Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mutlak.Sıfır
Gerçek AdYüksel
Doğum Tarihi15 Mart 1988
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2015
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Intel: Yayınladığımız yamaları kurmayın! başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Alakası yok ama aklıma geldi daha önce de şöyle bir açıklaması vardı "Oc yapmayın" diye. Neyse bu açıklamaların bir önemi yok Intel'i savunmak için In... Mesaja git »
Bazıları alıntı falan yapmasın hiçbir şekilde yorumlarınızı görmüyorum. Birisi takıntılı bir çocuk sürekli alıntı yapar ne yazar bilmem başka işi gücü... Mesaja git »
Takımın çoğu değişti yarım sezondur birlikte oynuyorlar daha çok gelişecek bu takım. Yazın transfer döneminde alınacak 3-4 kaliteli transferle bu takı... Mesaja git »
Yazın Gomis'e laf edip keşke Negredo'yu alsaydık diyen, takım iyi oynadığında piyasada olmayıp kötü oynadığında 'ben demiştim' diye ge... Mesaja git »
Belki Bursa Osmanlı deplasmanlarında oynattığı futbolu oynatıp oyunu kopartacaktı. Hayali senaryolar yazmak gereksiz bu konularda.... Mesaja git »
Ben farklı bir şey mi diyorum şu mesajımı tekrar bir oku istetsen. Çok iyi giderken Mariano sakatlandı çok aksilik de oldu o sağ brk bölgesinde. Ama b... Mesaja git »
Şu oyuncu değişikliğini Tudor yapsaydı burada sayfalarca eleştiri okurduk. Demek ki teknik direktörlerin bildikleri bir şeyler var ki bu hamleleri ya... Mesaja git »
Demek ki Tudor'un çok suçu yokmuş. Neyse yavaş yavaş tecrübe ede ede öğrenecek oturduğu yerden her şeyi eleştiren bazı arkadaşlar.... Mesaja git »
Tudor'un oynattığının neredeyss aynısını oynuyoruz ama takım biraz daha soğukkanlı ve sakin oynuyor.... Mesaja git »
Ligin ilk 8 haftasında böylenoynuyorduk zaten sonra bir düşüş yaşandı takımda. Lig uzun bir maraton düşüş çıkış olur ama bunu hemen atlatabilmek öneml... Mesaja git »
Arkadaşları

Chucky_Horror

judas28

-10uR-

8993122290119

Zexial

eyreequel

ultramarinesquad

mertguler16

LeviGerman

kaanryder
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir

Mustafa Kemal Atatürk

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.277