Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fairtail
Gerçek AdMurat Gürbüz
Doğum Tarihi9 Nisan ****
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kampanya Koşulları - Anında İndirim Kampanyası! Kampanyadan nasıl faydalanabilirim? 17 Nisan 2018 00:00-23:59 saatleri arasında, kampanyanın geçerli ... Mesaja git »
★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam 1 sene oldu cihaz çıkalı sorunların ortaya çıkması için yeterince zaman olduğunu düşünüyorum gerçi LG nin bu konuda sabıkası çok bende bu telef... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bende Huawei Gr5 kullanıyorum bende zamanında android 6 geldiğinde güncelleme yapmamıştım hep erteledim ondan sonra güncellemeleri otomatik olarak alm... Mesaja git »
İphone 6'dan huawei'ye geçtim. Birkaç sorum var arkadaşlar. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Olmaması lazım ama istersen güncelleme yaptıktan sonra fabrika ayarlarına alıp telefonu sıfırla aslında en iyisi böyle yapmak... Mesaja git »
İphone 6'dan huawei'ye geçtim. Birkaç sorum var arkadaşlar. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şimdi baktım da bu dahili hafıza yapma olayı her telefona yada her markaya olmuyor bazı üreticiler bu özelliği kapatabiliyor Huawei p9 liteda galiba k... Mesaja git »
Yok hocam bu işlemin garanti ile ilgisi yok basit bir işlem herhangibir yazılım program felan yüklemiyorsun telefona root yapar yada başka bir oriji... Mesaja git »
Atabilirsin tabiki istersen uygulama yada oyunları hafıza kartına aktarabilisiniz yada hafıza kartını telefonun dahili hafızasıda yapabilirsiniz bunun... Mesaja git »
Huawei nin arayüzü ve yazlım optimizasyonları iyidir çok bir problem yaşamazsın ama hafıza eğer çok video fotoğraf uygulama yükleyeceksen yetmez ihtiy... Mesaja git »
6 gb boş yer kalması kısmını anlamadım ben huawei gr5 2016 kullanıyorum 16 gb dahili hafızası var ama kendi yazılımı 5.50 gb sana en az 10 gb alan kal... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
onun için launcher yüklemen gerekiyor nova launcher işini görür... Mesaja git »
Arkadaşları

ustaking

farang
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082