Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
YuBa2
Gerçek AdYusuf Badakol
KonumOsmaniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RUTİN OLMAYAN TAVSİYELER VERİYORUM :) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 sa. önce)
Sene içinde aklıma takılan ve cevaplarını forumda-internette bulamadığım bizzat yaşayarak tecrübe ettiğim şeyler hakkında biraz tavsiye vermek istedim... Mesaja git »
TAM 894 ADET FEN NOTU REZ AL SİNAVA KADAR 5 DEFA OKU +10 NETİNİ KAP başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 sa. önce)
Hayirli olsun Yandex.Disk'ime kaydet LYS 1-ÇEKİRDEK TEPKİMELERİNDE KÜTLE DEĞİŞİMİ ÖNEMLİDİR 2-RADYOAKTİF ELEMENTLERİN ÇEKİRDEĞİ KARARSIZDIR... Mesaja git »
FORUMDA AÇTIĞIM EN YARARLI KONULAR(DENEME ANKETLERİ VS.) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
Kendi açtığım konulardan işe yarar olanları derledim. EDİT:Arkadaşın açtığı konuya attım,görmeyen olur belki diye konu açAyım dedim ama bazılarına iyi... Mesaja git »
FORMDAKİ EN YARARLI KONULAR ( FAVLARI PAYLAŞIYORUZ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
Form Donanım YGS/LYS bölümüne yeni gelen arkadaşlar için en faydalı konuları, tavsiyleri, notları paylaşıyoruz. Bunlar benimkiler 3 yılda topladım... Mesaja git »
Sosyal Fullemeyen Kalmayacak (Burgamer edit) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
Merhaba, Rashta'nın konusu 2012 tarihinde forumda açılmış olup silinmiştir.Konuda yazılan içeriklerin sahibi "rashta"dır.Konu tarıfımca ... Mesaja git »
Ygs&Lys Fen Çalışma Ve Kitap Rehberi[Dev Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (21 sa. önce)
-Soru Çözüm Grubu İçin: https://forum.donanimhaber.com/m_119225921/tm.htm - İyi günler öncelikle arkadaşlar sınava giricek yeni arkadaşları... Mesaja git »
11. SINIF KARDEŞLERİME TAVSİYELER başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Selam arkadaşlar ben bu sene 12. Sınıfım, şuanda LYS hazirlanmaktayim. YGS'de 4k yaptım. Şimdi vereceğim tavsiyeler daha çok yaz için. Dediklerimi yap... Mesaja git »
🔗12 ve Mezunlara Kritik YGS/LYS Önerileri🔗 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
KEYİFLİ OKUMALAR BENDEN BU KADAR, SON GUNCELLEMEYI DE YAPTIM KENDINIZE IYI BAKIN BASARILAR DILERIM . Not : Tavsiyeler kisiseldir, herhang... Mesaja git »
Elimizdeki tavsiye Yazılarını toplayalım << başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
bu senenin basinda forumda cok guzel tavsiye yazilari oluyodu simdi hic bulamiyorum. elinizde guzel motivasyon&plan&tavsiye yazisi varsa birakabilirse... Mesaja git »
SORU-CEVAP konusu YGS 2k Mf4 0.2k başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Ygs tr - fem denge tavsiye ediyorlar Sos fem denge Mat apotemi palme-sentez Fen endemik-fem-palme Fem dengeyi forumda çok tavsiye ediyorlardı ond... Mesaja git »
Arkadaşları

burgamer

gaffola69
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078