Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lori2
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Yeni Yil 8GB Tarifesi sana ozel %25 indirimli :) 8 GB cepten internet, her yone 1000 dakika ve her yone 1000 SMS, 12 fatura donemi faturali mobil hatt... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kimliğini ver onunla beraber gitsin verirler ben bi ara öyle yapmıştım.... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar benim gibi 28 ağustosta siparişi gelmeyen var mı. Acaba yoğunluktan mı kaynaklanıyor. 2017.09.03 09:36 (GMT-7): Shipped by air 2017.09.02 ... Mesaja git »
Hocam Uygulamalardan oyun filan yükleyip oynadınız mı hiç nasıl (Neo geo oyunları filan)... Mesaja git »
Kingston Sınıf 10 Micro SD Kart 16 GB 32 GB 64 GB 128 GB 8 GB Bellek kart C10 Mini SD Kart için C4 8 GB SDHC SDXC TF Kart Smartphone bunu almıştım k... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar Acil leptop alacağım var mı şöyle indirim olan önerecek ?... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bitki tohumu alan var mı. Domates armut... vb. bahçeye dikmeyi düşünüyorum. Varmı Amazondan sipariş veren yada şuradan alın diye önerecek olan ?... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
(MEVCUT VODAFONELULAR İCİN) Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) için BITTIKCEDOLAN1GB->7000 e gönder ARKADAŞLAR LÜTFEN! BAŞKA OPERA... Mesaja git »
Kurban Fiyatları 2017 ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yediniz mi hocam hiç tadı nasıl bize köyden geliyor Allah' a şükür tadı çok güzelde ondan soruyorum.... Mesaja git »
Kurban Fiyatları 2017 ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam fiyatı çok çok iyi ya. Peki eti nasıl güzel mi ?... Mesaja git »
Arkadaşları

:Fatih:

MühendisMurat

Şaban Dede
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.182