Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yachem
Gerçek Adselim umut
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Aralık 2015
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11 - GittiGidiyor konusunu başlattı (2 gün önce)
[b]N11 Çekleri [/b] [i] 75/11---> 2 TL SKT: 29 Nisan [/i] (Geçerli Olmayan Kategoriler : Telefon& Aksesuarları, Bilgisayar , Oto Lastik , Süpe... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Diğer konuda mesaj ve sayfa sayısı çok fazla olduğundan dolayı konuya erişim sağlanmakta güçlük çekiliyordu.Bu sebeple yeni... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
N11 Çekleri 75/11 ---> 2 TL (Geçerli Olmayan Kategoriler : Telefon& Aksesuarları, Bilgisayar , Oto Lastik , Süpermarket, Beb... Mesaja git »
Özellikle vücut geliştirme ve diğer sporlarla ilgilenen arkadaşlarım için böyle bir konunun gerekli olduğunu düşündüm.Gördüğüm kadarıyla forumda sporl... Mesaja git »
N11 - GG- Korayspor konusunu başlattı (4 gün önce)
150/22---> 2 TL----SATILDI 350/33---> 3 TL (Geçerli Olmayan Kategoriler : Telefon& Aksesuarları, Bilgisayar , Oto Lastik , Süpermarket, ... Mesaja git »
Xiaomi mi band 2 - 99TL (hepsiburada) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bazı satıcılar bu ürün tek tip üretiliyor demiş bazıları ise tek farkının (CE yazandan) klavuzu ingilizce olduğunu söylemiş şu işe biri açıklık get... Mesaja git »
n11 art niyetli saticilarin belirlenmesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
n11 firmasından bebek oto koltuk alacaktım. Takip ettiğim ürün vardı ve aldım. O ürünü aldıktan 1 gün sonra (ürün kargolanmadan) fiyatı düştüğünü görü... Mesaja git »
N11 - GG- Korayspor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
150/22---> 2 TL----SATILDI 350/33---> 3 TL (Geçerli Olmayan Kategoriler : Telefon& Aksesuarları, Bilgisayar , Oto Lastik , Süpermarket, ... Mesaja git »
Satılık yemeksepeti kodları başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Pm den dönüş yapıldı... Mesaja git »
Yarın (06.04.2017) 50TL gıda market vs. alışverişinden yatacak . Hepsiburada yı bilmiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: N11 - GG- Korayspor
Alıcı: yyildiz05
Tarih: 20 Nisan 2017; 11:59:39
Yorum
Ilgili iyi bir arkadaş, tavsiye ederim..
Genel Puan

Ürün: Ücretsiz N11 150/20,Satılık N11 Kodları (1500/100-600/70-275/40-125/20)
Alıcı: yunuss.10
Tarih: 17 Ekim 2016; 16:13:56
Yorum
Arkadaşın hiç referansı olmadığı için önce hesabını verdi, çeki kullandım sonra havale yaptım. Yardımcı olduğu için teşekkür ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.121