Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
_THANOS_
Gerçek AdMelih Karaman
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Boşuna üniversite okunuyor, akıllı olun... başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Madem sen gorebiliyorsun artist artist konusmak yerine aydinlat bizu kardesim neden örnek vermiyorsun? Neresiymiş para kazanma yeri?... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çok şey spoil ediyor mu fragman ona göre izleyeceğim İlk iki fragmanı izledim .... Mesaja git »
İYİ C BİLEN BAKABİLİRMİ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
onu yaptik zaten de ben bi de boyle yapayim dedim ama yapamadim... Mesaja git »
İYİ C BİLEN BAKABİLİRMİ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam kullaniyorum da yaziyla yazdiktan sonra ilk ifin icine girmiyor sorun orda. Cozum yontemini yaziyorum komut satirinda entera bastiktan sonra de... Mesaja git »
İYİ C BİLEN BAKABİLİRMİ konusunu başlattı (19 gün önce)
Beyler şimdi bir tane denklemimiz var ve bunun için 2 tane çözüm yöntemimiz var. Ben kullanıcıdan çözüm yöntemini yaziyla yazmasını istiyorum,ona göre... Mesaja git »
Spider-Man: Homecoming (28.07.2017) - Tom Holland başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Vay anasını be ilk defa görüyorum bunu. Bi tuhaf oldum ... Mesaja git »
Masturbasyonu bıraktım 1 AY olmuştuki[BÜYÜK PATLAMA] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Beyler bende aşırı azgınlık var hatta konusunu bile açmıştım iş ciddiye bindiği için.Çıldırma noktasına geldim artık duvarda delik açacam.. Hergün 1-2... Mesaja git »
Avengers: Infinity War Part 1 (2017) (Spider-Man) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bu filmin efsane derecede güzel olması lazım aksi takdirde kötü sınıfına koyulacak. Marvel şu anda dünyada yapılması en zor işlerden birini yapıyor ol... Mesaja git »
Spider-Man: Homecoming (28.07.2017) - Tom Holland başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ahh ahh ne günlerdi be... Bakınşu tom holland denen veled yerine tobeyin geri döndüğü yeni bir film yapsalar,gizli saklı bir şekilde teaserla bun... Mesaja git »
Ghost In The Shell (2017) | Scarlett Johansson başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yorumlar aşırı tutarsız..Anlamadım film iyi mi kötü mü?... Mesaja git »
Arkadaşları

feelthedevil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.098