Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mutlak.Sıfır
Gerçek AdYüksel
Doğum Tarihi15 Mart 1988
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Bir defans bir orta saha bir forvet kesin alınması gerekiyor ve bu futbolcular gerçekten üst düzey olmalı. Omurga sağlam oldu mu gerisi gelir zaten.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Haber doğru mu bilmiyorum ama 3 sene için seçilmişsin şahsi kefalet imzasını neden atar ki?... Mesaja git »
Yönetim ilk geldiğinde bazı eleştirileri haksız bulduğum için ve Hamza'ya bazı konularda haksızlık edildiği için destekledim ama bu sene yönetimi dest... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Yukarı.... Mesaja git »
Galatasaray 2017/2018 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Konusu mevcut zaten. https://forum.donanimhaber.com/galatasaray-2017-2018-sezonu-genel-tartisma-ve-transfer-konusu--124530165... Mesaja git »
Vega bir kaç ay sonra çıkacakmış. Beklenmeli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Alırım değeri düşmeden satarım mantığıyla gidiyorsanız haklısınız ama alırım bir kere sonra arkama bakmadan 4-5 sene takılırım diyorsanız beklemekte f... Mesaja git »
Vega bir kaç ay sonra çıkacakmış. Beklenmeli mi? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Dolar malum parçalar da çok pahalı. Cebindeki parayı düşünen adam şu an bekler Vega'dan sonra mutlaka fiyatlar düşecektir bence.... Mesaja git »
Galatasaray'a Penaltı Veremediler ! başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Bak hala aynı şeyi yapıyor. Hasan Şaş'ın hakem dövdüğüne dair bir kaynak göster, ben böyle bir şey hatırlamıyorum. Futbolda şampiyonlar ligi kupası h... Mesaja git »
Galatasaray'a Penaltı Veremediler ! başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Git bak Hagi o maçtan sonra kaç maç ceza aldı. Hatırlamasak yutturacaksınız, saçma sapan yorumlarınızla kirletmeyin konuları şurada iki kelam edemiyo... Mesaja git »
Galatasaray 2016/2017 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Hem yönetime hem de sahaya bakıyorum gerçekten Negredo'yu alabiliyorlarsa alsınlar yoksa bunlar yine yerli bir forvet getirirler.... Mesaja git »
Arkadaşları

-10uR-

Zexial

eyreequel

ultramarinesquad

Sertan-57

LeviGerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir

Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.195