Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zorbeykurt
Gerçek Adfatih kurt
Doğum Tarihi17 Şubat 1979
KonumAntalya,Konyaaltı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
-DH YENİ ANAYASAYA EVET DİYENLER 552 KİŞİ- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
isim gucum yok senimi takip edecem yazdiklarin biseye benzese takip ederim gercekler bunlar ve osmanliya indin ... Mesaja git »
-DH YENİ ANAYASAYA EVET DİYENLER 552 KİŞİ- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ne sacmaliyorsun oglum gercekler boyle iste akli sira yukaridaki yaziyi elestirmis her akp secmeni yukarida anlatilm... Mesaja git »
birakin sunlari ya daha liderleri neye hayir dedigini bilmiyor biri hayir de diyor oda hayr diyor bunlarda pesinden kosuyor hayir diye... Mesaja git »
ARAS İLE GÖNDERDİĞİM MACBOOKUMUN HALİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kargoyla birdaha gondermem boyle cihazlar gonderirsemde elyaf ustune strafor onunda ustune bohca... Mesaja git »
idraginiz ve akliniza hastayim evet diyoruz sizin bunu anlamaniz icin ufkunuzu genisletmeniz lazim kahve muhabbetleri baydi... Mesaja git »
-DH YENİ ANAYASAYA EVET DİYENLER 552 KİŞİ- başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ey inanan kardeslerim duanizi ederken elleriniz ici yukari avuc icleriniz semaya baksin unutulmus artik cogu insan ellerini kendine ceviriyor yu... Mesaja git »
Hava Kuvvetleri'nde türbanlı pilot dönemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
turk milleti naiftir gurur, kibir, baskasini hakir gorme yoktur yardim severdir orf ve adetlerine baglidir turban hakkinda itici yorumlar atanlar... Mesaja git »
Hava Kuvvetleri'nde türbanlı pilot dönemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
amma uzattiniz ucagi kullanirken taktigini nerden biliyorsunuz kaskta bi nevi saci kapatir kullanmadigi zamanlar takiyor olabilirmi acaba turbaniise g... Mesaja git »
eminim sen izliyorsun oylemi diolar orda... Mesaja git »
takil kafana gore ... Mesaja git »
Arkadaşları

misroqo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: dark souls 3
Alıcı: Mescut
Tarih: 26 Ocak 2017; 21:28:16
Yorum
İmza
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-
Hakkında
ALIŞ VERİŞLERİM VE REFERANSLARIM ALDIM STAR WARS BATTLEFRONT SECONDER HESAP @ajapai ALDIM RESİDENT EVİL ZERO SECONDER HESAP @Nicolae ALDIM DARKSOULS 3 PRİMARY HESAP @kenshin131 ALDIM BLOODBOURNE GYOTY PRİMARY HESAP @DarkWane1914-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109