Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
semih_izmir
Gerçek Adsemih cesur
Doğum Tarihi2 Kasım 1986
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ping değerlerinde herhangi bi gelişme yok üst yetkililerle konuştum...Bu arada tahattütün bittigi an upload değerin 5 olucak haberin ola...... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
22/28 arası değer gözüküyor....Çok fazla yani...... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İstanbulda yaşadıği icin Ping degeri güzel yoksa izmir ve antalyada 28/30 Ms degeri oluyor yani yatirim istanbul disina yapilmiyor Vodafone'da...... Mesaja git »
Türkçe Hap Bilgiler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
•EDİT:Eklemeler yapmaya karar verdim,öğrendiğim ince ayrıntıları en sona ekleyeceğim,takipte kalın. Geçen sene paylaşılmıştı sanırım bende son ... Mesaja git »
Yaptigim turk kahvesi nasil olmus ssli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cezvede pişen kahve içmem...... Mesaja git »
Yaptigim turk kahvesi nasil olmus ssli başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Türk kahvesi dışında herseye benziyor Leblebi sarısı köpük olmaz ...... Mesaja git »
Migros'ta Tüm Açık Sucukların Kilosu 37.90 TL (2-5 Şubat Arası) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Zılgıt işittik bide abooooo....... Mesaja git »
Migros'ta Tüm Açık Sucukların Kilosu 37.90 TL (2-5 Şubat Arası) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İzmirli arkadaşlar Balçova Kipada var bitmeden alın...... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konumuzun ttnet ile alakası yok.Verilen değerin bilerek düsürülmesinden benim üzüntüm.10 gün sonra tahatttütüm bitiylor ve bir daha upload degerim 10 ... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konu sahibi olarak bir üzüntümü dile getiriyorum maleaef Upload değerleri 5 mbps olarak güncellendi ..Eskiden 10 mbps olarak alınan değerler artık 5 o... Mesaja git »
Arkadaşları

whypinkfloyd
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094