Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zorbeykurt
Gerçek Adfatih kurt
Doğum Tarihi17 Şubat 1979
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
otomatik par asistani bende bile var onda olmamasi tuhaf az bulunan arac oldugu icin abartmislardir baktim 2 ci ilandaki 2011 10 bin hasar kaydi 110 ... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
yakiti ve vergiyi dusunmesem direk alirim heryer bmw dolu farkindaligim olsun 204 bg 400 tork dizel nedemek bilirmisiniz 300 bg benzinliye kafa tutar ... Mesaja git »
aslinda 2 .2 gt herseyiyle full bir arac 1.6 lar 65 70 bandinda buda 80 90 eder sahsi kanimca bildigin spor araba bunlari coupe yapsalar tadindan yenm... Mesaja git »
sizdende ALLAH razi olsun... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
navigasyon dugmesinde harita seceneklerin de 3d ayari var yalniz nedense herzaman cikmiyor adres filan yaz harita secenekleri cikiyor yine o menuler... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
bende araci aldigimda elimde kitapcik ayna ayari yapmaya calismistim bozulmus diye servise goturecektim... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
hayirli olsun gule gule kullanin iyi arac... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
hayirli olsun bende 2013 115 binde almistim yazdiginiz sorunlarin hicbiri yok baski balata bile degisime ihtiyac olmamis daha direksiyon sert aracta... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
gecmis olsun servisteki boya koruma hakkinda bilgi almistim adini unuttum firmanin boya koruma yapiyor sonax gibi servis arayinca gelip yapiyorlar... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben bekbars 3 k nano koruma aldim seramigin alternatifi diyorlar 2 yil gidiyormus bir yikamaciya 50 tl ye pasta attirdim 40 tlyede korumayi attirdim... Mesaja git »
Arkadaşları

misroqo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: dark souls 3
Alıcı: Mescut
Tarih: 26 Ocak 2017; 21:28:16
Yorum
İmza
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-
Hakkında
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.092