Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cordoncayo
Gerçek AdMehmet Ali Sadıç
Doğum Tarihi21 Haziran ****
MeslekMemur
KonumNevşehir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 12 [ANA KONU] - 12.1 Kullanımda (iOS 12.1.1 Beta 1 Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Şarj hiç bir zaman olumlu yöne seyretmedi arkadaslar hep eksiye gitti iyileşme beklemeyin... Mesaja git »
En kaliteli Ütü tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Takip... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] - 12.1 Kullanımda (iOS 12.1.1 Beta 1 Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pilin daha stabil çalıştığını görüyorum şarj süresi kısalmış daha hızlı şarj oluyor akıcılık daha iyi bu sürümde kalırım birde jailbreak çıkar tamam i... Mesaja git »
iOS 12 [ANA KONU] - 12.1 Kullanımda (iOS 12.1.1 Beta 1 Yayınlandı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
iphone 5’den beri iphone kullanıcısı olarak şunu anladım her yeni sürüm her yeni çıkan üst segment telefona göre yapılıyor bi alt segmentteki telefonl... Mesaja git »
iOS 11 [ANA KONU] (11.4 Çıktı!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Direk ios 12’ye geç... Mesaja git »
400 tl verip iphone x almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Testlerde 8 plus şarj ve performans olarak üstün, x’in farkı amoled olması, ama şarja olumsuz etkisi var tabi bu yüzden, bence gerek yok diyorum, bugü... Mesaja git »
Yeni iPhone'ları beklemeli miyim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Rakamları örnek olarak söyledim aradaki 100 dolar farkın bizim ülkemizde 650 tlye denk geldiğini söyledim ayrıca iphone 8 699 dolar abd de şuan iphone... Mesaja git »
Ha bizim ülkemizde yükselmesinin nedeni doların yükselmesinden dolayı... Mesaja git »
Şimdi şöyle yeni çıkan telefon 799 dolardan satışa çıkıp bir alt modeli 699’a indiriyorlar buda 100 dolar ve ülkemizde 650 tlye denk geliyor, bunları ... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11 - 11.4b3 - ELECTRA - unc0ver ÇIKTI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yapmak nasıl akıllıca mı hocam sizce düşürüyüm mü, hem iosun beta sürümüne düşmekte beni biraz geri vites yaptırıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

Makale_Helvetia

sentiel

infom@n

Bimmerist
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094