Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ilkerk88
Gerçek Adilker
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Tüm derslerin çalışmalarını bitirdim. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Sınavları bu kadar geç yapan Aöf'ü buradan protesto ediyorum.... Mesaja git »
Huawei'nin yeni amiral gemisi P10'un Türkiye fiyatı belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
saat olmasa 1399 tl alınabilir... Mesaja git »
Nüfusun artırılması zararlı başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Samsung Galaxy S8 Plus ön inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
kim ne derse desin g2. muhtemelen samsang bu sene sonu ilk bükülebilen telefonu çıkaracak onu beklemekte fayda var.... Mesaja git »
İş Bankası Maksimum Mobile'e Özel Yemeksepeti 30/20 TL İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkes nasıl katıldıysa aynı yolla ben de katıldım. Yalnız bende bankamatik kartı da var onunla giriş yaptım uygulamaya, uygulamada kredi kartım tanı... Mesaja git »
İş Bankası Maksimum Mobile'e Özel Yemeksepeti 30/20 TL İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben işbankası işte üniversiteli aidatsız maksimum kartla dün kod aldım bugün pizza aldım 3 küçük pizza 1 litre kola patates 32 lira kodla 12 lira öded... Mesaja git »
evet bende de oldu aidatsız işte üniv. edit: büyük ihtimal işbankası bankamatik kartı ile giriş yaptığım için ona saymış olabilir.... Mesaja git »
Friends (1994-2004) - 21. YIL | Yoksa Yeniden mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dizinin bir bölümünde monica kafasına hindi geçiriyordu onunda üstüne fes giyip oynuyordu. O bölüm tvde ilk kez yayınlandığında bizim ülkedeki haber k... Mesaja git »
Sayfa görüntülenme sorunu(ÇÖZÜLDÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu sorun bende de var host falanda yok dns de yok normalde chrome kullanıyorum internet explorerda da denedim hatta kullanıcı girişi yapmadan da dened... Mesaja git »
Friends (1994-2004) - 21. YIL | Yoksa Yeniden mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben yeni bitirdim ördekle tavuğa ne oldu diye merak ediyordum son bölümde açığa kavuştu olay pheobenin eşi dışında dizi çok iyi 2. sezondaki jul... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: LG G5 Şarj Kiti 50 TL
Alıcı: ertas71
Tarih: 28 Eylül 2016; 19:21:58
Yorum
Ürün tam anlatıldığı gibi.Güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaş.Teşekkürler İlker.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]Hepsiburada 600/300 Bilgisayar Kategorisi
Alıcı: VATAN34
Tarih: 14 Mayıs 2016; 11:12:19
Yorum
sorunsuz alışveriş güvenilir arkadaş..
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]WD 500GB - WD5000LPCX
Alıcı: flasource
Tarih: 5 Mayıs 2016; 11:49:47
Yorum
Teşekkürler, önce kargo sonra ödeme şeklinde sorunsuz alışveriş yaptık, kargo paketlemesi çok iyiydi, iletişim çok güzel, teşekkürler
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]Notebook 2x2Gb DDR-2 800Mhz Ram Kargo dahil
Alıcı: Bukalemun
Tarih: 14 Aralık 2015; 20:16:19
Yorum
Hızlı , güvenli ve kaliteli bir alış veriş oldu. Kargo , paketleme ve bilgilendirme çok iyi. çok tşk ler
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]Thermaltake MINI-ITX Core V1 Kasa
Alıcı: TeknoHardware
Tarih: 8 Aralık 2015; 11:28:12
Yorum
On Numara 5 Yıldız Bir Satici.Urunu benim icin bir hafta ayirdi Kendisine Tesekkur Ediyorum.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]Satılık Asus Mini-ITX H81i-Plus Anakart
Alıcı: Stargate_0404
Tarih: 1 Aralık 2015; 19:23:25
Yorum
Güvenilir bir arkadaşımızdır. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]Satılık Intel I5 4460 İşlemci
Alıcı: MaSTeR-G
Tarih: 1 Aralık 2015; 15:28:49
Yorum
güvenip gözü kapalı ürünü yolladı sağolsun, biz de kendisini üzmeden parasını gönderdik, keyifli ve hızlı bir alışverişti.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]8GB Kingston Fury DDR-3 1600Mhz
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 1 Aralık 2015; 15:28:18
Yorum
ilker beye teşekkürler ediyorum gerçekten hepsi vatandan alınma gibiydi.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]AOC i2369V Faturalı,Kutulu F710 Hediyeli
Alıcı: ramazandeveli
Tarih: 1 Aralık 2015; 15:28:01
Yorum
süper mönitöre süper rakam teşekkür ediyorum ilker beye.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]High Power 600W Element II Bronze
Alıcı: mehsar
Tarih: 30 Kasım 2015; 15:18:25
Yorum
iyi bir alışveriş oldu gayet ilgili
İmza

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Kastamonuspor

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094