InsertUpdateSession hata oluşturdu: Query timeout expired Profil : YuBa2
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
YuBa2
Gerçek AdYusuf Badakol
KonumOsmaniye, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hedefi Büyük Olanlara - Mf 446. tavsiyeler - BİLKENT EE!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Öncelikle merhabalar, bu sene sınava giren arkadaşlara geçmiş olsun diyorum, umarım her şey gönlünüze göre olmuştur Sonuçlar açıklandı, İlk terc... Mesaja git »
Bu obpler gerçek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Acaba sizi kac k ya iteler... Mesaja git »
SIRALAMAMI EN YAKIN TAHMİN EDENE YEMEKSEPETİNDEN İSKENDER. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
11.584... Mesaja git »
Herkese merhaba! Bu konu altında derece isteyen biri olarak yaz tatili çalışma programımı paylaşıp her gün neler yaptığımı kendi yorumlarımla güncelle... Mesaja git »
Ellerim titriyo Edit: psikiyatriste gittim başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Aha ben... Mesaja git »
katara 5 bin asker yolluyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Şunu anlamıyorum bazı kişiler niye oraya gönderdiğimiz Mehmetçiğin sıcak çatışma icin gitmedigini yalnızca Katar a yanındayız imajı vermek icin yollad... Mesaja git »
Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kamu fırsat 10 gb faturali kullanıyorum olay su sekilde gelişti.Yaklasik 5 6 ay önce faturasiza gecme talebinde bulundum o zamanlar 4gb kamu paketini ... Mesaja git »
Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Suanda 10 gb 5400 dakika avealilarla 1000dk hy 1000 sms 31 tl ye kullanıyorum... Mesaja git »
Xiaomi... Mesaja git »
10 TLYE NASIL KARIN DOYURULUR başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Tavuk dürüm 5 tl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
30.078