Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bartu981
Gerçek AdBartu
Doğum Tarihi17 Eylül 1979
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon.De Sitesinden Su Tasarruf Apararatları başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Her modelden birer tane aldım,sağolsun arkadaşımız aynı gün kargoya verdi. Hırdavatçılarda satılan çin işi musluk ağızlarıyla kıyaslanmayacak kadar ka... Mesaja git »
GoldMasterhome’dan %55 indirim konusunu başlattı (3 ay önce)
GoldMasterhome’dan yapacağın alışverişlerde %55 indirim fırsatı! GoldMasterhome online sitesinden yapacağın tüm alışverişlerin yıl sonuna kadar %5... Mesaja git »
E-bebekte Yüzde 55 e varan indirimler. Yanıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
https://www.e-bebek.com/indirimler-kampanyalar/gulen-yuzlu-tekstil-urunlerinde-etiketin-yarisi_7316-indirim/?OM.OSB=anasayfa-gulenyuz-09-07-2017&sort=... Mesaja git »
Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Afiyet bal olsun :)... Mesaja git »
SAMSUNG CEP TELEFONLARINDA YÜZDE 30 İNDİRİM FIRSATI başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Mekana gelmeden önceki sokak (cadde gibi) üstüne çekmiştim arabamı. İftar sonrası 3 dk yürümek ayrıca iyi geldi. Kaldı ki Eren kardeşimiz "haber verin... Mesaja git »
Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eren kardeşim geçmiş olsun,cuma akşamı belki fark etmişsindir üzerimde kazakla oturdum iç mekanda 4 gündür ben de boğuşuyorum. Mutfakta güzel yem... Mesaja git »
Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Saat 19.30 dan 22.00'ye kadar bizi en iyi şekilde misafir edip ağırlayan başta Eren kardeşim olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederiz. ... Mesaja git »
Ben de bu akşam açılışı yapıyorum 2 kişi iftardayım.... Mesaja git »
DH ailesi olarak bir akşam iftarda mekanı kapatsak :)... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

polyo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.066