Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
goodeater
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RF595982132CN için china post registered air mail diyor ama... Mesaja git »
RF595982132CN LP00066868916211 Bu ikisi ne zaman gelir acaba :/... Mesaja git »
RF595982132CN Herhangi bir hareket görünmüyor 5 gün oldu :/ LP00066868916211 Bu da bugün yola çıkıyor sanırım :)... Mesaja git »
Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Evet çin siparişlerinin kanayan yarası MALEZYA. - Singapur bu aralar çok hızlı. - Registered son dönemde 24-30gün. -Malezya 25 görende var 75 göre... Mesaja git »
****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Arkadaşlar bu alibaba comdan nasıl alışveriş yapılır bilen var mı sanırım satıcılarla mesajlaşıp anlaşıyoruz ama bir de alibabaexpress denen bir olay ... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
telefonumu servise verdim kasası değişti ama şimdi de sim kartının oradaki yandaki kapakçık kendi kendini dışarı doğru atıyor bunun çözümünü okudğumu... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Malum sorun olan telefon yan kapağı yalama yaptı bende otursun diye lastik contasını çıkardım. Garantiye versem ücret isterler mi değişim için. Birk... Mesaja git »
karşı tarafın sesinin cızırtılı gelmesi konusunu başlattı (3 ay önce)
gün içinde telefonla konuşmaya çalıştığım zaman benim sesim karşı tarafa net gidiyor ama karşıt tarafın sesi cızırtılı geliyor. Bir kaç arkadaşım dah... Mesaja git »
Asus X550VX-DM277DC başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Meraba arkadaşlar bu laptobu http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550vx-dm277dc-i7-6700hq-4gb-1tb-2gb-gtx950m-156-freedos-pmu353845 gördüm fiyatıda ç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.102