Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
goodeater
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özellikleri Ekran: 4.6 inçl HD IPS + Triluminos (316 ppi) Ek Özellikler: [... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
9 Nisan... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Migros veya kipa'ları öneririm.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Jdı panel hocam.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam bunun otadan gelecek güncelleme ile bir farkı yok değil mi ?... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
6 gb olan hocam... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
kipa'dan 64gblık olanını 1799 tl'ye aldım. daha uygun bildiğim kadarıyla yok.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
28Nisan da satışta çıktı Teknik özellikler Ekran : 5.15inç 600nit 2.5d FullHD Corning Gorilla Glass4 Kasa: Seramik /cam CPU : Qualcomm Snapdrago... Mesaja git »
uyguladım ancak başarılı olamadım.... Mesaja git »
sim kartı etkinleştirilemiyor, numara bulunamadı diyor ne yapmam lazım?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188