Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blackeyes
Gerçek Ad 
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ekim 2004
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 25 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Iphone 7 10.3.3 jailbreak ne oldu? Arafta mi kaldik biz? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Ben de umutsuzca bekliyorum tek isteğim ngx play... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ELECTRA ÇIKTI !!! (RC 1.2 Eklendi) ... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu tweak yükleme şeklini meridian 10.3.3 de iphone 7 için kullanabilir iyim?... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ELECTRA ÇIKTI !!! (RC 1.2 Eklendi) ... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Akşam deneyip haber vericem... Mesaja git »
Meridian jailbreak ile iphone 7 ye kurdum.bu durumda elle tweak nasıl kurabilirim... Mesaja git »
10.3.3 meridian ile jailbreak yaptım tabiki cydia çalışmıyor.aca deb uzantısı tweak dosyasını impactor ile kurabilirmiyim?... Mesaja git »
Iphone 7 10.3.3 için yapılabilecek bir şey var mı?... Mesaja git »
Ben de bu sorunun cevabını arıyorum... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ELECTRA ÇIKTI !!! (RC 1.2 Eklendi) ... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
eski sürümlerde jailbreak imzasını yenileyten bir tweak yüklüyorduk.Bunu heralde bu sürümde yapamıyoruz değil mi?... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 11.0 - 11.1.2 ELECTRA ÇIKTI !!! (RC 1.2 Eklendi) ... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Iphone 7 ye çıkacak misin?... Mesaja git »
Hepsiburada-Finish Quantum 108 Adet + Bul. Mak. Temizleyicisi 44.90TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
72*2 çanta hediyesli :)... Mesaja git »
Arkadaşları

metbey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098