Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alprn46
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Rus ps storedan alınan Witcher'da sizce Türkçe altyazı olur mu ? Cusa kodları tr ile aynı ama altyazı güncelleme ile geldiği için kararsız kaldım.2 yı... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 6. Shadow of War 104 TL. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar Witcher'ı Rus Psn'sinden alırsak exclusive oyunlardaki gibi Türkçe altyazı desteği mevcut mu ?... Mesaja git »
The Witcher 3 Wild Hunt | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar oyunu Rus Ps Store'undan alırsak Türkçe altyazı desteği mevcut mu ? Exclusive oyunlarda Türkçeydi ama 3. Parti oyunlarda da durum aynı mı b... Mesaja git »
Amatörlük başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
En başta Şenol Hoca büyük maçların stresini kaldıramıyor.İlk başta o dağılıyor.Kiev maçı ve 2 Fb maçında yaptıkları ortada.Ben demiyorum ki hakemler h... Mesaja git »
Beşiktaş'ı Anca Böyle Durdurabilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sadece kendi lehine yapılan hataları görüp maç 3-2 Beşiktaş'ın hakkı demek için gerçekten ağır fanatik,basiretsiz olman lazım,5 yaşındaki çocuk bile b... Mesaja git »
Caner Erkin " Geçmişimden Utandım " başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kameni sakatlanan Cenk'le ilgilenirken kaleye şut çekmeye utanmamış mı ? Fener'deyken de tiksinçti şimdi daha da iğrenç.... Mesaja git »
It (2017) | Bill Skarsgård başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende ilk açıldığı zamandan bu yana film kaçırmamaya çalışıyorum Imax bağımlılık yaptı.Dark Tower rezilliğinden sonra bu filmi kaçırmak baya koydu ger... Mesaja git »
Hocam şuan sinirden elim ayağım titriyor olacak iş değil ya en az 1-2 saat baktım sorun oluşmuş heralde ne It gözüküyor ne Kingsman heralde yine sinem... Mesaja git »
Arkadaşlar Imax Ankamall hakkında bilgisi olan var mı ? Hiçbir film gözükmüyor Imax salonunda ne It ne Kingsman bilgi olan varsa yazabilirse iyi olur ... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
20 dakikada fişi çektiler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.092