Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
takeru
Gerçek AdMurat
Doğum Tarihi1 Ocak 1979
Meslekweb programlama
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 107
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TAKASLIK PS3 OYUNLARI konusunu başlattı (10 gün önce)
İstanbul içi elden, tercihen Kadıköy - Kartal metro hattı üzerinde herhangi bir yer olabilir.Duruma göre kargo ile gönderim de olabilir. Oyunların dis... Mesaja git »
Klasik konsollarına yeni bir kasa giydirip retrocular için piyasaya sürerler en fazla. Zaten ahşap görünümlü kasasından belli ürünün bu tip bişey olac... Mesaja git »
Yazıyorum şuraya. Bu oyun yeni çıkacak GOW'dan çok daha iyi bir oyun olacak. Asıl beklenmesi gereken oyun bu.... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR |PS4 ANA KONU|Ω|2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Trailer rezalet. Gow'a hiç yakışmadı. Video başlarken bir kaç kişi gaza geldi. Video bittiğinde fısss. Şu haliyle Days Gone çok daha ilgi çekici;... Mesaja git »
Xbox One X | 4K - 7 Kasım - $499 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Adamlar üstünden girdi, altından çıktı konsol yapmayı öğrendiler. Nerede ilk çıkan xbox nerede bu, biraz ps2 yi de andırmadı değil :) Çok güzel olmuş.... Mesaja git »
Fiyat düştü ...Satılık Hifiman HM 601 Slim 4G + 32 GB SD Card başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
HM 603s kullanıyorum. Ben de forumdan bir arkadaştan yeni aldım. Aldıktan sonra bana yanına yeni bir kafa üstü stüdyo kulaklık, bir de hifiman kul... Mesaja git »
Resident Evil Code: Veronica X [PS4/PS3 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Geçti bu oyunların zamanı. Remake olmadıktan sonra yazık günah verilen paraya. Yapımcıların derdi "keriz.avi" Genç oyuncuların %90'ı zaten yüzüne b... Mesaja git »
SATILIK DS LITE (PEMBE) - SATILDI konusunu başlattı (3 ay önce)
color=#FF0000]Cihaz satıldı - ilgilenenlere teşekkürler. Fazla kullanmadığım Pembe renkli DS LITE satılık. Satış Önceliği İstanbul içidir. Kargoda... Mesaja git »
SATILIK PS VITA - SATILDI konusunu başlattı (3 ay önce)
SATILDI 3.63 versiyondur. Alacak kişi Ark2 yükleyerek psp oyun ve emulatorlerini çalıştırabilir. Cihaz formatlanıp. Yazılım Sıfırlanmış ol... Mesaja git »
Crysis 2 (2011) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bir Hort'da ben yapacağım. Öveceğim biraz oyunu. Gerçi Donanimhaberciler hakkını vermiş oyunun (250 sayfa) Bu oyunun muadili ps3'teki Killzone ... Mesaja git »