Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
YuBa2
Gerçek AdYusuf Badakol
KonumOsmaniye, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 49 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Ping yüksek hat degerlerim cok iyi 120 mb ladar destekliyor bende 77 mb lik paketteyim hiz konusunda en ufak bi problem yok fakat ping 45 civari geziy... Mesaja git »
Türk Telekom Fiber Optik Altyapı Çalışması ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Acaba problem ne olabilir vodafone herseferinde sorunu evdeki ic tesisata ve modeme atiyo ama problem pop noktasinda gibi görünüyor anlayanlar yardımc... Mesaja git »
Vodafone Net VDSL2 Her şey yolunda giderken başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Speedtest sonucunuzu atarmisiniz hattimiz ayni yoldan gidiyor ama benimkinde en azindan bi 30 ping fazlalik var... Mesaja git »
Vodafone Net VDSL2 Her şey yolunda giderken başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Acaba bahsettiginiz olayi nasil daha basit bi sekilde anlatabilirim twitter üzerinden anlatayik bari onlar uzman... Mesaja git »
Kablolu olarak kullanıyorum... Mesaja git »
https://mobile.donanimhaber.com/airties-5650-fastpath-interleaving-channel-mod-ogrenmek--86599414 Su linkte benim modem icin olan anlatim mevcut sen... Mesaja git »
Coca Cola'dan vestel ve yemeksepeti 20/10 kodları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
5 kapak kullandım 4 tanesi yemeksepeti çıktı bide buzdolabı çıkarsa tam olur... Mesaja git »
acaba modemden dolayı ping yüksek olabilirmi... Mesaja git »
Hat zaten fast path modunda... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.093