Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
G0tham
Gerçek Ad 
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Rekabet Kurumu Aral Raporu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
AYLIK NE KADAR KAZANACAKSIN TESTİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
O mesaj bana sürekli geliyor bildirim şeklinde ekranda çıkıyor bende tamam diyorum ama hiç bir şey olmuyor geçemiyorum bir türlü o tarifeye. Yani tam... Mesaja git »
Türktelekom selfy faturasız 6 yeni paket başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Tt de 25 TL yükleme var mı yoksa 25 TL lik paket için 30 TL mi yüklüyoruz... Mesaja git »
Nuvo kartla worldpuanlar gittigidiyor da kullanılıyordu. Hala kullanılıyor mu?... Mesaja git »
Uygulama ya girilmiyor hata veriyor.... Mesaja git »
4 haftadır 250 mb çıkıyor.... Mesaja git »
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Çalışmayan gss primi ödeyen birisi sigortalı bir işte çalışmaya başladımı prim ödemeye devam etmiyor değil mi? ... Mesaja git »
Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Telefonun bataryasını değiştirdim. Benim telefon tek hatlıydı satıcının gönderdiği bataryanın üzerinde çift simkart girişi vardı bende o şekilde taktı... Mesaja git »
Arkadaşları

Citizen

burakesan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"İnsanlar helâk oldu, ancak alimler kurtuldu. Alimler de helâk oldu ancak, ilmiyle amel edenler kurtuldu. İlmiyle amel edenler de helâk oldu, ancak ihlâs sahibi olanlar kurtuldu. İhlâs sahibi olanlar da büyük bir tehlike içindedirler."

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063