Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kedivizvizviz
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi13 Ekim 1992
MeslekÖğrenci
İlgi Alanlarıxbox one, oyun, steam
KonumKocaeli,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Acil Sistem Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Buna benzer ben de bir sistem yaptım fakat ekran kartım farklı msi ın bir de psu 700w arkadaşlar bi yorum yapın da biz de karar verelim. UP!... Mesaja git »
aliexpress müşteri hizmetleri ile görüştüm yolladığı kargo aliexpress standard shipping miş yani bir sıkıntı yok dispute açmama gerek yok sanıyorum. a... Mesaja git »
teşekkürler.... Mesaja git »
tamamen sayılı olursa takip edemiyormuşum başında ve sonunda harfler olursa takip edebiliyormuşum. bu durumda bendeki sayı ve harfli takipli kargo olm... Mesaja git »
başında ve sonunda harfler ver ABxxxxxxxxxCD şeklinde ortada 9 tane rakam var.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba aliexpressten sipariş verdim ve kargo tercihi olarak aliexpress standard shipping seçtim ve satıcı Special Line-YW ile gönderi yapı... Mesaja git »
SATILIK LEM CS-GO Hesabı konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, İçinde 1020+ saatlik csgo LEM rütbeli 172 wini olan Seçkin hesaplı steam hesabımı satıyorum. Mantıklı tekliflere açığım ( s... Mesaja git »
ben standart ile bekleyenlerdenim iyi günlerde kullanın hocam... Mesaja git »
Dostum bunu ben de aldım fakat merhaba kodumu buna kullanmamıştım çok başarılı bir ürün iyi ki kaçırmamışım şuan fiyatı 80euro... Mesaja git »
Aldığım kahve makinesinin yanına bir de bunu ekledim. https://www.amazon.de/Bodum-CAFFETTIERA-Kaffeebereiter-Permanent-Edelstahlfilter/dp/B00008WU9... Mesaja git »
Arkadaşları

Husqv4rn4

farukkoc51
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: TOMB RAIDER REFERANS İLANI
Alıcı: Husqv4rn4
Tarih: 20 Kasım 2015; 11:56:09
Yorum
Sorunsuz alışveriş...
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.099