Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sbeyefendi
Gerçek AdSamet Beşen
Doğum Tarihi8 Mayıs 1992
MeslekMüzisyen, Esnaf
KonumKahramanmaraş,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 53
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell'de seçili ürünlerde indirim sağlayan Sarı Kutu kodu satılıktır. Fiyat 200 TL'dir. Pazarlıksızdır. Turkcell.com.tr 400 TL İndirim Seçili tele... Mesaja git »
Ürün Amazon.de'den alınmış olup sıfırdır. Limited edition snow modelidir. Kontrol etmek için dahi ürün açılmamıştır. Pazarlık istemiyorum bu yüzden de... Mesaja git »
Arkadaşlar dönemin efsane telefonlarından olan Nokia 8800 Scirocco yada Karbon temiz telefon arıyorum. Satan arkadaş varsa PM atabilirseniz memnun olu... Mesaja git »
[ALINIK] STAR WARS BATTLEFRONT 2 PC KEY konusunu başlattı (4 gün önce)
Arkadaşlar Star Wars Battlefront 2 oyununu arıyorum key şeklinde alacağım makul fiyatlarınızı bekliyorum.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktı... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Katılım Bitmiştir. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhabalar ürün Logitech'in üst düzey kameralarından olup genellikle canlı yayınlarda yada youtube videoları çekerken kullanılmaktadır. Gör... Mesaja git »
Iphone X 64 gb 4950 TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Phuketten yeni geldim telefonların çoğu sahte ve orjinal olanların fiyatları da Türkiye fiyatıyla aynı nasıl bu kadar uyguna getirebiliyorsunuz ?... Mesaja git »
Sony KD 85xd8505b 215cm 4K 5249 TL (Stok Bitti!!) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam kendi uygulamanı tanıtmak için böyle numaralara gerek yok forumda böyle bi uygulama yaptığını belirtirsen zaten indirir forumdaşlar... Mesaja git »
[ALINIK] Need For Speed Payback ve Star Wars Battlefront 2 Key PC başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Günceldir.... Mesaja git »
amazondan 17.3 celeron(i3?) notebook 256 ssd 8gb ram 1370 TL başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
HP markasının kronik sorunu ısınma problemi. Her modelini kullandım her modeli de elektrikli sobayla aynı dereceyi veriyor... Mesaja git »
Arkadaşları

YerelBaglanti
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SIFIR - Logitech C922 Pro Gaming Streamer 350 TL (FİYAT DÜŞTÜ SON 1 ADET)
Alıcı: TheBahadir4RDA
Tarih: Dün; 18:49:49
Yorum
Gayet hızlı ve ilgili satıcı, teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [SATILIK] SIFIR PS4 1TB Slim FIFA 2018 Ronaldo 2.Kol Bundle Set 1350 TL
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 2 Kasım 2017; 19:43:54
Yorum
sıfır vaadedilen ürün, hızlı ve sağlam kargo, kolay iletişim. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
Genel Puan

Ürün: AMAZON ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN GETİRTİLİR (Referans İlanıdır)
Alıcı: Routine
Tarih: 10 Nisan 2017; 22:23:41
Yorum
Çok ilgili bir arkadaş. Siparişin her asamasında elinden geldiğince yardımcı oldu.
Genel Puan

Ürün: SATILIK GÜNCEL PS4 OYUNLARI - KUTULU - SIFIR VE SIFIRDAN FARKSIZ (Referans İlanıdır)
Alıcı: Trinitrotoluen
Tarih: 21 Mart 2017; 13:57:12
Yorum
Hızlı ve temiz bir alışveriş oldu. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK 210$ Amazon.com Gift Card (Referans İlanıdır)
Alıcı: alpertercan
Tarih: 19 Mart 2017; 21:24:44
Yorum
Arkadaştan 210$ lık gift kart aldım, iletişim ve ödeme'de sorun yaşamadım. Kendisine teşekkür ederim ...
Genel Puan

Ürün: Satılık Amazon.com 600$ Bakiyeli Hesap
Alıcı: lider06
Tarih: 19 Mart 2017; 11:46:03
Yorum
Sonderece güvenilir gönül rahatlığı ile yardımlaşma yapabilirsiniz. Yüklü miktarda amazon kod alınmıştır
Genel Puan

Ürün: AMAZON ÜZERİNDEN İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN GETİRTİLİR
Alıcı: ekincifatih
Tarih: 19 Mart 2017; 11:40:06
Yorum
Arkadas ile 250dolarlik alisverisimiz oldu. guvenilir ve ilgili bir arkadas. Ileriki alisverislerde gorusmek dilegiyle
Genel Puan

Ürün: SATILIK Güncel PS4 Oyunları (Referans ilanıdır)
Alıcı: bukalemuns
Tarih: 18 Mart 2017; 12:33:02
Yorum
toplam 6 oyun aldım 650 lira ödedim, sıfır gibi tertemiz oyunlar sağlamca paketlenerek kolilenerek gönderilmişti. kargo aynı gün yapıldı. iletişim kolaydı. bukalemuns tavsiye ediyor. A+++++
İmza
"Dusmanindan cok dostundan sakin ! Cunku dostluk biterse; Sana nasil zarar verecegini en iyi dostun bilir."

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109