Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Emrahgms
Gerçek AdEmrh Emrh
MeslekMak. Müh. & Gemi Mak. Müh.
İlgi AlanlarıAlpin dağcilik, su alti, rally ,treking , kaya tirmanisi
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam hesap işlerini bizden daha iyi yaparsınız aslında Günde 50km yol yapıyorsunuz ortalama tabi sürekli kullandığınız mesafeye 30-40km desek b... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam o turuncu dubaların izleri pasta ile çok kolay çıkıyor benim ev kapımın önünde mevcut o kukalardan bende de ara sıra oluyor..... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Geçen perşembe Avekteydim hocam.. benim araç 25 bin küsür km oldu 30bin bakımı için 870TL fiyat verdiler bujilerden ötürü.. Fakat cam suyunu filan çı... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam sünger dediysek 3? lik sünger değil 25 sterline almıştım ingiltereden :)... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Eyvallah ben de gafil avlandım takviye kablosu yoktu araç yeni sayılır :D Kayın pederi aradım sağ olsun geldi takviye yaptı. Dikkat etmeniz gereken ş... Mesaja git »
Valla ben ordan kontrolünü hiç gerçekleştirmedim hocam.. Akü üzerinde EFB yazar bu start-stop oluğu anlamını taşır.. Akülerimiz 12V 59Ah değerinde ol... Mesaja git »
Şampuan: Sonax Konsantre Şampuan (Şişesi şeffaf ama şampuan rengi turuncu piyasada 22-25TL arası 1 litrelik şişe) Cilalı Şampuan: Sonax wash & wax (B... Mesaja git »
Takviye kablosu alıp bagaja koyma vaktiniz gelmiş hocam :D @josh-r arkadaşında dediği gibi akü seviyesi az olunca elektronik aksamlarla beyin arasınd... Mesaja git »
Ben sonax ın ürünlerini kullanıyorum hocam memnunum (fiyat/performansı çok iyi). Şampuan ve cilalı şampuanını kullanıyorum bir de jant temizleyicisin... Mesaja git »
Bir de "eko uyarı gösterme" diye bir seçenek vardı menude hocam belki onu da kapatmış olabilirsiniz..... Mesaja git »
Arkadaşları

Daysss

trkz83
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096