Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zorbeykurt
Gerçek Adfatih kurt
Doğum Tarihi17 Şubat 1979
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
kullanima gore degisiyor benim arac 118 bin baski balatada suan bir sorun yok 165 binde daha baski balata degismeyeninede denkgeldim sw modeliydi sa... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
altarnator kayisina goz ile kontrol ederken kayisin motora yakin tarafi yani kayisin yarisi ve kayisin ust tarafinda disli izi gibi iz varsa degisim... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bilgiler icin tesekkur ederim... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
saglik olsun sorunsuz keyifli surusler... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
benim cozum yoluna katilip katilmamaniz onemli degil ayni problemi yasadim ve cozumu yazdim esp tusuna basin demekle esp devre disi olsunki patinaj ... Mesaja git »
gecmis olsun sensorlerden alakali demekki ama keske bir deneseydiniz ustalar nederse he diyoruz yapacak birsey yok esp devre disiysa daha iyi dugm... Mesaja git »
esp gibi elektronik sistemin patinajlarda filan bazen şuursuzlaştığı olur patinaj la filan kalkinca abs beyninin yaptığı devir sayısı filan duzeliyo... Mesaja git »
esp tusuna basinca 40 kmye kadar iptaldir otomatik devreye girer 1_.30 40 km hizlarda aracin frenini kokliyerek durun 2 3 defa 2_esp kapali araci ga... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
aracinda jbl ses sitemi bulunanlar on cam diregindeki kucuk tiz veren haporlerden ses aldimi ben kulami dayadim hic ses alamadim bugune kadar deneyen... Mesaja git »
==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
eger cekinirsen sert kullanmaktan servise gotur sondursunler sert kullanmaktaki maksat devreye sokup calismasini saglamak normale dondurmek ben oyle c... Mesaja git »
Arkadaşları

misroqo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: dark souls 3
Alıcı: Mescut
Tarih: 26 Ocak 2017; 21:28:16
Yorum
İmza
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-
Hakkında
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063