Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KalifiyesizEleman
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Ağustos ****
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İZMİTTE OTOBÜS ŞOFÖRÜNE ATILAN DAYAK başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Olay baya eski, bildiğim kadarı ile orta bir sözlü taciz var lakin yanlış kişiyi dövüyorlar. Ayrıca İzmit görüp görebileceğiniz yaşanabilirlik açısın... Mesaja git »
Mutlu son Elantra dizel otomatik aldım İLK TÜKETİM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aracın resimlerini atmayın hocam,bu forumun laneti var aldığı aracın resmini foruma yükledikten sonra max. Bir hafta içinde herkes kaza yaptı.... Mesaja git »
İnsan olmak için Müslümanlığa gerek yok. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamam bu video da bir kişi , peki Suriye de kafa kesenler kaç kişi ? Edit: edebiniz ile yorum yapın.... Mesaja git »
İnsan olmak için Müslümanlığa gerek yok. konusunu başlattı (2 ay önce)
https://mobile.twitter.com/TurkPars/status/847619520353017857 Sessizce uzaklaşıyorum.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gelince haber verir misiniz... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://store.elitoptik.com.tr/gözlük_detay-1357-MU1443_COL03.aspx Arkadaşlar bu bayan mi yoksa unisex mi İnternete bayan yazıyor genelde burda er... Mesaja git »
SAP Danısmanlıgı yapan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Lojistik sektöründe bulundum. Birkaç zaman sektörün öncü firmalarından biri idi. İsim vermeyeyim... Mesaja git »
SAP Danısmanlıgı yapan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
SAP ı kullanan biri olarak çok büyük nimet olduğunu düşünüyorum firmalar için . Kesinlikle kullanmayı öğrenilmesi gerekiyor kariyer için büyük artı ... Mesaja git »
Beyler kilo alamıyorum spora başladım başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bende 67 kg ile başladım şuan 1. Hafta bitti adaptasyon haftası yani Kendimi gerçekten aç kurt gibi hissediyorum kendimi tanıyamıyorum yemediğim ... Mesaja git »
Dolar sizce nasıl düşer? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Pahada; yüksek kiloda; düşük ürünler üretip bunları yurtdışı na satmamız lazım örnek vermek gerekirse; Biz Avrupa'dan İPhone alıyoruz bknz. Bu Pa... Mesaja git »
Arkadaşları

C Y R E X
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Aktif Oyun Satışı / Uygun Fiyat
Alıcı: Rogue One
Tarih: 14 Aralık 2015; 21:29:13
Yorum
güvenilir arkadaş
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Mitsubishi
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Steam
HeroAutoBots

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094