Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sbeyefendi
Gerçek AdSamet Beşen
Doğum Tarihi8 Mayıs 1991
MeslekMüzisyen, Esnaf
KonumKahramanmaraş,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Evet arkadaşlar Amazon.De üzerinden almış olduğum Playstation 4 1TB Slim konsol + FIFA 2018 + 2.Kol Ronaldo Bundle'yi satıyorum. Ürün Sony Eurasia... Mesaja git »
Evet arkadaşlar Amazon.De üzerinden almış olduğum Playstation 4 1TB Slim konsol + FIFA 2018 + 2.Kol Ronaldo Bundle'yi satıyorum. Ürün Sony Eurasia gar... Mesaja git »
Ya ne olursa olsun şu HP'ye bi türlü ısınamıyorum bugüne kadar 3 tane HP bilgisayarım oldu hepsinde de bi arıza oldu mutlaka arıza olmasa bile cayır c... Mesaja git »
ALINIK AMAZON.DE GIFT CARD konusunu başlattı (bir ay önce)
Amazon.de geçerli gift kartlarınız alınır. PM atabilirsiniz.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
SATILIK KELEBEK BIÇAĞI | SOLGUN MERMER (AZ AŞINMIŞ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İkinci el bıçak satışı da ilk defa görüyorum. Hadi o bıçakla birini öldürdünüz nerden bilebiliriz ki ?... Mesaja git »
ALINIK AMAZON.DE GİFT konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar Amazon.de sitesinde geçerli gift kodlarınız alınır. Kod olması tercih sebebidir pmlerinizi bekliyorum.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Amazon.De üzerinden 286€'luk bi kulaklık siparişi verm... Mesaja git »
O paraya ve boyutlara göre güzel şömine hocam serin havalarda iyi gider... Mesaja git »
Oyunu baska zaman indirmek uzere nasil kutuphaneme eklerim ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Normal satın alın kütüphaneye eklenecektir zaten... Mesaja git »
Ne ges bi kız lan bu yaşı kesin 10-11 filandır böyle tipler kaldı mı yahu... Mesaja git »
Arkadaşları

YerelBaglanti
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: AMAZON ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN GETİRTİLİR (Referans İlanıdır)
Alıcı: Routine
Tarih: 10 Nisan 2017; 22:23:41
Yorum
Çok ilgili bir arkadaş. Siparişin her asamasında elinden geldiğince yardımcı oldu.
Genel Puan

Ürün: SATILIK GÜNCEL PS4 OYUNLARI - KUTULU - SIFIR VE SIFIRDAN FARKSIZ (Referans İlanıdır)
Alıcı: Trinitrotoluen
Tarih: 21 Mart 2017; 13:57:12
Yorum
Hızlı ve temiz bir alışveriş oldu. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK 210$ Amazon.com Gift Card (Referans İlanıdır)
Alıcı: alpertercan
Tarih: 19 Mart 2017; 21:24:44
Yorum
Arkadaştan 210$ lık gift kart aldım, iletişim ve ödeme'de sorun yaşamadım. Kendisine teşekkür ederim ...
Genel Puan

Ürün: Satılık Amazon.com 600$ Bakiyeli Hesap
Alıcı: lider06
Tarih: 19 Mart 2017; 11:46:03
Yorum
Sonderece güvenilir gönül rahatlığı ile yardımlaşma yapabilirsiniz. Yüklü miktarda amazon kod alınmıştır
Genel Puan

Ürün: AMAZON ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN GETİRTİLİR
Alıcı: ekincifatih
Tarih: 19 Mart 2017; 11:40:06
Yorum
Arkadas ile 250dolarlik alisverisimiz oldu. guvenilir ve ilgili bir arkadas. Ileriki alisverislerde gorusmek dilegiyle
Genel Puan

Ürün: SATILIK Güncel PS4 Oyunları (Referans ilanıdır)
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 18 Mart 2017; 12:33:02
Yorum
toplam 6 oyun aldım 650 lira ödedim, sıfır gibi tertemiz oyunlar sağlamca paketlenerek kolilenerek gönderilmişti. kargo aynı gün yapıldı. iletişim kolaydı. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
İmza
"Dusmanindan cok dostundan sakin ! Cunku dostluk biterse; Sana nasil zarar verecegini en iyi dostun bilir."

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188