Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mr.Simsek
Gerçek AdMr Şimşek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Ekim 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Koç Üniversitesinde Temel Bilimler Okumak başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
evet biliyorum tübitak bursunu, çap imkanlarını da bilen biri anlatsa güzel olacak... Mesaja git »
Koç Üniversitesinde Temel Bilimler Okumak başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
aynen öyle oluyor, ailem özellikle... Mesaja git »
Koç Üniversitesinde Temel Bilimler Okumak konusunu başlattı (8 gün önce)
Tam burslu Matematik ya da fizik düşünüyorum . Temel bilimler okumak ne kadar riskli ? Mezuniyet sonrası neler yapılabilir? 3k siralamayla yazmaya de... Mesaja git »
mf4'ten tercih yapmayacağım hocam yüksek ihtimal. temel bilim düşünüyorum koçta... Mesaja git »
mf4 499,8 3137... Mesaja git »
Koç Üniversitesi'ni düşünenlere yardımcı olabilirim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ingilizcesi vasat seviyede olan biri çok zorlanır mı? yoksa hazırlık eğitimiyle tamamen halloluyor mu ingilizce?... Mesaja git »
Bu Sene Matematik den 35+ yapanlar nasıl yaptı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
ygs matım 40 netti. Karekök sb çözüştüm sene başında hızlıca. Soru bankasında çok oyalanmamak lazım yoksa , bıkkınlık getirir, sıkar. Geri kalan zama... Mesaja git »
Fende +75 net Yapanlar >>> başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
3-3.5k civarı bekliyorum ama bakalım , umarım daha kötüsü olmaz... Mesaja git »
Fende +75 net Yapanlar >>> başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
ygs 2k, 76.25net. sınav 3 kat daha zor olsaydı yine aynı neti yapardım. bu seviyede batıran bir tek benim herhalde... Mesaja git »
Arkadaşları

Millikan

Sırma Su

domruk

certokar

little.devil

-Karahan-
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055