Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_THANOS_
Gerçek AdMelih Karaman
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ya iki yama indireceğim alt tarafı ama o kadar çok laga luga yapılmış ki şu üç soruma hiçbir cevap bulamadım. Arkadaşlar oyunu sevebilirsiniz hatta da... Mesaja git »
King Arthur: Legend of the Sword (2017) | Charlie Hunnam | Guy Ritchie başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Beyler çok ciddi söylüyorum koşun sinemaya. Cevahir MPX'de izledim bugün film efsane olmuş. Hani konu çok klişe ama öyle güzel işlemişler ki beğenmeme... Mesaja git »
4K denmiş ama resimden sadece ışıkları açmışlar gibi duruyor :D... Mesaja git »
Vay anasını be helal olsun valla ne diyim her şeye rağmen çevrilmiş :D... Mesaja git »
Allah allah aklımda dil dosyaları açılamadığı için çevrilemedi diye kalmış. Peki remastered ile uyumlu mu?... Mesaja git »
İlk oyun için yama yapmak imkansızdı değil mi?... Mesaja git »
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) | James Gunn başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
İyi gişe yapmasının sebebi ortada değil mi? Artık Marvel sinemaya ne şekilde yön veriyorsa insanlar o yöne doğru gidiyor. İlk filmin isim yapmış o... Mesaja git »
Guardians of the Galaxy 3 (????) | James Gunn başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Phase 4 ne arkadaşım zaten suyu çıktı iyice olayın. İçi bomboş içeriklerle doldurursan ortalığı 2050'ye kadar da oluşturursun planını o sıkıntı değil... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
#rethinkthepast... Mesaja git »
Guardians of the Galaxy 3 (????) | James Gunn başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben anlamadım sinematik evren sonlanmıyor mu şimdi? Infinity War ile herşey bitmeyecek o zaman?... Mesaja git »
Arkadaşları

feelthedevil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125