Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zorbeykurt
Gerçek Adfatih kurt
Doğum Tarihi17 Şubat 1979
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RESIDENT EVIL 2 REMAKE (PS4) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
oyun tam hayalini kurdugum gibi ps3 den beri beklerim 600 tl olsun alacagim derdim ve daha iyisi oldu cift senaryo varsa tamamdir yani leonla bitirip ... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
kapilarin aliminyum oldugunu biliyordum fakat camurluklarin bilmiyordum .kaportada katlanma noktalari var zayif birkere bukulunce mukavemeti kalmiyor.... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
2012 ile 2013 arasi kasko degerlerine bakmanizi tavsiye ederim birde allure demissiniz ustanin bana dedigine gore camurluk kapilar aliminyum duzeltil... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
4 litre total orjinal arac yag 84 tl hava filtre orjinal 30 polen filtre orjinal40 yag filtre orjinal20 yetkili serviste iscilik 80 toplam 254 ... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
indirimle 440 tl civari dediler yag yag filtre polen hava filtre netten orjinal yagi pejomarketten orjinal yag filtresi hava filtresi polen filtresi... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Allah cc daha iyisini nasip etsin. 508 kullanicisiyim bu makyajli kasalar enden dahami dar benim arac daha genis duruyor dikkat eden oldumu ilk kasa ... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
kullanima gore degisiyor benim arac 118 bin baski balatada suan bir sorun yok 165 binde daha baski balata degismeyeninede denkgeldim sw modeliydi sa... Mesaja git »
altarnator kayisina goz ile kontrol ederken kayisin motora yakin tarafi yani kayisin yarisi ve kayisin ust tarafinda disli izi gibi iz varsa degisim... Mesaja git »
bilgiler icin tesekkur ederim... Mesaja git »
saglik olsun sorunsuz keyifli surusler... Mesaja git »
Arkadaşları

misroqo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: dark souls 3
Alıcı: Mescut
Tarih: 26 Ocak 2017; 21:28:16
Yorum
İmza
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-
Hakkında
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.079