Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KİNJO
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Kasım 2015
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 28 dk. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İran Taze Yaş Hurma 600 GR 4.95 TL + 23 TL Üzeri Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (28 dk. önce)
1 adet indirim koduna ihtiyacım var. Kullanmayı düşünmeyen arkadaşlardan rica edebilir miyim . Teşekkürler.... Mesaja git »
İran Taze Yaş Hurma 600 GR 4.95 TL + 23 TL Üzeri Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
1 tanesini özelden rica edebilir miyim. Teşekkürler.... Mesaja git »
KAZDAĞLI GÜLSÜM ANA - %100 DOĞAL, KATKISIZ ÜRÜNLER 75 TL ÜSTÜ KARGO BİZDEN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
KAZDAĞLI GÜLSÜM ANA DONANIMHABER KULLANICILARINA SELAM EDER; Doğanın el değmemiş kalbinden, sofralarınıza gelecek doğallık. Hiç bir ürünümüzde asla ... Mesaja git »
bende farklı günlerde mağazalardan 4 kere 75 tl üzeri alışveriş yaptım ama çağrı merkezini aradım kontrol için 3 tanesi gözüküyor. Elimdeki fişin foto... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
hafta sonu bende diş macunu-fırçası almaya gittiğimde bahçelievler kadir has mağazasında kasiyer ve reyon görevlisi konuşmalarına şahit oldum. kasiy... Mesaja git »
▓N11 n11_Bonus Kampanyası (16 Ekim-15 Kasım) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kazanıyor. Kampanyaya katılarak ödemesini... Mesaja git »
N11 - 11.11 iPhone 7&8 Toplu Alım Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
SON DURUM: 8 farklı satıcı ile hem mesaj hem e-mail hem de telefon yoluyla görüştüm. İkisinde yeterli cihaz yokmuş elimizdekileri bitireceğiz dediler... Mesaja git »
N11 - 11.11 iPhone 7&8 Toplu Alım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ıphone 7 alacağım. Listeye ekleyebilir misiniz.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler. Akşam iş çıkışı kaldıysa alayım :)... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
dardanel levrek çorbası 250 ml 1 alana 1 bedava kampanyası var. Daha önce alan oldu mu. Çoçuk için almayı düşünüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sanal Market İndirimi Kodu
Alıcı: mehdrive
Tarih: 15 Haziran 2016; 10:10:03
Yorum
Genel Puan

Ürün: Sanal Market İndirimi Kodu
Alıcı: Fantasticoo
Tarih: 15 Haziran 2016; 10:09:00
Yorum
TEŞEKKÜRLER
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Biletleri
Alıcı: mkaydi
Tarih: 10 Haziran 2016; 11:11:42
Yorum
sorunsuz bir alışverişti.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109