Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fairtail
Gerçek AdMurat Gürbüz
Doğum Tarihi9 Nisan 1978
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ayarlar-akıllı yardım-çizelgelenen güç açık ve kapalı... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bende şuan sürüm b330 Android 6 güncellemesi geldiğinde ben hemen güncellemek istemedim bildirimlerden güncelleme bildirimlerini kapattım birkaç ay so... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Telefonda bildirim sorunu yok şarj aleti bende Vodafone smart ultradan kalma 1.5a şarj cihazı var 2 saatte şarj ediyor bunun dışında note 4 Lenovo k5 ... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Kendi şarj aletiyle 2.45-3 saat arasında şarj oluyor 1.5 a veya 2 a şarj cihazları ile 2 saatte şarj oluyor Telefonda kasma donma yok sadece Android... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
B330 güncellemesi geldi performans ve wifi düzeltmeleri ile Android güvenlik güncelleştirmeleri içeriyor 233 MB boyutunda... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Huaweinin sitesinden dün indirip kurdum b310 olan rom o b320 olanı sitesinde yok... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
b320 gelmedimi en son b320 oldu galiba gerçi bana gelmedi ama nedendir onuda anlamadım... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
ilk android güncellemesi geldiğinde güncelleme belki sorunlu olabilir diye hemen yüklememiştim fakat güncelleme bildirimi hep görünüyordu bende bildir... Mesaja git »
600 +-100 TL lik telefon tavsiyesi (baba işi) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Lenovo K5 Samsung j3 Tplink C5 (kılıf ve ekran koruyucu piyasada bulunmuyor) Bunları inceleyebilirsiniz... Mesaja git »
**HUAWEI GR5 ANA KONU VE Kullanicilar kulübü** başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Huawei yada başka marka telefonlarda garanti başlangıcı sim kartı takıncamı başlıyor yoksa fatura tarihine göremi başlıyor Huawei sitesinden garanti s... Mesaja git »
Arkadaşları

ustaking
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125