Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ErenosB
Gerçek AdEren Bulut
Doğum Tarihi10 Kasım 1990
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İki MSI modeli arasinda kaldim başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bir kaç gündür ben de bu ikilemde gidip geliyorum açıkçası. Kaldi ki sanıyorum 7RF için bu kampanyalı fiyat şimdilik ve 1 hafta içinde o fark daha da... Mesaja git »
ASUS GL753VD-GC024T VS MSI GE72 7RD(Apache)-065xtr başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ben de genel olarak Skyrim, The witcher arada CS:Go gibi oyunlar oynuyorum ama genel olarak ayrıca EU4 ve paradox oyunlarınla da vakit geçiriyorum. Ho... Mesaja git »
ASUS GL753VD-GC024T VS MSI GE72 7RD(Apache)-065xtr başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Genel olarak 17.3 inc kullandım hep. Tabi ki bu katı bir ısrar değil fakat özellikle işten kalan zamanlarda dinlenmek için oyun oynadığımı düşününce a... Mesaja git »
Aslında çok haklısınız 1050 Ti ve 1060 çok daha iyi bir yatırım ama ya diğer parçaları eksik kalıyor ya da çok daha pahalılar. Kullandığım laptopum bo... Mesaja git »
O videolar daha çok kafamı karıştırdı açıkçası. Çünkü ben almışken hem uzun süre beni idare etsin, hem ofis işlerimi göreyim hem de zevkle oyunumu oyn... Mesaja git »
Aslında şu anki laptopmumda orjinal W10 var. Bunu aktarabiliyorum bildiğim kadarıyla? O yüzden freedos problemini öyle çözmeyi düşünüyorum. Keşke bir... Mesaja git »
Arkadaşlar bu 2 laptop arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim? Görüşleriniz önemli.... Mesaja git »
MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Galiba GL72 ile en büyük farkı SSD'si olmaması hocam. Bunun dışında bariz bir farkı var mıdır acaba?... Mesaja git »
MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşlar merhabalar, Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. n11'de 4500 civarına görmüştüm fakat tükenmiş. Siz ne düşünüyorsunuz bu bilgisayar hakkın... Mesaja git »
Harman/Kardon Portable Tavsiye konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda yurt dışına eğitim amaçlı çıkacağım ve kendime iyi bir bluetooth hoparlör almak istiyorum. Fakat bu işten çokta anla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109