Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lori2
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Yeni Kaliteli Çay Tavsiyeleri 2018... Mesaja git »
Survivor 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kanıt... Mesaja git »
Survivor 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Övünmek gibi olmasın çok iyi futbol oynarım ben izlemiyorum Türkiye ligini.... Mesaja git »
Çorlu'nun İnterneti Wifi.net.tr Açıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Çorlu'nun alternatif internet servis sağlayıcısı wifi.net.tr açıldı. Şuanda Çorlu'nun tamamına yakın kısmı kapsama alanında olup, Telefon... Mesaja git »
Çorlu'nun İnterneti Wifi.net.tr Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hocam merhaba Bende Cs 1.6 için alacağım rica etsem ping değerlerini söyler misiniz bunda (Cs goda kaç onuda söyler misiniz)... Mesaja git »
SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ - ÇIKTI: 4 - RENKLİ: 7,5 - FOTOĞRAF: 50 KURUŞ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kargo ücreti dahil çok iyi fiyata aldım. Resim konusuna gelecek olursak Mağazanın dediği gibi resmin çözünürlük ve kalitesine göre çıkar. Onun içinde ... Mesaja git »
SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ - ÇIKTI: 4 - RENKLİ: 7,5 - FOTOĞRAF: 50 KURUŞ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Edit: Tekrar... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bugüne kadar hiç takipli kargo siparişinizin olmadığı için PTT de sana o kargoyu getiren adama bol bol dua edin ki yeri değişmesin bi şey gelmesin baş... Mesaja git »
Turk.net Davetiye Paylaşım Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Turk.net Kampanyasına dair referans paylaşımı bu konu altından yapılacaktır. Konu içinde referans harici kampanyaya dair mesajlara izin verilmeyecekti... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
3 defa jestini yap 3 defa kiğılıyı aradım. Topu birbirlerine atıyor. Tahminimce suç Jestiniyapta. Çünkü sen eğer bir hediye çeki veriyorsan açıklama k... Mesaja git »
Arkadaşları

:Fatih:

MühendisMurat

Şaban Dede
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105