Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fairtail
Gerçek AdMurat Gürbüz
Doğum Tarihi9 Nisan ****
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi 5X & A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (SATIŞTA) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Xiaomi mi a1 n 11 de. 1399 TL den satışa çıkmış... Mesaja git »
Volt - Amper - Adaptör - watt ??? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler o zaman onu kullanayım... Mesaja git »
Volt - Amper - Adaptör - watt ??? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Elimde 12v 3a ile çalışan bir uydu alıcısı var adaptörünün kablosu biraz soyulmuş bunun yerine boşta 12v 4.16a lik bir apatör var bunu taksam bir sor... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
h96 pro almayı düşünüyorsan burada daha ucuz ben cuma günü aldım şimdi 2 dolar daha ucuzlamış... Mesaja git »
N11 Cardfinans 1-30 Eylül 500/25 - 1000/50 puan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Desenize bu konuda n11 den bir hayır yok umarım bu anlayışı terk ederler... Mesaja git »
N11 Cardfinans 1-30 Eylül 500/25 - 1000/50 puan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bütün banklar 100 tl veriyor hatta bu 50 TL verenin öncüsü Word bile 100 TL vermeye başladı bir finans düzelmedi... Mesaja git »
Mobil sürüm favoriler bildirim hatası konusunu başlattı (3 ay önce)
Mobil sürümde favorilere gelen bildirimleri okuyunca yada açınca bildirim panelinde okunmuş olarak görünüyorken son birkaç gündür bildirimleri okudukt... Mesaja git »
Fşi eu seçmeniz lazım hocam geekbuying te daha ucuz neden oradan almıyorsunuz orada 61.96 dolar aradaki farkı klavye alacaksanız onda kullanabilirsini... Mesaja git »
bir şey olmaz en fazla olacağı %20 vergi verilir gümrükten geçmeme gibi bir olayı olacağını sanmıyorum yasaklı bir ürün değil sonuçta zaten ptt de çal... Mesaja git »
teşekkürler biraz önce h96 pro sipariş ettim iyi mi yaptım kötümü ettim bilmiyorum bunun için illa klavye almak lazım mı yoksa telefondan kumanda etme... Mesaja git »
Arkadaşları

ustaking

farang
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078