini...Cünku normal insan hergun 161 km git/gel yapmaz ...Ben Danimarkada yaşadım ve halen gider/gelirim .... Mesaja git »
Hergün 161 km gidip gelen kişinin beyninde nöron eksikligi vardır... Mesaja git »
4 adet PepsiMax 1 LT 4,89 TL! Hepsiburada! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ucuz ama eve gelene kadar kargo şirketinde mahvolma durumu var .Kapaği açarken dikkat edin..... Mesaja git »
Survivor 2018(Anket Sıfırlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Görende cinayet işledim sanır.İnsanların birbirlerine karşı duygusal hislerinin olması ne zaman hoş olmayan birsey oldu.Niyet okumak yok defalarca gör... Mesaja git »
Survivor 2018(Anket Sıfırlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selam millet bisey sorucam size belki saçma gelebilir ama bunu bir tek benmi gorup hissediyorum...Sema ve Ümit duygusal anlamda birseyler hissediyorla... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ping değerlerinde herhangi bi gelişme yok üst yetkililerle konuştum...Bu arada tahattütün bittigi an upload değerin 5 olucak haberin ola...... Mesaja git »
Arkadaşları

whypinkfloyd
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.250