Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gencosman42
Gerçek AdFurkan ATA
Doğum Tarihi23 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gençler doluşun! Kişisel gelişim için kitap listesi paylaşıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Bunlar kendim için hazırlamış olduğum liste yavaş uavaş başladım okumaya, sizinle de paylaşmak istedim. Nizamülmülk - Siyasetname Niccolo Ma... Mesaja git »
Ünide sınava girenler ham kaçtı,obp kaça attı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Anladım, henüz karar vermek için erken zaten. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.... Mesaja git »
Ünide sınava girenler ham kaçtı,obp kaça attı? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Anladım. Benimki de aslında tam olarak dediğiniz gibi inşallah yurtdışı kaynaklı özel şirket veya devletin bazı kurumlarında çalışmak istiyorum. Tabi ... Mesaja git »
Tebrik ederim.Ben de TM-3 340. oldum.İnşallah Bilkent Hukuk %50 gelecek. %50 tercih ettin mi? Edit: Yanlış okumuşum pardon. Tam burslu hukuklar d... Mesaja git »
Ne tercih yaptınız hocam?... Mesaja git »
Dil Öğrenme Soru-Cevap(Tüm Diller) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Hazırlık Okuyacaklar Neler Yapabilir? [TAVSİYELER] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Tercihleri yaptık sonuçları bekliyoruz artık. İngilizce bölüm seçenler veya bölümü %30 ingilizce olan arkadaşlar okullar başlayana kadar neler yapmayı... Mesaja git »
bilkent doğu kampüs başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Ben de Bilkent Hukuk tercih ettim ve forumlardan ya da http://bilkent.anlatsin.com/ sitelerinden baktığım kadarıyla hazırlık meselesi üstüne düşüldükt... Mesaja git »
BİLKENT ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 GİRİŞLİLER başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Var hocam var :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063