Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
goodeater
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Windows 10 creators ile oyunu alta almama sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
nvidia 378.92 nolu sürüme dönünce sorun çözülüyor.... Mesaja git »
Windows 10 sıfırlama sorunu konusunu başlattı (5 ay önce)
Windows 10 yüklü laptopumu sıfırlarken %64 te takılı kaldı ve ilerlemiyor, kendisini sürekli yeniden başlatıyor. Sanırım sorun var nasıl çözebilirim.... Mesaja git »
Windows 10 creators ile oyunu alta almama sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bu problem CS go için bende de mevcut... Mesaja git »
Windows 10 başlatma ve kapatma süresi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Teşekkürler deneyeceğim... Mesaja git »
Windows 10 başlatma ve kapatma süresi konusunu başlattı (6 ay önce)
Gelen son güncelleme sonrası bilgisayarımın açılıp kapanma süresi özellikle kapanma süresi çok arttı. Yaklaşık olarak 3 -4 dakikada kapanıyor bilgisay... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende üç gündür kullanıyorum sanırım bu sorun bende de var. Çözümü ne acaba bilen yardımcı olsa keşke.... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Tamamdır bilmiyordum teşekkür ederim... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Aliexpress üzerinden bir adet mi band 2 aldım ancak şuan bende değil annemlerin elinde sorun olup olmadığını kontrol etmek için benim hesabımdan başka... Mesaja git »
ASUS X550VX-DM248TC 16 GB RAM 4 GB GTX 950 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Ürün Asus X550VX-DM248TC modeli Şu andaki en iyi Fiyat Bu 2.998,99 TL Almayı düşünenler alabilirler. Tabi kaç gün sürer bu kampanya fiyatı bilmiyo... Mesaja git »
Son iki hareket ile ilgili bir sıkıntı yok değil mi? Ek olarak 22 Mart 10.15 Malezya bu haftaya elime ulaşır sanırım izmire [simage]https://img.do... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.070