Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anadolu86
Bir Önceki Kullanıcı Adılumiafanx920
Gerçek Adahmet özdemir
Doğum Tarihi18 Haziran 1975
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı’ndan yerli otomobil açıklaması başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Kısaca halkı kandırma dışında başka gelişme yok 2159 yılında görüşmek üzere... Mesaja git »
Dönem dönem bitcoin haberlwri yapılır garibanın elindeki para cebe indirilir. Dh bitcoin haberleri yapmaya başlamışsa birileri dh ye reklam yapın diye... Mesaja git »
1.4 TDİ 75 bg hakkında. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
düzenleme: yanlıs anlasılma :)... Mesaja git »
Lg tvlerine webos güncellkemesi vermiyor, nasıl alırsanız o sürümde kalıyor. Sadece hata giderme güncellemesi veriyorlar. Tv çabuk eskisindebyenisini... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Geçen gün arkadaşım benim sakın alma diye ısrarlarıma rağmen gitti 2.el lumia aldı. Gittim baktım internetten L950xl modelini almış kutulu garanti... Mesaja git »
2014 LG 3DTV başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar 2014 modellere webos 2.0 geldimi ? Bazı yerlerde 1.4 veya 1.5 geldiğini okudum. Doğrusu nedir ? Güncellemeden sonra hızlanma vs var mı ?... Mesaja git »
⏩LG KAVİSLİ OLED TV ((ANA KONU))⏪ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu 2014 model ec930 modeline lg webos 2.0 güncellemesi verdi mi yoksa 1.0 da mı kaldı ?... Mesaja git »
Toplumsal olaylara akustik çözüm: ASELSAN üretimi UMAS başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Baskıyla sindirmeyle toplum yönetilmez, gösteri ptotesto hakkı anayasal haktır. Bu silahlar halkın verdiği vergilerle alınacak ama o silahlar ke... Mesaja git »
Klima alırken ve kullanırken dikkat etmemiz gereken püf noktalar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Klima alırken 2 şeye dikjat edilir. 1. Rotary inverter olmasına 2. İç ve dış ünitenin içinde bakır boru kullanılmasına. Ayrıca ara boruda bakır... Mesaja git »
AMD Vega 2 mimarisi Volta hamlesine hazır başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Amd atar tutar sonu hüsrandır. Daha vegayı piyasaya sürememişsin birsonraki kartların reklamı yapıılıyor. Vega 1070 gücünde olursa şaşırmayın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156