Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Limones
Gerçek AdAhmet
Doğum Tarihi21 Nisan ****
KonumKarabük,Safranbolu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar, bu gani paketleri Mega 3Gb+3+1(7Gb)'den kazançlı mı? Bir sonraki terife değişikliğinde değiştirebilirim.... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Birkaç kişi daha alınca merak ettiydim. Bu arada hayırlı olsun hocam.... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Birsey merak ediyorum. Bu telefondan sonra p9 lite'a gecen cok oluyor. Neden ? Daha kotu bir telefon degil mi lg g2'ye göre?... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
VODAFONE MEVCUT ABONELERE ÖZEL TARİFELER ( DEĞİŞİKLİK OLDUĞUNDA GÜNCELLENECEKTİR) HATTIMA NE KADAR YÜKLERİM VODAFONE NİN YENİ SERVİSİ KOLAYBAKIYE->... Mesaja git »
Sağolun hocam. Bakayım ben. Bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu.... Mesaja git »
Helal olsun adamlara. Desteklenmesi lazım, Karabük'te olsa kesinlikle geçicem de. Bayileri felan yok.... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar kamera çizikleri için ne yapabilirim? Lg teknik serviste kamerayı değiştirmeye kalksam ne kadar tutar? Garanti bitti de.... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar 'android.process.acore durduruldu' hatası alıyorum. Sebebi ne oabilir? Dipçe: Arkadaşlar format attım. Programları tektek yükledim.... Mesaja git »
Yatay Geçiş İptali başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eyvallah kardeş bende okula geldim. Oyleden sonra yapacağım. Bunu yapınca eski okula dönmüş oluyoruz değil mi?... Mesaja git »
Yatay Geçiş İptali başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar bir cevap bulabilen var mı? Öğrenci işleriyle konuşamıyorum. Bayram dolayısıyla kapalı sanırım. Bende bayramdan sonra arayacağım galiba yap... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG G2
Operatör
Vodafone
Notebook
Lenovo

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094