Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fairtail
Gerçek AdMurat Gürbüz
Doğum Tarihi9 Nisan 1978
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Huawei yada başka marka telefonlarda garanti başlangıcı sim kartı takıncamı başlıyor yoksa fatura tarihine göremi başlıyor Huawei sitesinden garanti s... Mesaja git »
Bende 21.02 de arandığımda 44 TL 2 ay Ücretsiz teklifi aldım kabul ettim ayrıca 41 TL de teklif etmişlerdi şimdi taahhüt sürelerine bakıyorum interne... Mesaja git »
Telekoma gidip iptal dilekçesi verdikten sonra arayıp neden iptal ettiğini soruyorlar ona göre teklif yapıyorlar... Mesaja git »
Fiyat olarak avantajlı olduğu için tercih ettim zaten çok fazla download yapmıyorum aylık kullanım 15-20 GB işten dolayı fazla kullanımım olmuyor ... Mesaja git »
Modem adsl destekli yeni modem istedim vermediler şuan ulaşılabilir hız 20 Mbit görünüyor yarın muhtemelen aranırım şartlar uymazsa iptal edeceğim hat... Mesaja git »
Modem arayüzüne baktım tabiki modem değerlerim zaten iyi saha dolabı evime 50-100 metre uzaklıkta ayrıca Türk Telekom santrali eve 300 metre uzaklıkta... Mesaja git »
modem şifremi unuttuğum için müşteri hizmetlerini tekrar aradım aramışken bugünkü teklif ettikleri 16 mbit hız 50 gb kotalı telefon dahil 44 tl 2 ay ü... Mesaja git »
Benimde hat desteklemesine rağmen 24 Mbit desteklemiyor dediler daha öncede müşteri hizmetlerini aradığımda kimisi destekliyor kimisi desteklemiyor de... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Üzerinde cam değil fabrika çıkışı plastik ekran koruyucusu ... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
türknette yeni hat alımlarında bağlantı ücreti varmı... Mesaja git »
Arkadaşları

ustaking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086